0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (5,190 puan) tarafından

Başlık biraz tuhaf olsa da ;)

*Munafıkun Sûresi nin Faziletleri* 

İçki

Kumar 

Zina 

Uyuşturucu 

Yalan 

Ve akla gelen her türlü günah haramlar Eş Evlat Baba Kardeş her kim içiň olusa olsun Münafikun süresi Bu süreyi niyetlediğiniz kişiye okunduğu anda bütün kötü alışkanlıklarını Allahın izni ile terk ediyor çok kısa bi sürede namaza başlıyor  

Eşler arasını sevgi Muhabbet artıyor 

Evlatlar ana babaya anne babasına sevgi saygısı artıyor düşmanlık yerine seevgi dostluk başlıyor

Sevgili kardeşlerim Eğer sizinde bu gibi sıkırılı durumunuz varsa derhal Münafikun süresine başlayin Her gece bir kere okumanız bile 3.gecede mucizeyi Göreceksınız Aklagelen her türlü kötü alışkanlıklar için Münafikun süresi tam bi keskin kılıçtır vakit kaybetmeyin Tüm sevdiklerinizle hem dünya hemde Ahiret mutluluğunu istiyorsa derhal Münafikun süresine başlayin  28.cüzde Rabbim hepinizin Hepimizin tüm sıkıntılarını gidersin benide dualarınızdan unutmayın Biiznillahuteala amin amin amin

Evet hanımlar müsait olup katılmak isteyenlerle Ramazan ayı bitimine kadar bu süreyi okuyup niyet üzere dua edelim

Katılmak isteyenler hem kendi ismini yazarsa iyi olur çünkü ısmen dua daha etkilidir.

Günlük 1 tane okunacak

5 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından
Ben katılırım cnm ismim gamze
(5,190 puan) tarafından
Tamam canim eşinin niyetine mi
(329 puan) tarafından
Evet cnm
(329 puan) tarafından
3 gün mü okunacak canım
(5,190 puan) tarafından
Düzelene kadar okumak lazım duzenlincede bırakmamak devam etmek lazım 11 ayet zaten kisa
(329 puan) tarafından
Cnm okurum dedm de suan okuyamıycam bir hafta malum reglim basladı bir hafta sonra okurum ins rabbim herkesin evine huzur versin
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Süre uzunmu malum çocuk var;)

(5,190 puan) tarafından
11 adet canim kisa sure
(1,699 puan) tarafından
11 mi 1 yazmışsın ama
(5,190 puan) tarafından
1 adet canim klavye hatasi
(5,190 puan) tarafından
11 ayet kısa süre yani
0 oy
tarafından
Ekran görüntüsü aldım okuycam inşallah faydalı bilgi için teşekkürler
(5,190 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(657 puan) tarafından
Hem esim hem evlatlarım hemde babam icin okumak istyrm nasil yapcam peki
(510 puan) tarafından
Bence sırası ile niyetlen bir gün eşin için bir gün evladın için bir gün baban için
(657 puan) tarafından
Tamam canim allah razi olsm valla once esime yapim ins duzelir
(510 puan) tarafından
Ama 3 er gün okuyacağız galiba ben mi yanlış anladım acaba ?
(5,190 puan) tarafından
Düzelene kadar okunacak canim.duzelince de devam.etmek lazım.kisa süre zaten 11 ayet
0 oy
(510 puan) tarafından

Ben katılırım iki hile okurum o derece İsmim GÜLER

(5,190 puan) tarafından
Tamam canim senide yazdım

İlgili sorular

+5 oy
32 cevap 858 göst.
28 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ukonetsret (4,642 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 824 göst.
27 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde yildizmavim (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.

397,278 soru

11,882,005 cevap

36,003 kullanıcı

...