0 oy
1,225 göst.
Aile kategorisinde tarafından
offff yaaa valla.nerden baslayacagimbilemedim ..... biraz uzun olabilir hakkinizi helal.edin simdiden ...

10.gun once esimin dogum gunu vardi  cebimde bes kurus para yoktu .... dogum.gunu yasak gununedenk geliyordu bende hafta ici gittim.markete malzemeleri aldim pasta icin .. daha sonra bi yerden para buldum.gittim ona hediye aldim ustelik.param.yetmedi biraz borc yaptim .. sornadan odedim .... neyse pastasini yaptim  o.kadar ugrastum hem esim icin biseyler yapmaya calosiyorum.hem kaynnam.basimda soylenip.duruyor pasta yapiyorum.diye geme de aldirmamaya calistim.pastasini yaptim kaynimgili cocuklari aksam cagirdim dogum gununu yaptim .... bugun de benim dogum gunumdu ama esim bildigi halde hicbisey olmamis gibi davrandi bu saaattir hala.diger odada annesiyle.falan oturuyor .... butun gun yuzunu goremedim.zaten.... hani biseyler.yapmasini gectim en azindan insan karisinin bu gununde yalniz birakmaz yaninda oturrr sohbet eder laf ta da olsa iyiki dogdun der ..... kac ay oldu ailemi goremedim.iki dakika yol.mesafe herkez heryere gidiyor ama ben annemlere gidecegim dedigim zaman yasak var hastalik var diyip.izin vermiyor ... onunda siniri var ustumde ... simdi ben napsam.ne soylesem de bu adam bu sorumsuzluklaridnan pisman olsa 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Canım çok değer vermeyeceksin değer verirsen değerin olmaz bu böyledir 
tarafından
inan  kendi bekarlik fotolarima bakiyorum eser kalmamis bend eo.pozitiflik guler yuzluluk sicak kanlilik kocam herseyi almis benden ...
tarafından
Sorma kuzum evlenince dert derya oluyor insan neyle uğraşacağını şaşırıyor
tarafından
ina her tarafim der dort tarafim.skimti ... Su omru hayatimda rabbimin beni.mutlu ettigi tek sey evlatlarim .....
tarafından
Allah bağışlasın evlatlarını kuzum kimimiz var başka
tarafından
amin amin cumle.ozinkini.isneallah .... kimimiz var baska.dogru valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bazı erkeklerin evlendikten sonra eşlerini annelerin evine gondermeme mantığını anlamıyorum. Senden önce zaten o evde yaşıyordu neyine kiskaniyorsun. Senin eşine virüs bahane zaten kalabalık ortaminiz olmuş anladığım kadarı ile 
tarafından
evet canim... kalabaligiz nor.alde de .. aileme gondermek istemiyor acik acik soykuyor gitmeni istemiyorum diyor her gittigimde burnumdan getiriyor cocugun surasi cizilmis coxuk.oksuruyor falan filan biktm artk yaaa... kendisi anasi babasiyl yasiyor ama
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Doğum günümü kutladığı için çok teşekkür ederim kocacım seneye bende bu şekilde seninkini kutlayacağım de direk 
tarafından
inan kuzum.hepsi ayni degil.benim.etrafomdaki ciftlerden bi tane bile.benim esim gibisi yok . o kadar unjrsamaz o kadar rahat o kadar takmayan bi insan ki ben var miyim yok muyum bilmiyor bile ...aikesine hizmet ediyorum.sadece ...
tarafından
oyle.ol.asi lazim.ama yapmiyor benim.icin kilini bile kipirdatmiyor
(7,935 puan) tarafından
Evi ayırma imkanınız yok mu belki o zaman sana odaklanır
(381 puan) tarafından
Evet benimde etrafımda öyle insanlar var bende onları gorüncü çok üzülüyorum niye benim de öyle değil kız bizim kocalarımizin huyu aynı
tarafından
o.istemiyor ... ayrilmak ... simdi degil.diyor ..
