0 oy
456 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bebeğin boğazina bir şey kaçarsa ne yapilmali? Bence bunu cogu annenin bilmesi gerek o an mudahele edebilmek icin. Kisa bir video buldum guzel anlatmis paylasmak istedim

4 Cevaplar

0 oy
(332 puan) tarafından
Canım o kadar güzel bir paylaşım ki bütün anneleri geçtim bütün insanların bu eğitimi alması gerekli bence insanin başına nerde ne geleceği belli değil keşke herkes bilinçli olsa birbirine yardımcı olsa ve bu yapilan müdahale izlerken düşündüm çok basit gibi ama ise yarıyordur muhakkak yoksa tek teknik bu ilk yardım olarak. Allah kimseyi zor duruma düşürmesin tabi panik olmak da var bunu yaparken 
tarafından
Kesinlikle ya Allah korusun yetiskinlere bile olabilir. Ilkyardim kursuna katilmayi dusundum izleyince ))
(332 puan) tarafından
Faydalı bir kurs olur iyi düşünmüşsün canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkes izlemeli bnce çocuk diyelim babasının yanında o da bilmeli nasıl müdahale edildiğini 
tarafından
Haklisin Hatice eşime de izleteyim sagol <3
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Paylaşım için tşkler
tarafından
Rica ederim:)))
0 oy
(368 puan) tarafından
Allah razi olsun paylaştigin icin Allahm kimseyo evladiyla sinamasin kimsenin başina gelmesin insallah ya oglum bazen emerken veya tükürugnden kisa sureli tikaniyo müdahale ederken yaşadigim korku ve o bi kac saniyenin bana bi saat kadr uzn gelişi fena bisey

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Perdemtok81 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...