0 oy
999 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Ölümsüz eleştiri yapacaklar kendine saklasin yorumunu 

Elestieyw açık olmadigim için değil beni anlamayan rahat konuşur oyzdn;)

Ben artık çocuğumdan yorulck duruma geldim uyumuyor bu saat oldu hala ayakta ne ettiysem yokkkkk:((

5gunun en az 2 2bck gününü uyumuyorum oda en az;)

Diğer günlerde nasıl uyuorm blmiorm gece zaten uyku yok

17aydir bu böyle.. 

Hâlâ bi umudum var duzelick inşallah diye ama gel gelelim ki gücüm bazen tükeniyor ne ona bu şekilde çok faydalı bir anne olabliorm nede kendime  

Cinnet geçirmem a kaldi

28 Cevaplar

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Uykusuzluk zor bı şey inşallah huyu tez zamanda duzelir
(3,770 puan) tarafından
Inşallah bacım inşallah
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Çok zor kuzum allah yardımcın olsun bi sırtını kanguruyla bağlamayı denedrm benim kız öyle uyuyor başka uyumuyor 
(3,770 puan) tarafından
AMIN INŞALLAH canım benim allah razı olsun teyzesi
(3 puan) tarafından
Sende de razı olsun rabbim yardım etsin şu mübarek günün yüzü hurmetine
(3,770 puan) tarafından
AMIN amin amin :(
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Tas tasısan uykusuzluk kadar yormuyor canım bazen ben de cok geriliyorum ama Bı gulucuguyle benı pambuk gıbı yapıyor sıpam
(3,770 puan) tarafından
Benide öyle ama benim yerimde ol artık cinnet geçemedigme sukrdiyorum cnm
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bnce doktara gtr. Neden uyumuyo vardr bi sikintisi
(3,770 puan) tarafından
Hiç bir sıkıntısı yok canisi şükür zaten olunca da anliyorum
0 oy
tarafından
Uyku düzeni oturana kadar yatmadan önce duş felan aldirsan olmuyor mu
(3,770 puan) tarafından
Duş u hiç sevmiyor ve alsa bile birşey fark etmiyor canisi hiç etki etmiyor ilklerde bi kaç sefer ettiydi ama okdr ilk ddgm daha küçük iken
(148 puan) tarafından
Bnmkide banyo yapınca uyumuyo
0 oy
(27,298 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun insan perişan oluyor uykusuz olunca 

