0 oy
2,383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Biraz da korkalım   :D   

25 Cevaplar

+4 oy
(12,502 puan) tarafından

Rabbim korusun. 

image

Amin... 

tarafından
Amin kuzum
-Reklam-
+1 oy
(8,886 puan) tarafından

Dun ki postu hortlatma yorumu :D

Bizim bi komşumuz vardı kadına musallatlardı. Birgun gunduz biz okuldayken annemi kahveye çağırmş kadn. Annem de gitmiş. Kahve içerlerken bi anda kadn gozlerni annemin oturduğu yere dikmiş. Annem ne oldu hayırdr dmş. O da abla yanında oturuyor şuan ayhanın(eşinin) kılığında dmş. Annem tabi yusif yusufg :D okuya okuya bi hâl olup eve zor gelmiş :D 

Bide ben o ablayı çok severdim o kadar iyiydi ki. Kriz geçirdiğu anı gormuştum çok uzulmuştm. Kitaba namaza duaya asla yaklaşmazdı :(

(8,886 puan) tarafından
Aminn amin ❣❣❣
(8,886 puan) tarafından
O değil de artı gelince yorumum uste çıktı ve post tekrar geriye gitti ana sayfada gorunmuyor şuan :Djdj
Tekrar mı yorum yapsamm kız :D
(12,502 puan) tarafından
Ahaha ☺️☺️ sen bilin☺️ ama eski post hortlayınca çok gözükmüyor sanki anasayfada normalde de ☺️
(8,886 puan) tarafından
Aynen ya neden ki :D
(12,502 puan) tarafından
Admine sormak lazım ☺️☺️☺️❤️
0 oy
tarafından

Bennnnn ama korkunç değil anlatayim mı :D

tarafından
Yok kuzum hoca yakınlarına dikkat et dedi. Ama o zaman halam olacak kadın oğluna istiyodu beni. Onlardı yapan başka kimse yoktu evimize onlar gidip geliyodu
(118,484 puan) tarafından
Anaaaa ee örtmen olunca taliplide cok olmus demekki
tarafından
Ahaha şapşik sevdoş ⚘❤☺ yok kiz benim akrabalar değişik ben lisedeyken bile istiyolardi beni ☺
Millet isini biliyoo örtmeniimm baktilar kiz liseyi super okuyo önu açik gelecek piril piril kacirmayal dediler demek o yapanlara allah cennet yuzu gostermesin ins cehenndem cikmasinlar
tarafından
Ahaha manyaksin sen ❤⚘ amin kuzum amin allah sorsun insan olan öyle şey yapar mı. Bizi normalleri bulmadı zaten
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Görmedim duymadım hissetmedim :'( 

tarafından
Korkunç :)
(6,919 puan) tarafından
Ablama yapılmış dendi. Ama
tarafından
Ne büyüsü
(6,919 puan) tarafından
Eşiyle ayirma yapılmış çeyiz serilirjen pike takımı kömürle baş harfleri arasına çarpı işareti çizilmişti
tarafından
Korkuncmus ha
0 oy
tarafından

benim.teyzeme yapilmisti .... yemgesi yapmisti ... surekli igne batiriyorlardi .... :D

tarafından
ooooo anlatsam.varya kuzum inan agzin acik kalir ... gecen ayda dayimi aldatmis dayim.telefonda biriyle konusurken yakalamis bosanacaklar iste .. o kadar seyler yapti ki dayim.namazinda kuranni okuyan biriydi sabirliydi hepsini affetti ... ama bu aldatma olayi affedilmez iste ...
tarafından
Oha nasıl söyledi kız
tarafından
Eee igne nasil yani bi insana  yapip  bebege batirinca ona batmis gibi mi oluyodu
tarafından
bak simdi bu bi gece saat 3 gibi dama cikiyor esimde yatakta bakiyor karisi yok odalari falan geziyor.karisi yok iste dayim avluya cikiyor falan sesleniyor sonra karisi sesini duyuyor kendini hoooop damdan asagi calilarin uzeeinden kaydiriyiyor .. damdan atma susu veriyor yni  anlaycgin bygin numarasi yapiyot sonra fayim korkudan annemi ariyor abla karim.iendini damdan atti baygun gel bak diyor neys eannem gidiyor kadinn yuzune bakiyor gozunn kipirdadigi goruyor iste orda laf vuruyor birak  semd ebosa gitsin madem kemdini damdan atmis sebepsiz yere diyor .... sonra aradan bi iki geciyor siz ne yaoarsaniz yapin kocam beni bosayamaz ben onu essek gibi yapmissim agzini acamaz demis .... anla yani ...
tarafından
galiba oyle canim .. surekli popoma igme vatiriyor diyordu ... aniden yerinden socriyordu bagiriyordu ne oldu teyz ediyince d eigne batirdilar geme diyordu ...
0 oy
tarafından
Devamlı eşimle bana yapılıyor canım
tarafından
Bnim kaynana ile görümce
tarafından
Nasıl bozduruyosunuz canım yoksa sadece okuyo musun
tarafından
Felak nas sürelerini okuyorum sürekli
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
tarafından
Amin canım
0 oy
(48,086 puan) tarafından

