0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Nye byle oldu nerden ckti bu anlamadm yüz üstü yatnca hmen ileri geri sürtnmeye baslyr napmalym ya

6 Cevaplar

0 oy
(1,436 puan) tarafından
Pişik varmi canım
(81 puan) tarafından
Hayr yok
(1,436 puan) tarafından
Canım gecen gün bi arkadaş bebeklerin mastürbasyon yaptigından bahsetmişti duydugumda çok saşirdm araştırdım istersen sende bi bak
(81 puan) tarafından
Evet baktm valla bnde öyle düsndgm icn yazdm nasl unuttrp vazgecirebilrm dye
(1,436 puan) tarafından
Benm okudugum yazılarda normal karsilanması gerekirmiş ama maalesf cocuk toplum icinde yapsa herkesin yorumu aa anasi babasi cocugun önunde yapmis cocuk görmüs ögrenmis kafasındadır. Allah yardmcn olsun canım sen sakin ol kafana takma
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Idrar yaparken de yapıyor mu aynisini
(81 puan) tarafından
Düzelr insllh ksa zamnda
(4,285 puan) tarafından
Inşallah canim stres yapma
(81 puan) tarafından
Stres  deglde huzrsz oldm bi
(4,285 puan) tarafından
Bi kontrol et bakalım sorun neyden kaynaklanıyor pişik falansa sorun çözülür psikoljik bi durum da o da geçici zaten
(81 puan) tarafından
Insllh ya
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Sürekli mi böyle cnm yoksa bi kaç daefadır mı
(6,669 puan) tarafından
Biraz dah bekle cnm hemen tanı koymak yanlış olur unutturmaya çalış baktın hala devam ediyo doktora göster kendini keşfediyo olabilir öyle yapınca hoşuna gidiyo olabilir
(81 puan) tarafından
Eger öyleyse nasl vazgecirelm ya
(6,669 puan) tarafından
Valla bn daha karşılaşmadım cnm kızım 3 yaşına giricek 2. Si yolda karşılaşmayacağımın garantisi yok ama bende okursa böyle bi durum uyuduğu zmn hoşuna ne gider mesela saçlarını okşamak mı ayağımda sallamak mı hikaye anlatmak mj onları denerdim yada iyice yorardım uyku saati geldimi direk uyusun diye başka da biley aklıma gelmiyor cnm
(81 puan) tarafından
Denicem teskkrler:)
(6,669 puan) tarafından
Rica ederim olursa da sıkma canını geçiciymiş bu durum zamanla kendi geçiyor imiş :)
0 oy
(18 puan) tarafından
Aşırı tepki vermeyin sakın. Dikkatini dağıtın. Genelde 2.5 -3 yaş civarı olur böyle şeyler zamanla geçer. Çocuk kendi vücudunu taniyo panik yapmayın.
(81 puan) tarafından
Ay ne bilm sürekli alskanlk haline getrmez insllh ya
(18 puan) tarafından
Bir süre olur sonra geçer. Normal böyle şeyler. Bence sesinizin tonuna dikkat edin. Çocukluk döneminde travma dedikleri şey yaşanıyor sonra. Malesef cinsellikten aşırı korkan fobiler yaşayan bireyler yetişiyo. Dediğim gibi en iyi ilaç dikkat dağıtımı. Eğitimciyim cnm ordan biliyorum.
(81 puan) tarafından
Tesekkr ederm hayr zaten hc müdahale edip bsey demedm daha önce bilenlere dansmak istedm sagln
0 oy
tarafından
Fizyolojik bir durum mu ona bir bakın idrar yaparken yakıyor olabilir. Poposunda pişik olabilir. Çamaşırları dar ve küçük olabilir. Çamaşırları bol olsun sıkmasın çocuğu. Eğer mastürbasyon sa korkulacak bir durum değil. Gördüğünüzde kızmak utandırmak yerine dikkatini başka bir yöne çekmeye çalışın. 
(81 puan) tarafından
Idrar yaparken olsa gün icide olurdu sanki ama kzm sadece yüz üstü uzandgnda yapmak istyr o yzden kafam karsti
tarafından
O zamn mastürbasyon olabilir. Dediğim gibi çamaşır i çok dar olmasın surtmesin ilgisini başka yöne kaydırın. Yüz üstü yatirmamaya özen gösterin bir sure
0 oy
(664 puan) tarafından
Çocukluk cağı masturibasyonu olabilir canım bol bol ilgilen dikkatini dağıt zamanla unutur benim kızım 3 buçuk yaşında yeni kardeş i oldu ilgisiz kaldı ondan da olurmuş her neyse ilgilendim unutturdum şu an geçti şükür bizim sende unutturursun inşallah canım ama bu sevdiği bir yiyeceği yemesiyle sevdiği bi oyunu oynamasında aldığı haz la aynı şeymiş ne yaptıklarının farkında değiller 
(81 puan) tarafından
Insllh ya ne kdar zmanda unuttrdunz acaba
(664 puan) tarafından
Hemen etkisini gösterdi ilgilenmem şu an 2. Haftadayız daha hiç yapmadı şükür

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 237 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 367 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde mehal (568 puan) tarafından soruldu
0 oy