0 oy
961 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Su kaynanalari hic anlamiyorum arkadas yeni gelin getirince eskiyi nasil kendilerine dusman etmeyi beceriyorlar bide ozellikle akrabaysa onun kiymetini fazla biliyorlar yabanciyi salak  yerine koyuyorlar

12 Cevaplar

+1 oy
(507 puan) tarafından
Merak etme iki gün kıymeti bilinir takı evlenene kadar evlenince .... Mertebesine gelir canim
(6,811 puan) tarafından
Kesinlikle öyle oluyor ış köprüyü geçene kadar
(507 puan) tarafından
Aynen benim kaynanada beni bı overdi kızım ben sana ailenin göstermediği sevgiyi gosterecem falan derdi geldim şimdi bana azap veriyor resmen ki Eltilerimde sevmez
(6,811 puan) tarafından
Afedersin  ama agizlarina  edenler çok ballı oluyor benimkini  bi gorsen ben nişanlıyken eltimi  keserdi  bana eve götürdükten sonra gerçek yüzünü gördüm şimdi elimle çok iyiler aman benden uzak olsunda
(507 puan) tarafından
Canım hepsi rol emin ol bitanem kaynananlar iki yüzlüler benim eltimde kaynanamla çok iyiler eltim evine gider kaynanm küfreder ona
(507 puan) tarafından
Canım hepsi rol emin ol bitanem kaynananlar iki yüzlüler benim eltimde kaynanamla çok iyiler eltim evine gider kaynanm küfreder ona birlikmsn canim
(6,811 puan) tarafından
El gördü  yapıyolar yani benim kaynanam bana dedi ki ne seni seviyorum nede diğerini seviyorum dedi bende dedim onu bilmem ama bende sana bayılmıyorum  seni sevkiyorum o gun bugundur konusmam cok sukur kafam rahat
(507 puan) tarafından
Gecen çay doldurdum baktım benim bardagim yarı doldu kayinimda dedi yenge tam doldur annem seni seviyor baktım kaynanam dedi kimseyi de sevmiyorum Zeren onlar beni sevmezler bende dedim ha bunu bileydim
(6,811 puan) tarafından
Ohh iyi etmissin
-Reklam-
+1 oy
(410 puan) tarafından
Bnm kıde eskı gelınını el ustunde tutuyor :)ikimizde akrabası değiliz ama akrabalık gırınce herkes akrabayı yanına çekiyor canım halbuki oğlunun esı ıkısıde bundan yakın akraba mı olur
+1 oy
(6,811 puan) tarafından
Benimkide eski gelini el üstünde tutar afedersin ama bi ağzına etmexigi  kalmış halada onu biliyor olsun canım bilsin valla umrumda değil zamanı gelince yol göster cem hadi canım hadi zamanında kimi biliyosan şimdide onun kapısına dicem
(507 puan) tarafından
Bizim yanımızda oylelelr sen gel benim büyük eltimi gör sanki kaynanamın kızı gibiler ama eskiden annelerini babalarına kufretmisler  vb . Falan  bizim yanımızda da rol yapıyorlar kaynanm emin ol onunda sevmez bizim yanımızda oyleller
(6,811 puan) tarafından
Bizimkilerde etmişler eltim kürt  hatta kaynanami  tehtit etmiş kürtlleri  başına yigarim  diye şimdi bisey oldum mu niye onun neyi var evde hanım hanimcik2 oturuyor diyo
(507 puan) tarafından
Sende o bildiklerini yüzüne vur ben öyle yaparım geçen gün o eltimin ablası oruspu falan dedim evli kişilerin yuvasını bozuyo dedim kaynanama kaynanamla aman sakın eltine deme dedi
(6,811 puan) tarafından
Ne oldu soylersem ne olur deseydin
(507 puan) tarafından
Eltim çingene dir oda bilir canım ondan deme dedi kargaşa çıkar oda biliyo ne ... Oldugunu
+1 oy
(88 puan) tarafından
8 aydir evliyim kaynanamin kizi gibiydim bu gelini cikaracak simdiden bilmiyor ben warmiyim yokmuyum die insanlar hepsi ikiyuzlu olmus herturlu skntisini ceken biziz ama yapailan haksizlik yine bize
(507 puan) tarafından
Öyle canım eskisi herşeyi çeker yenisi el üstünde tutulur
(507 puan) tarafından
Ama benim kaynanam öyle yapsın kavga çıkarırım baglantimi keserim olur biter
+1 oy
(3,798 puan) tarafından
Sende onu yabancı yerine koyucaksin olup biticek canm kim icin kendini üzüyosunki hic değmez etkiye tepki 
0 oy
(241 puan) tarafından
Amaaann canim bosverr allaha yakin bize uzak geldine gittine karismasin esinle arana girmesinde napiyosa yapsin birak uzme tatli canini
0 oy
tarafından
aslinda akrabayi daha cok eziyorlar bak gorursun ilerde 
tarafından
Kesinlikle katılıyorum sana kuzum. Nasıl olsa akrabadır bir şey demiyor deyip akraba olanı daha da eziyorlar
0 oy
(2 puan) tarafından
Cidden böylemi ya ben en son gelinim ama yenisi eskisi yokki bunun eltimlede annemlede çok iyiyiz hiç sorun olmuyor çok şükür
0 oy
tarafından
Eltim yok ama eğer olursa eminim kaynanam bni mumla arar kimse onları bnm gibi çekmez 
tarafından
Hay ağzına sağlık :)) duygularima tercüman olmuşsun :))
(256 puan) tarafından
Bende aynı dusunuyorum bakalım kaynım var ama evlenmiyor henüz 24 yaşında ben evleneli 12 sene olcak gelen nasıl olcak merak ediyorum
0 oy
tarafından
Simdi daha erken ama ilerleyen zamanlarda kiymetini anlar canim cunku kim bu konuda dert yaniyosa spnu oyle oluyo
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Biz 3 geldiniz 3 müzed akraba 3 muzde kaynana yaninda pek ise yaramiyoruz canim bence geneli öyle yeni gelin de benim bu arada :)
0 oy
tarafından
Valla canım kusura bakma ama akrabalikla hiç bi alakası yok genel konuşmuyorum tabi ama ben de akrabayim ama büyük eltime duyduğu ilgiyi sevgiyi ne bana nede diğer eltime duyuyor. Büyüğü akraba değil ama onun aşkı başka kaynanamin yanında. Büyüğü pantolon giyer sıfır kol giyer birşey demez ama  ben kapalı olmama rağmen uzun tunik giyip pantolon giyerim bana demediğini bırakmaz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 556 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,044 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 234 göst.