:) cok korktum :)

annemlerin oturdugu ev kaba insaatken iki kadin gelip biseyler yapmış

bide alti sene oncesi annemin ayakkabisina yag dökülmüştü

he bide yumurta cikiyordu olmadık yerlerden

(48,086 puan) tarafından
bayagidir cikmiyor. yok canım kimse sorunumuz olan kimsede yok yani su yapar dedgimiz hickimse yok
tarafından
Ars die bi haayvan var bizim burda o getiriyo belki sizinde oyledir tavuktan caliyo yumurtayi benim catiya atiyo  kapiya kokuyo yakicaklan odunlan arasindan cikiyo belki oda oyledir
(48,086 puan) tarafından
sansar diyorlar bizdede evet oda yapar ama hic olmayacak yerde sandiklarin altindan cikiyor canim
tarafından
Ev ici biyerde mi sandik cati katindaysa oda olabilir
(48,086 puan) tarafından
dorduncu.katta canim çeyiz sandigi değil hani pazarda meyve sebze koyuyorlar ya plastik eskiden onlar tahtaydi onlardan icinde.altinda posetler ivir zivir seyler var iste
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Elektirikler kesik kız :))))
tarafından
Abo desene gelene kadar korkacaksın :))
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Biz eşimle uzaktaydiy bekarken birbirimizin saçından kesmiştik kolye yaptircaktim bi kağıda sardım koydum biyere aradan 3  4 ay geçi annem aradi sen mutfak dolabının en üzerine kağıda sarılı sac koydun mu dedi dedim ahmetin saçı var bende ama oraya koymadım niye mutfak dolabına koyayım ne renk dedim senin saçın gibi dedi köye gidince baktım saca benimkine gerçekten benziyor bi tutam sac defter kağıdına sarmış herhalde aceleye geldi atti hemen oraya bilmiyorum büyumuydu ama çok şükür bisey olmadı annem.onu ateşe attı
tarafından
İlginç gerçekten
(3,036 puan) tarafından
Korktum kim atar ki mutfak dolabının en üzerine ablamin düğünü olmuştu o olaydan 7 ay önce falan herhalde o zaman yaptılar yoksa bizim köydeki eve giren çıkan belli dir
tarafından
Aynen olabilir kuzum bol bol dua et oku
0 oy
(1,265 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım biz eşimle anlaşamıyoruz eşim boş şeyler için kavga çıkarıyor herşeye bahane buluyor  annemde bir gün bir hocaya gitti hoca ona senin kızının üstünde büyü var dedi. onun kinasinda kınasının içine karıştırıp ellerine sürmüşler dedi sarı elbise giymiş dedi kadın gerçektende benim kınama sarı kıyafetli bir kadın yaktı o kadınla önceden annemle sorun yaşamış annem onun kızına laf etmiş  hoca anneme kızın evinde bakara süresi okusun demiş hergun okusun demiş  öyle valla
(1,265 puan) tarafından
Kınamın içine koymuşlar canım   hangi hocaya gitsek hepsi büyü var diyordu bu hoca kadının elbise rengini bile söyledi
Hic bir sey yapmadık kadın bir tam altın istedi benim o kadar param yok bide günah diye geri çektim kendime
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın inşallah hiç bişey yapmadan nasıl bozuldu yani kavga falan etmiyo musunuz
(1,265 puan) tarafından
Bozulmadiki canım hayla ayniyız günah diye yapmiyorum  gunah mi acaba bundan da emin değilim hep diyordum buraya sorayım uyandım
tarafından
Sağlam hoca bulman lazım niye günah olsun ki
(1,265 puan) tarafından
Hmmm bende anneme günahtır birşey yapmayalım allah havalele ediyorum diyordum  ben kaynanam olayı bilmiyor ama eşimle anlaşamadığımız biliyor o kaç kez bana git bir hocaya sor benim oğlum öyle değil derdi
0 oy
tarafından
Evet çok korkunç üç harfliler musallat olmuştu bana atlattım ama çok şükür 
tarafından
hic sorma giz valla surekli ruyamda goruyom bnde
tarafından
Kız bende Urfa kebabını özledim balikgolu filan
tarafından
urfa jebabini yemedim ama o meydanlarda hep gel abla gel cigere gel derlerdi :))))).
balikligollll ah balikligol ..
tarafından
Memleket gibisi yok valla ciğer de iyi oluyo evet
tarafından
gercekten de yokkkk :)) bu sene gelecektik sozde virus cikti .. galiba Allh istemiyor urfaya gitmemi hep bi skinti cikiyor gidemyrz
0 oy
tarafından
Yengemin abladina yapmislar baglama buyusu akan suyu gorunce bozulmus nasil olmus sevmis asik olmus hatirlamamis

Yengemin yengesinede yapmislar yorganina domuz yagi surmusler ayrilma asama sina geldiler hocaha gittiklerinde cikti ortaya o yorgani baska birine verdiler onlar ayrildi kavga dovus falan cok pisman oldu o abla sonra pencereye civi cakip cikarip orayada surmusler domuz yagi iki tane onuda buldular sukur suan esile cok iyi
(1,026 puan) tarafından
İğrenç şeyler ya banada domuz yağindan yapmişlardi Allah yapanlarin belasini versinler
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın inşallah böylelerini nasıl kurtuldunuz kızlar
0 oy
tarafından
Bizzat benim değil ama arkadaşımın annesine yapmışlardı evlendiği adam 2. eşiydi ve eşinin tarafı kadını istemiyodu, kadından adamı soğutmak için büyü yapmışlar iç çamaşırlarının arasına domuz yağı koymuşlar ve kadın boşandı zaten bi süre sonra 
tarafından
Büyü olduğunu anlayınca tekrar birlesmediler mi
tarafından
hayır canım herşey çok kötüye gitti ve boşandılar şimdi ayrılar
tarafından
Ayy kim yaptirdiysa Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
tarafından
Ablam esiyle tartisti geldi ozamanlar ben bekardim baristilar evine geri gitti ablam sonra yataginin icin de bi tuhaflik oldugunu anlamis yun yatakti sonra icini acip bakiyoki 11 tane muska meger adamin eve gelmemesinin yaninda yatmamasinin sebebi oymus yapana doner insallah 
tarafından
Insallah kuzum pislik insanlar nolcak
0 oy
tarafından
Anlatayimi korkunç ama
tarafından
Anlat kız :)
tarafından
Anlatıyorum . Ben daha evlenmeden önce yaklaşık 3.4 sene olmuştur sanırsam 2016 filandi urfadaydim memlekette orda yaşıyorduk ben çalışıyordum çok işte çalıştım evin reisi bendim eve ben bakiyordum girdim ciktim girdim çıktım bilgisayar başında basldim ise üç ay boyunca ordaki camide namaz kilardim hep namazlarimi kacirmazdim her gün camide namaz kilardim anam ertesi gün ateslendim kalkiyom lavaboları yikiyom öleceğimi his etmiş gibi temizliğini yapiyom namazımı kiliyom velhasıl sonra kalbim sıkıştı annem beni dışarı zor attı nefes alamadım sabah oldu anne cennetteym ben melek oldum senin sınavı geçmen lazım sigarayı bırak diyom aldım iş yerine götürdüm annemi o işten ayrıldım zaten . Kızlar sonrası fabrikaya girdim anneme dedim kendimi iyi his ediyom o fabrikada çok pis berbat orda bir ay çalıştım sonrası insanları yarı şeytan yarı melek olarak gördüm tuvallete sabun yoktu bi melek sabun döktü elime böyle şeyler gördüm kızlar kılıktan kılığa girmiş iblis yani kimler gitmiş annem üvey babam kardeşim teyzem 5.6 kişi kılığa girmiş içimdeydi bunlar beni öldürmeye çalışıyor du iki sene hastanede yattım tedavi gördüm sonuç 5 senedir telefondan tanıdığım adamla evlendim ve üç aylık kızım var kimse evlenemez dedi çocuğu olmaz dedi nisanliyken annem nişanımi bozmaya calisti başaramadılar şükür mutluyum rabbim bozmasın insalla .
tarafından
Ayy çok zormuş Rabbim bi daha yaşatmasın kuzum Allah ayırmalarına izin vermesin inşallah sürekli dua oku canım burcun ne
(4,102 puan) tarafından
Bunlari senin annemi yapti
0 oy
(125 puan) tarafından
Buyu hic duymadimda canm bizim koyde bi kadin vardi onun kocasi hep muskayla ugrasrdi kadin bi kere vucudunu acti heryer mordu cinler gece dovuyolarmisti 
tarafından
Benim de başımdan geçti o olay çok kötü ya Allah korumuş bizi
0 oy
Benim postuma bak bacii
tarafından
Bakiyom kuzum
0 oy
tarafından

Bağlatma büyüsü yapılmıştı :(;)

tarafından
Allah korumuş nasıl kurtuldunuz peki
0 oy
tarafından
Eşimin köyüne gittik hamiyleyken geceleri uyuamıyorduk tuhaf siluetler görüyordum kan ter icinde uyanıyordum eşim de aynı korkuyorum diyordu hep hatta sabahladigimizi bilirim balkonda köpeğimiz de yanımızdaydı biz eşimle gezmeye gitmiştik köpek eşeleye eşeleye fındık ağacının dibinden kilitli kilit çıkarmış kaynanam hemen aradı böyle böyle belki de o yüzden huzursuzsunuz diye esimle onu dereye attık geçti sonra bi de kilit yeniydi ve köy evine yazdan yaza gidilir muhtemelen köyden biri yapmış ama kim bilmiyoruz
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın böylelerini pislikler
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Bacım postu açtin hepsini okudum ben şimdi gece nasil yapatacgimi düşünüyorum:angel:

tarafından
Haha :)) keşke girmeyeydin kuzum oku surekli
(1,424 puan) tarafından
Al benden de okadar isim gücüm yokmuş gbi okudum duşa girecektim nasıl girecem simdiii
tarafından
Hahha :))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 680 göst.
0 oy
11 cevap 415 göst.
0 oy
27 cevap 938 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Merve anne (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.