(3,770 puan) tarafından
Hemde ne perişan kızımın da şeyi yok bebek sonuçta ama artık anlamıyor insan bunda zaman snea:((
(27,298 puan) tarafından
InsAllah duzelir kuzum
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim oğlumda öyleydi calpol diye ilaç var ya o uyku yapıyordu oğlumda bi kaç gün aynı saatte verdim zaten 1 saate etki ediyodu. Bir kaç gün o şekilde yaptım düzene girdi şükür ama şimdi atak haftasındayız o yüzden gündüz uykusu yok şimdi de
(3,770 puan) tarafından
Onu verdimdi iki gün üst üste kızıma iyi glmedi buz gibi oldu günlerce tam isinamdi vermedm daha cnm
0 oy
tarafından
Salma kendini  sende bendensin valla bak benim kiz 19 ay böyle sürdü uyusa da ben yatmaya geçsem kurulmuş saat gibi uyandı her zaman ama her zaman . . Bu corona derdinden sonra çocuğumu nenesinden aldığım günün diğer sabahında kızım aralıksız 7 uyudu ben şok şok şok rüya mı görüyorum diye 7 saat içinde 7 defa ben kendim kalktım baktım Allah Allah noluyor bu kıza  diye defalarca kontrol ettim mışıl mışıl uyuyor sonraki günler 7 saat asla değil ama em azından eskiye nazaran çok daha iyi şimdi bunada şükür  .. Sanıyorum ki Bize alıştıkları için böyleler emziriyorsan ondandır sabırlı olmak zorundasın ne kendine ne yavruna olumsuz birşey yaşatma lütfen . Vitamin değerli iyi mi yemek  yemiyorsa vitaminsizlik iştah kaybı yapar bilemedim ki Allah yardimcin olsun canım 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Uyku düzenini bir babayla dene. Olmadı Doktora git bir danış. Seni iyi anlıyorum... bu aralar diş yüzünden sürekli ayaktayız ve uykusuzluk bünyeyi mahvediyor
0 oy
tarafından
Uyumayınca çok zor oluyor bi de 17 ay Allah kolaylık versin 
0 oy
(2,294 puan) tarafından
Annelik ne kutsal ne zor bir şey aslında ❤
0 oy
(102 puan) tarafından
Sen üstüne gittikçe o inat ediyor olabilir mi bırak uykusu gelince uyusun bir de nasıl uyutuyorsun ayakta falan sallama biraz ağlar sızlar ağzına emzik ver kendi kendine uyuyacak elbet ne kadar dayanabilir uykusuzluk zor biliyorum bu süreçte sen dinlenmelisin ki anneliği tam yapabilesin eşine falan ver bir iki saat uyu sonra onu iyice yor oyunlar oyna bir sürü elbette yorulacak sonsuz enerjisi yok nasılsa gerçi burdan konuşmak kolay bize  Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Nedrn uykusu yokki? Dra goturdunuzmu bu konuda.benim kizimda  19 aylik oyle bir sikintim olmadi dukur Allah nazarlardan korusun.senin bebryin uyumuyirsa bi sikintusi vardir yoksa nedfn uyumasinki .kucukde diyilki qazi var diyeyim
0 oy
tarafından
Benimkide uyumuyo bende çok uykusuzum hastayım dinlenemiyorum bile uyanık kaldığındada çok mızmıs ağlıyo sürekli 
0 oy
tarafından
Sana söylüyorum kac aydir bebegin icinde bu durum cok sağlıksız. Büyüme hormonu en cok uykuda salgilanir. Bi doktora git ve sana soylediklerini uygula. Bunda vicdan yapicak bi durum yok. Burda elestri yapicak olanlarda bk yesin. Gelip onlar yardm etmiyo sana
(3,770 puan) tarafından
Gidicem de canisi bir türlü gidemedm uyuzu çıktı bilmem nesi çıktı bizim burada iki üç doktora gtrdmdu zamnnda berbttilr adam yerine koyup ilglnmiolr bile doğru düzgün bir iyi doktor vardı onada bulamiorm ki uzun zamandır su salgın belalrndn frst3bulamdm

Şuan bile yeminle uyumuyor ya uykusu yokmuş gibi:( ne yaptıysam uyumadı yoruldm artık sanki yeni uyanmışta uykudan oyun oynuyor gibi
tarafından
Cok haklısın :(
0 oy
(198 puan) tarafından
Canım benim bebeğim de öyleydi uyuması için dua var onu okuyorum uykuya dalan a kadar uyuyor vecealna nevmeküm sübata
0 oy
(327 puan) tarafından
Doktorlara danışman gerek canim eger göründüysen dahada iyisine danis gotur altında sebebide vardir bizimki de 1 aydir öyle ayniyiz ayni 
0 oy
(302 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cok zor canım uykusuzluk bazen bendede oluuor artık ben önmsememeye başladım 2 haftadır faln kendi uyumaya başladı önce düzenli uyutuyordum yoruldum yorulumcaya kadar uyutmucam dedim böle gözler ayakda gidene kadar uyutmadım o arada karnını doyurdum kendi uyudu kaldı gece yerde yatıyoruz atıyorum yatakları ısıgı tv kaptıyom ben yatıyom o dolnıyo 1 saat dolanır sonra ya bi yerde uyur yada kucagımda biraz bırak canım yorulsun iyce yor 
0 oy
tarafından
Seni cok iyi anliyirum canm insallh duzelir
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Sen çok iyi bir annesin buna eminim :) hepimiz yoruluyoruz uykusuz kalıyoruz günlerce.. Belki de yıllarca :)

Rabbim hayırlı evlat olmalarını nasip etsin sağlıkla büyüsünler inşallah canım.. Bu günümüze binlerce kez şükürler olsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 375 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
0 oy
17 cevap 308 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (757 puan) tarafından soruldu

377,061 soru

11,284,196 cevap

34,686 kullanıcı

...