0 oy
433 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (78 puan) tarafından
Kizlar sezeryandan kaç gün sonra banyo yaptınız ve dikişler üzerinde herhangi birşey bıraktınız mi yardımcı olurmusunuz lutfen

15 Cevaplar

0 oy
(49,839 puan) tarafından
cumartesi dogum oldu pazartesi dus aldim aant yapıştırdık kaynanam ters yapistirmis islandi islandi hep dikislerim ama bişey olmadı
(78 puan) tarafından
Anladım tsk ederim
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Sezeryandan sonra iki gün duruyon zaten hastanede benim doktorum b3n akşamdan çıkmıştım yarın alabilirsin demişti duştan sonra üzerini kapatma bişeyde sürme dedi öyle yaptım bende 
(61 puan) tarafından
Evet 3.5 ay oldu doğum yapalı izi az bişey kaldı ameliyat yerinin
(139 puan) tarafından
Aaaa ne guz3l canım maşallah adı ne  kremin
(61 puan) tarafından
Contractubex fiyatı biraz pahalı ama bi kere aliyosun kocaman bi krem yani 6 ay kullan sabah akşam dedi sadece orta kısımda iz var şu an kenarları kapandi
(139 puan) tarafından
Anladım.canim.sagol bende bi deniyeyim
(61 puan) tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Yapıştırma idi doktor hemen yapabilirsin dedi ben genede 1 gün sonra yapmıştım hiç bi şey de koymadım geldiğim gün bile yapabilirdim
0 oy
(1,309 puan) tarafından
3 gün sonra dikisin üstünü açıp normal banyo yaptım   
(78 puan) tarafından
Benim de yarın üçüncü gün olacak bende yapayım o zaman
(1,309 puan) tarafından
Yap canım hiç bişey olmaz yaranı sonra kurutma makinesi ile kurut
0 oy
(177 puan) tarafından
Hastaneden çıktığım gün yaptım doktor sezeryan bantı bile yapistirmak istemedi ama ben korktuğum için yapıştırıdi. 1 hafta sonra çıkar dedi. Cikardiktan Keşke daha önce cikarsaydim dedim 
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Bir gün hastanede kaldım ertesi gün hemen yaptım 
0 oy
(61 puan) tarafından
Hastaneden çıkacağım gün oraya bi bant yapıştırdı ebe eve gidince Banyo yap bu bantı 2 gün sonra cikartacaksin bide çıkartmadan önce Banyo yap dedi dediğini bebeğim 10 gunluktu doktora gitmiştik iyileşme var duş serbest dedi o şekilde yaptım 
0 oy
tarafından
Aynı gecesi banyo yaptım bide ertesi gece yaptım 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben iki gün sonra yaptım. .bandajı çıkardım hastaneden eve gelir gelmez duş aldım. .sıkıntı olmadı sonrada batikon la temizledim iki günde bir
0 oy
(329 puan) tarafından
Ben Bi hafta sonra yaptım bilinçli olarak suan 10 ay olck hiç dogum yapmamış gibiyim yarana su degirrme
0 oy
(510 puan) tarafından

Eczanede bant var sezeryan için diyince veriyorlar 12 TL ye almıştım ben canım sende ondan alabilirsin 

0 oy
(9,731 puan) tarafından
Normalde doktorum iki gun sonra su geçirmez bant ile yapabilrsn ddi ama eşim sağolsun yaptırtmadı korktu :) 1 hfta bekledm ben. Ilk kntrolden sonra hemen eve gidince yapmştm dr.da yap deyince.
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Canım yapıştırma oldum dikişm yoktu.. hastaneden çıkarken doktorum sprey sıktı açık kaldı 1 hafta pansuman yaptım sadece..

Dusumuda aldım hemen hemen her gün.. banyodan sonra temiz havlu ile hafif hafif kuruladim o kadar..
0 oy
(11,987 puan) tarafından
Üç bebeğim zaten su geçirmez bandaj vardı üzerinde 
0 oy
(96 puan) tarafından
Buzdolabi poseti bantla yapistdirmistim su deymemisti bu seferde oyle yapacagim yine

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 690 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Cerenc (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.
14 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsr url (32 puan) tarafından soruldu

397,260 soru

11,881,689 cevap

36,000 kullanıcı

...