0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Trendyolda söğütlü silver %55 indirim ve 50 TL üzeri kargo ücretsiz . Çok güzel Damla taşlı yuzukler var taşı farklı renklerde modelleri mevcut 

image

imagezarif benim hoşuma gitti .

Sefamerve de karaca twill eşarplar 39.90 kargo 3.90 maske hediye ama stoklar bayağı tükenmiş yinede hoş modeller var ben almayı düşünüyorum . Belki sizin için de alternatif olabilir diye paylaşıyorum canlar . 

3 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Sefa merveden kaynanama elbise siparişi verdim bile hemn kargolandı :)) hızlıymıs ilk defa alışveriş yaptım ordab
tarafından
Bende halama sipariş vericem çocuğu yok ama bizi çocukları gibi sever :) kaynanama buldum hediye ama eşim pahalı dedi almadı napim valla kendisi bilir
-Reklam-
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Yüzüğün parmağına olup olmadığını nasıl bilicez ki çok almak istedim şuan ama riskli :)
tarafından
Numarası var canım ordan seciyorsun :)
(1,174 puan) tarafından
İnternetten hiç yüzük almadığım burdan belli oldu işte :))
Teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
tarafından
Yüzükler paramaga olacak mı olmayacak mı nasıl bilicez ki 
tarafından
Seciyorsun numaraları var normal yüzük gibi
tarafından
Kaynanamın yüzük bedenini bilmiyom ki kendime mı alsam
tarafından
Hmm o zaman tahmini alıp sonra gumuscude ayarlatabilirisn ya da uğraşmak istemiyosan kendine de alabilirisn :) bende kendime küpe ve bileklik beğendim anneler günü için kendi kendime alcam :D
tarafından
Evde bi cetvel bulsam ölçüp alırdım kendime ama cetvel yok yüzük olcumu de bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Pnrmtl (4,428 puan) tarafından soruldu
+3 oy
6 cevap 172 göst.
1 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Senemerken (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 228 göst.
0 oy
5 cevap 116 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,699 soru

11,207,976 cevap

34,512 kullanıcı

...