0 oy
672 göst.
Aile kategorisinde (119 puan) tarafından
Neredeyse iki hafta once kizlar zaten anlatmistim burda kaynanam benimle tel.de iyi konusuyo arkamdan anneme gidip sikayet ediyo benden baĝirip caĝiriyomus die..bende esime demistim soyle annene boyle yapmasin benim annem cocuk deil karsisinda sesini yukseltio ne sorunu varsa arasin bana soylesin dedim demekki esim soyledi o gunden beri hic konusmadik kaynanamla daha onceden hep arardi..ben yaklasik bir ay sonra anneme gitcem doĝum icin oda onlara yakin kaliyo bide kaynanamn adi koyulcak bebeĝime cok istediĝi icin..benim bu durumda ne yapmam gerek sizce nasil davranmaliyim bi sucum yokken aramiz acildi zaten cok kolay alinan bi insan herseye darilir icimdende aramak gelmio 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arama o zaman benim de kaynanama karşı gelmiyor ben de aramiyorum seninki seninki gibi yüzüme gülüyor arkamdan konuşuyor en sevmedigim şey öyle yapan insanin da ismini filan koymam kızım olsa 
(119 puan) tarafından
Canim bi sucum olsa inan arardim buĝuyum sonucta ama kadin ortada hic bisei yokken sorun yaratti..isim konusunda zaten ben hic istemiyorum esimin hatri icin susuyorum esime para gonderiyo diye koymasan sana yardimi keserim demis zoraki koyduruyo
tarafından
Benim de arkamdan herkese bizi istemiyor diyormus kayınpederime de istemiyor gitmeyelim diyormuş eşime dedim bir şey mi yaptım istemeden diye hayır kendi ailene nasilsan oylesin dedi sorun ne o zaman niye arkamdan atiyor dedim bir şey demedi eşim. Eşime de bir sürü şikayet ediyormuş beni bu sefer dedim eşime iyiyken kötü oluyorum madem bundan sonra kötü olupta kötü olacam diye 1 geceliğine gittik geçen yuzune bile bakmadim hemen işlere kosardim yerimden kalkmadim şimdi konussun arkamdan
(119 puan) tarafından
En iyisini yapmissin canim iyi davraniyoruz da ne oluyo sanki anne anne dedikce iyice yuz aldi..zaten zor bi hamilElik geciriyorum ben canimin derdindeyken kadin benim derdime düşmüş..yuzume soylese onada raziyim benimle oyle iyi konusuyo ki sanarsin kizi gibi seviyo arkamdan sonra esip gürlüyo nasi bu kadar iki yuzlu olabiliolar anlamiyorm
-Reklam-
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Canım uygun mesafeyı bulmussun ıste ne ugrasıyosun bırak oyle kalsın elı kolu uzanamasın.
(119 puan) tarafından
Ne bilim kuzum huyunu bildiĝim icin zaten esime dedim uygun bi dille konus uyar yapmasin boyle die ben soylersem daha kotu olur die dusunmustum ama sonuc ayni..yaz tatillerini bende geciriyo canim bir evde darginlik olunca huzursuz olucam bende onu dusunuyorm
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Aman canım milletin arayıpta bulamadığı bisey bırak mesafeli olsun arkandan konuşacağına yüzüne konuşsun oda Ozmn 
(119 puan) tarafından
Haklisin kuzum doĝru soyluyosun ama. Yaz tatilini bende geciriyo bir ay ayni evde nasi olcak onu bilmiyorum
(6,807 puan) tarafından
Neden senim yanına geliyor canim
(119 puan) tarafından
Gezmeye canim kardesleri falan hepsi burda kaliyo o da tatil icin gelip kaliyo bizde
0 oy
tarafından
Anlamadım  kiziyosn kaynana için aciyor hemde aramak istemiyorsn büyük çelişki 
(119 puan) tarafından
Canim kadin yaz tatillerini bende geciriyo gezmeye gelicek yaza ayni evdE nasi olur die celiski dusunuyorm..benim bi sucum yok o yuzden aramak istemiyorum
tarafından
Suçlu suçsuz bakma o ki evine gelckse
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sende alınmışsın ki haklisin bence. Bisey yapma ne yapacaksin o arasın senu
(119 puan) tarafından
Kuzum alinmak deilde haksiz konustuĝu icin kiziyorum bide arkamdan soyleniyo yuzume guluyo bu kadar iki yuzlu nasi olur bi insan..o yuzden aramiycam bende
(3,458 puan) tarafından
Uzak dur canim boşver böylesi daha iyi ama esin arkanda olsun bu konuda
0 oy
tarafından
Ona bakarsanıznaynı dert bende de var yüzüne kızım kızım diyim sırtımı sıvazlıyo ben yok eşime ver gazı ver gazı ondan sonra kıyametler kopuyp en son kinde yüzüne bakmadım konusmadım mecbur kalmadıkca aramıyorum evime gelince de yüz vermiyorum evine de gidiyorum hiç bir işine karısmıyorum sofrayı seriyo kaldırıyo bulasıgını kendi yıkıyo kendi istedi böyle olmasını ben elimden geldince kendi annemden ayırt etmemeye calıştım baktım olmuyo böyle daha iyi

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 373 göst.
0 oy
8 cevap 392 göst.
26 Ekim 2019 Aile kategorisinde evra (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 356 göst.
21 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Tugcevedat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu