0 oy
2,560 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Galactago  anne sütü arttirici  kullananlar faydasını gordumu  yazabilir mi?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben onu degil ama bestlak kullandim cok faydasini gördum cnm
(1,424 puan) tarafından
Bende yarın  alacağım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım ama sadece tek başına ise yaramıyor süt için bol su içmek çok önemli suyu bol tut öğünlerini atlama ve her fırsatta uyu mutlaka bedenin dinlenmesi de su kadar önemli 
(1,424 puan) tarafından
Valla canım onu kullanmasam ama diğer dediklerini yapsam zaten olacak sütüm de yapamadığım için kullanmak istedim..;(
tarafından
O damla yerine incir tavsiye ederim canım ve yulaf ben sade yulaf ezmesinin içine kuru incir ve kayısı doğrayıp süt ile isliyordum bir 10 dk kadar falan yumuşayınca yiyordum nasıl süt yapıyor tok tutuyor çokta lezzetli ve içtiğim suyun içine mesela 2.5 litrelik şişeye bir çubuk tarçın atıp onu o şekilde içiyordum çok güzel süt yapıyor damlaya vereceğin parayla bunlarida rahat rahat alıp tüketebilirsin
(1,424 puan) tarafından
süt yapacak her fikre acigim  bunuda yaparım teşekkür ederim canım.
tarafından
Rica ederim canım tahin pekmez ye tahini pekmezden daha çok olsun tahin dr çok güzel süt yapar birde göğüs masajı o tahinin yüzüne biriken yağ ile göğüslerin e yukarıdan aşağıya göğüs altından göğüs ucuna doğru düz ve dairesel hareketlerle masaj yap sızlayıp gelir sütün inşallah
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben ilk kızımda kullanmıştım 1 kaç defa ama ekstra olarak her gün kutu kutu şeftali suyu, petibör bisküvi, corba, hosaf ve su tükettim sutum olsun diye meyvesuyuna da bunu damlttım. Çok fazlaca sütüm vardı kızım birini emerken diğeri fıskiye gibi boşalıyordu biberon koyuyordum ziyan olmasın diye sonra bıraktım kullanmayı uzun süre yine öyle devam etti çok şükür kesilmemişti.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizem yvz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...