0 oy
365 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ya 3000 seçeneklerde yoktu mecbur 5000 i seçtim ama sadece 3000 e ihtiyacımız var niye seçeneklerde yokki

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çoğuna 3 bin cıkıyor bende 10 bine başvurdum 5 bin onaylandı 

tarafından
İnşallah canım ya faizinide hesapladımda çok az faiz geliyor üzerine 3000 hesaba yatarsa sadece 113 tl faizini ödüyoruz
tarafından
5 bine 5.bin 300 geri ödeme verdi bana
tarafından
Yinede az canım yani faizi çok düşük
tarafından
Az canım ben sıkışmıştım bankadaki parayada dokunmak istememiştim çünkü kızıma niyet açtığım bir hesap diye beni rahatlatmıştı
-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Allah ödeme kolaylığı versin canim bi bilgim yok 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Ben krediye karsiyim ya harcamasi bikac saat sürüyor tekrar odemesi aylar

tarafından
Canım bizde krediye karşıyız ama bu bize sundukları kredi çok iyi yani faizi çok az bizde mecburi çekecez
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Nerden başvuru yapıyoruz 
tarafından
Ben vakıfbanktan yaptım cnm
0 oy
tarafından
Başvuru dan daha az çıkabiliyor zaten belki de üç bin verirler 
tarafından
Çoğunlukla 3 vin çıkıyomuş zaten cnm
0 oy
(34 puan) tarafından
Ben vakifa başvurdum 3 bin vardı seçenek olarak 10 bine başvurdum ertesi gün onaylandı yattı hesabıma, onunla garanti ye olan kredi borcumu yatircam 
tarafından
Ayy canım ya kredi çok zor valla inşallah aylığınız falan vardırya ödeyebiliyosunuzdur
(34 puan) tarafından
Var Allah'a şükür canım market personeliyim ama şuan doğum iznindeyim ve 2 ya da 3 fazladan ücretsiz izin kullancam bebeği emzirdigim için o süre zarfında nasıl odeyecem bilmiyorum eşim de işsiz
(34 puan) tarafından
Allah borcu olan herkese ödeme kolaylığı versin canım gerçekten insanın elini kolunu bağlıyor ama bu devirde de borca girmeden geçim olmuyor malesef, çekiyorsun krediyi ama elde ne var kocaman bir sıfır o para nereye gitti diyorsun ne zaman nereye harcandığı belli değil ☹
tarafından
Aynen valla para o kadar değersiz olmuşki bi kaç bişi alıyosun elde kalıyor sıfır ama borç duruyor Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallahh
(34 puan) tarafından
Cümlemizin inşallah
0 oy
(116 puan) tarafından
Ben 10 bin seçtim 3 bin çıktı. Duruma göre verilecek miktarı onlar belirliyor galiba. Ben aylık geliri 1000 tl yazmıştım düşük göstermiştim galiba onla alakalı olabilir
tarafından
Ben aylık geliri 500 yazdım o zaman bizr 3000 çıkabilir hatta belki vermezlerde :))
(34 puan) tarafından
10 bin için ben aylık geliri 2.300 yazdım ki gerçek maaşım yani, ertesi gün onaylandı benim
0 oy
(948 puan) tarafından
Benim arkadaşta başvuru yaptı ucbin çıktı eğer calismiyirsan zaten okdar çıkar merak etme
tarafından
He anladım cnm sağol hadi inşallah bizede çok çıkmaz :)
0 oy
(656 puan) tarafından
Nasil yaptiniz canim ustune bi dukyan falan var mi acaba 
tarafından
Yok canım bişeyimiz yok vakıfbank ihtiyaç kredisi yazdım zaten bu korona yüzünden millete veriliyor bu kredi çok az bi faizle yani ihtiyacına göre alıyosun kredi 10 bin tl ye kadar
(656 puan) tarafından
Annem icin sordum canim benim saol
tarafından
Rica ederim cnm ne demek

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 305 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy