0 oy
1,116 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 bir aydır yanıma uğramıyor çocuğa tek bakıyorum eşim arayıp annesinin yanına gidecek diyince tutuşmuş yok oğlana korona bulaşır yok hasta olur bende çok dusunuyosan bir aydır nerdesin onu geç bana mı guvendin kocana bacağını açarken diyen sen değil mıydın burda hasta olmadıysa çocuk annemlerde hiç olmaz dedim gelmiş agliyo amacı ne bunun sizce zerre değer vermiyo çocuğuma da banada eşim terslemis yine gelip bana zirliyo 

27 Cevaplar

0 oy
(738 puan) tarafından

En İyi Cevap
Valla eleştirenler umrumda bile değilsiniz çünkü o kadın hertirlu lafı hakediyor vicdanın v si yok az bile söyledim onun bana söyleyip yaptıkları size yapılsa bu sözlerle kalmazdınız 
-Reklam-
+6 oy
(582 puan) tarafından
Nasıl iğrenç bir yazı iğrenç bir telaffuz okurken utandim ayıp edep ya
tarafından
++++ artik kaynana görümce elti postlarını okumama kararı aldim mübarek günlerde gereksiz günaha giriyorum, giriyoruz tavsiye ederim
(3,522 puan) tarafından
İnsanlar bu dereceye getirilmiş bence bu kardeşimize bu sözleri söyletene bakın siz .
(9,099 puan) tarafından
Kaynana ona bir gram yemek vermezken
Bana mı sordun kocana bacağnı açarken derken ayıp olmuyor mu :D
tarafından
Burda kim haklı kim haksız demedim herşeyin bir üslubu vardır kaynana seviyesiz olsa da bence kişi seviyesini bozmamalı
(582 puan) tarafından
Onu buraya yazmak daha büyük bir terbiyesizlik değil mi?
+1 oy
tarafından
Havlasin dursun
+1 oy
(1,982 puan) tarafından
Yerinde olsam hic umursamam giderim annemgile 
(738 puan) tarafından
Gidicem zaten bir aydır zombi oldum mahvoldum 74 den 55 e düşmüşüm
(1,982 puan) tarafından
Kiyamam yaaa bende tek bakiyorum anlarim seni geceye kadar ayakta salliyorum aksam yemek esim gelince yiyorum.aksama kadar kraker biskuvi tiksinti geldi valla
(738 puan) tarafından
Benim esimde yok kahvaltı yiyorum hep banyo yapamıyorum iki haftadır mahvoldum valla
(1,982 puan) tarafından
Git canim git valla zor kolay degil
+1 oy
(27,297 puan) tarafından

Kaynanan edep kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyor galiba..

Igrenc otesi...

(738 puan) tarafından
Benimde ağzımı bozdurdu
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Yardıma geliyom beraber yakak o cadıyı:angry::D

(738 puan) tarafından
Gel kuzum :D
(1,186 puan) tarafından
İftardan sonra ordayım :D
tarafından
Gökk den yakalim
0 oy
tarafından
Sanamı soracam kocama bacagimi açarken diyeydin gi :)
(738 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyemm amann salla
tarafından
Aman kuzum yaşlandıkça kafa gidio galiba
tarafından
Kayn baban hic aglamamistir veya cocuklari fln hic :)
tarafından
Yo bakan ben çeken ben neyin kafasiysa
tarafından
Iste diyomya cok geri kafali oluyo bu büyükler bazen
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın hâlâ yüzü mü var seninle muhattap olmaya.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ne biçim sözler bunlar Rabbim ıslah etsin  kaynanani tobe tobe 
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benımkı de aynı kafada gelmeyi bosver arayıp sordugu yok ama anama gttgmı veya geldgnı duysa surat bu karıs telde bıle surat astgnı hissedersin yanı.. Dogurmadan once cok ıyıydık cocuk dogdu karıya bıse oldu konustm da neyin var anne falan diye salaga yattı amaaan dedım ben de tınlamıyom... Ama beni sınır ediyor dıyorum kı ona evden cıkma bak bn de cok dikkat edıyorm ha senin evinde bırı korona olms ha benm kocalaeımz aynı yerde calısıyo sana gecerse bana da gecer sana gecerse yaslısın sigara ıcıysn ölürsün ben de hasta olur cocugum dan ayrı kalırım bunları dusun cıkma evden dıyorum inadına mınıbusle geziyoBı mılyoncu market vs ne varsa sokaklarda dolanıyo bahcede tavuk bakıyo fellık fellık geziyo sımdı de uc gundur asırı halsizlik ten kımıldayamıyoms gel de delirme kaynatam da cocugu getrn ozledım dıyomus dedim hıc bıyere gidemem su durumda
0 oy
(33 puan) tarafından
Bacım yakmisken benim gaynanayida yaksan sevabina hheee ne dersin :D
0 oy
(9,099 puan) tarafından
Senin kaynanana çok sinir oluyorum ya.. git bir an once annenlere de kafan rahatlasn..
0 oy
tarafından

Kız boşver kalk git , takma onu , sana destek çıkmadı laf ki yapıyor 

0 oy
(118,906 puan) tarafından
Senin durdugun hata kilitle kapini al bebegini git ne varsa kendi annende var pisligin ettigi lafa bak bide zirliyomu halen hemen git valla hic degilse rahat edersin
0 oy
(357 puan) tarafından
Canım kusura bakma o yanlış yapmış da sen de eşini doğurmuş birine bu tarz konuşamazsın hakaret edemezsin kimsenin namusuna sen anneysen oda anne sevmesen de üslubun bu tarz argo olmamalı .... Biz de bayılıyoruz ama annemize yapılmasını istemediğimiz şeyleri de başkasına yapmayalım ve o kelimeleri kullanmayalım lütfen senin annen için bu kelimeleri esin kullansa kulağa hoş geliyor mu yani
tarafından
Katılıyorum sana esinin hatrina  az daha saygili olabilirdin onun terbiyesi musade edebilir ama senin esknin annesine  bu kelimeyi kullanman dogru degil esin annene bu lafi soylese emin  ol dagitmistin ortaligi
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Keske ****** falan demeseydin ya hic hos bir hitap değil bence
0 oy
tarafından
Konuşma tarzını hiç beğenmedim ****** falan, ortada bir sorun göremedim
0 oy
tarafından
Yakmisken benimkinide yak bi zahmet
0 oy
(948 puan) tarafından

Bunlar kayanananmi diyor:blink:allahim bu nasıl bir düşünce bu kelimeleri nasıl birleştirip cümle kurmuş yarabbim biz nerelere glemisiz böyle bi diyalog mu olur Rabbim ıslah etsin inşallah:woot:

0 oy
tarafından
O nasıl konuşma kaynanan sana öle mi dedi 

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 997 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 426 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 415 göst.