0 oy
tarafından
Eşim öyle davranınca 10 gün konusmuyom ben mecbur gelip konusuyor kinciyim biraz huyumu biliyor bi de geri adim atmam takarsam takarım şimdi ona göre davranıyor ilk basta anasının yanında beni görmezdi şimdi dibimden ayrılmıyor ama dediğim gibi burnundan getirdim ben tabi herkese aynı tavır işlemez eşini en iyi sen bilirsin 
tarafından
bizde d etam.tersi esim.cok kimcidir aylarca konusmadan durabilir sirtini donup.yatar .. haksizda olsa zeytinyagi gini uste cikar
(381 puan) tarafından
Malesef bu benim kocama işlemiyor ben bi kere kızıyorum surat yapıyorum o 10 kere yapıyor keşke b3nikde senin gibi olsa
tarafından
kiz od a oyle o da ... diyorum yaaa aylarca konusmadan durabikir .... haksizsa kendini hakli cikarir ...  o kadar rahat bi insan ki hic kimseyi hicbiseyi takmaz dedgim degik karsisina kim cikarsa ciksin kendi dedigimden cikmaz .... unursam az hic bir seyi .... belimden  ameliyat olmak uzereyim.platin takilmasi gerekiyor dizlerim.ayrica ameliyat olmak zorunda bebegi kucagimd aodaya goturuyorum arkamdan diyorki besigide gotur ya sen benim halimi goruyorsun zaten ... yatak.odasina eli bos geliyor besigini getirmiyor ... cok yorukdum.bu sorumsuz adamdan
(381 puan) tarafından
Al birini vur ötekine ya bu erkeklerin hepsi böyle ya
tarafından
Bizde de ben öyleyim aylarca konuşmasın takmam bile kızarsam gece sarılır dön arkanı yat daha da sinirleniyorum derim demek ki allah dağına göre kar veriyor eşim de benim gibi olsa anlaşamazdık sizde de tam tersi durum ama kabullenmekten başka çare yok ne kadar değişmeye de çalışsam huy değişmiyor
0 oy
(487 puan) tarafından
Umırsama kuzum görmezden gel yani bak o zaman nasıl yanına geliyo
tarafından
ben oyle yapamiyorum iste kese biraz oyle.olsam ... sert bi tarafim olsa keske ....
(381 puan) tarafından
Herkeste aynı olmuyor canım
tarafından
evet ... kesk ebiraz kinim.olsaydi jste ...
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ayni oku.zden bende de var o yüzden artık onun bana yaptığını bende ona yapıyorum..  kutlamaiyorumm..
tarafından
bundan sonra benden hicbisey beklemesin zatem .... bu kadar bencil.olmasi beni olduruyor rabbena hep bana .... ne vicdan ne merhamet ne anlayis var ... inan annesini anlatsam.nasil bi sabir var sende dersin ....
(9,651 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun..  Rabbim herkese vicdan merhamet versin gerçekten..
tarafından
amin amin Allah razi.olsun sagolasn .....
0 oy
(1,317 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canm bende kaynanamlarla bir yaşıyorum üstelik her şeyle dalga geçen dar görüşlü bir kayinbabam var onlara rağmen elimden geldiğince yaptım bişeyler ve emin ol bin pişman oldum ben onu bekliyorum doğum gününü kutlamak için o kahvede okey oynuyor üst üste aradım mesaj attım geldi eve verdiği tepkiyi görsen bir kaşık suda boğarsin onunkinden15 gün sonra benim doğum günümdü bilmesine rağmen hiç bişey yapmadı bir çikolata bile almadı diğer gün destan gibi bir mesaj attım içimı döktüm rahatladım . Sende direk söyle kırıldığını üzüldüğünu söyle bilsin hatasını 
(1,317 puan) tarafından
Eşin mi.  Maalesef kendi taraflarına laf ettirmezler  canm onlar hep hakli
(274 puan) tarafından
Ama ben karısıyım hiç mi korumaz insan ama dedim bana bişey olsa sen benim için bişey yapmazsın dedim ya bilmiyorum ya puff anlamıyorum sevdiğini de belli etmiyor aklımda hepmşüphe var aceba sevmiyor mu diye
(1,317 puan) tarafından
Boşver üzülme canm olan yine sana olur takma . kimisinin yapısı öyle canm duygularını belli etmez seninkide onlardan biri
(274 puan) tarafından
Derin bi iç çekmesi başka bişey yok
(1,317 puan) tarafından
Allah yavrularimzin yüzü suyu hürmetine şu eslerimize akıl vicdan merhamet versin
0 oy
(48,481 puan) tarafından
doğum günün kutlu olsun canim ♥️❤️
tarafından
varda ne zamn Allh bilir .. oyaloyorlar bni
(48,481 puan) tarafından
napti canim kutladi mi esin
tarafından
gece yanima geldi kahkaha atiyor ama boyle gorelme dalga gecer gibi egildi suratima bakti dogum gunun kutlu olsun dedi gule gule soyluyor bide defol git gozum gormesinseni dedim ... alttan aldi sarilmaya falan calisti uzak.dur benden dedim..... valla bugunde annemlere geldim ister kabul et ister etme.ben gidicem dedim.mafem size yasak yok.bana da yok artik kizim.4 aylik oldu simdiye kadr iki defa tek gorduler swnin ne hakkin var cocugu onlardan saklamaya dedim sesini cukarmadi ....
o degilde kiz ruyamda gordum baskasiyla nikahlanmisti
(48,481 puan) tarafından
aman Allah korusun canim ruyasi bile kötü:) bebisin nasıl
tarafından
vlla o kadar kotuydu ki  sabah uyandim.rabbim sukur dedim ... bi ben hozmet ediyirdum onlara Allahim ....iyi bebisim:))ek gidaya baslasaydik artikkk
0 oy
(274 puan) tarafından
Ne yaparsan kendine valla onlar hiç tınlamıypr canm üzülen yine biz oluyoruz  
tarafından
aynnneeeen oyle .... yatakta aglasam.donup.neyin var bile.demez .
(274 puan) tarafından
Bende bzn çok daralıyoruö öyle yapınca ağlıyorum git başka yerde ağla diyo sinir oluyom
tarafından
yani olurler olurler derdini.di lese derdine derman olsa ... kotu zamnda yaninda olmayacksa ne is eyariyorlar ki
(274 puan) tarafından
Aynen canım ya insanın canı çok acıyor..
tarafından
valla o kadar sinirli.uyumjsum ki ruyamda baska biroyle.nikahlaniyirdu .. onlara ben hizmet ediyirdun daha da sinirlendim
0 oy
(351 puan) tarafından
Benimkininde yarin ben onunkini kutladım o benmkini hiç kutlamadi söyleniyor iki gündür doğum günü m var diye yapmicam bişey bnane o bna yapymu snki
tarafından
yaoma vallahi yaoma billahi yapma sonund asen uzuluyorsun .... haketmiyorlar .. deger verme deger girmemmek.neymis anlasinlar
(351 puan) tarafından
Aynen kuzum sende bnm yasadiklarimi yasiyorsun bı nevi anlıyorum seni benmkide anca ailesine hizmet eder değer verir bna gelince yokmuşum gibi davranıyor napalm kader katlanıyorz
tarafından
aynen oyle .... ben ona gire sadece is yap cocuk.yap ..... bana boyoe soyluyor hicbiyere gitme kendin icin hicbisey yapma evind eotur is yap yemek yap tatli pasta yap cocuk yap diyo bana
(351 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Pişman olacağını sanmiyrm çünkü aynı şeyleri bende yaşadım sürekli doğumgünü özel günler hep ben hatırladım yaptım ilk sene bi o yapmıştı şimdi ağzımla söyluyrm mesela yine ne bir hediye ne bir söz yok.Ben seviyrm değer veriyrm böyle bir güne ama onlar gereksiz görüyor demek ki ve sen ne söylersen söyle mutlaka bi bahanenin altına sığınacaktır.Bende karar aldım kutlamadım geçen ki yaşını içim içimi yedi ama yinede sıktım kendimi. Sonra niye kutlamadin dedi biraz üzüldü gibi ama ders aldı veya pişman oldu mu sanmiyrm...o yüzden böyle özel günlerin gelmesini hiç istemiyrm canım sıkılıyor.dogumgünum yaklaşıyor mesela ama bir umut işte yine beklentiye giriyrz...
tarafından
yataga girene kadar belki bsey yapmistir dusuncesiyle.yoruluyorum.vallahi ....inan ben bu saatten sonr akendi dedigimi yapicam. madem beni takmiyor bend eonu gormezden gelicem .... ben cok yorukdum artik yaaaa ..
(1,066 puan) tarafından
Ben oyle yapıyorum.. He yine çok üzülüyorsun ama sanirim zamanla alışıyorsun. Sende öyle yap en iyisi.
tarafından
bu sekilde de uzuluyorum ....
0 oy
(121 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum sorumsuz erkek sorumsuzdur senin soyleyeceyin bişeyle değişecek olsaydı zaten sen  şimdi bunları yazıyor olmazdın Allah hidayet eylesin sen dua 
tarafından
valla keler dedimde duadi bile beni ... aldirmiyor dinelmiyor ya resmen kulagini tikiyor ..... amin isnealahhh
0 oy
tarafından
Soyle açık açık en azından yanımda olmanı bekledim çok kırıldım de 
tarafından
gece yarisi yanima geldi  kahkaha atiyo boyle ama dogum hunun kutlu olsunndiyor dalga gecer gibi
... dwfol.git odana gozim gormesin senindedim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Berrehanim01 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,164 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,081 göst.
0 oy
22 cevap 523 göst.