0 oy
565 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
2 gundur kas agrım var bogazım degılde boynumun etlerı acıyo oksuruk arada var atesım yok ama benı acayıp stres sardı 15 haftalık hamıleyım pozıtıf olsa ıyılesme sansımız nedır merak edıyorum

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Insallah deilsindir canim psikolojiktir belki
(389 puan) tarafından
aglıcam ya ınsallah. sen 2 ay evde dur dısarı cıkma bı kere cık kap Allah korusun :(
tarafından
Yok kiz allah korusun psikolojiktir o benim sey oluyo mesela evde oturken olmuyo bi annemlere yada kaynanamlara gidiyim bogazim agriyo gibi oluyo hemen aklima geliyo acaba var mi die
(389 puan) tarafından
pskolojık o zaman ne bılım ya ınsallh bısey yoktur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ara oksursek korona sanacaz ta o derece olduk inş değilsindir kuzum benimm
(389 puan) tarafından
ya sadece bogazımın ıcerden agrısı yok dısardan etlerım acıyı eklem yerlerım agrıyo bıde bas agrım var strese gırdum
tarafından
Sakin ol bi dinlen yorma kendini kötü düşünme ki kötü olmasin
(389 puan) tarafından
hamılelıkte bas agrısı olurmu
0 oy
(656 puan) tarafından
Yok kiz degilsindir oyle dusunme sakin allah korusun 
(389 puan) tarafından
ya aslında soyle bısey oldu kayınpederım bıraz kendını rahatsız hissetmis ve ambulansı aramıs  onlarda hemen hastaneye goturup test yapmıslar 2 gun hastanede yatmus testı negatıf cıkmıs sonra eve getırmısler bızde gıttık zıyarete tek yasıyo fakat esımde bende kayınpederımde maske vardı  dıkkat ettık bılmıyorum ınsallh bısey yoktur hakkımızfa hayırlısı
(656 puan) tarafından
Hamilesin iste biraz dikkatli olsan bağışıklık sistemimiz zaten dusuk bizim hamile odugumuz icin canim benim her yere gitme allah korusun
(389 puan) tarafından
daha gıtmem bı sure bı yere ya aman  Allahım
0 oy
tarafından
canım diger gebe soru cewap ta olan wardı denk gelmştim orayada bi sor istersen
(389 puan) tarafından
kapanır dıye sormadıkçm orayada sorım o zaman
tarafından
İnşallah yoktur canım kendini strese sokma daraltma cama balkona çik hawa al braz
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İnş yoktur cnm
(389 puan) tarafından
inşallah :(
0 oy
(15,789 puan) tarafından
Kuzum piskolojiktir o. Bende bundan 15 günde grip oldum ama nasıl grip burnum akıyor hapşırıyorum öksürüyorum koku tad alamıyorum üstelik 10 günden fazla sürdü bende corona sandım falan ama piskolojik olarak öyle sandım kendimi geç iyileştim
(389 puan) tarafından
doktora gıttınmu pekı
(15,789 puan) tarafından
Sağlık ocağına gitmiştim antibiyotik ve katarin diye bir ilaç verdi onları içtim birkaç gün geçti
(389 puan) tarafından
perşembe doktor kontorulum var soracam doktora
0 oy
tarafından
Merhaba canım. Gecmiş olsun öncelikle. Korona belırtılerınden cok anlamam ama hamılelıkte degerlerın eksıldıgı zaman vucudunda kırgınlıklar olusabılıyordu. Benm bacaklarum etlerım agrırdı sankı bırı dovmus gıbı. Korkmadan bunuda goz onunde bulundurun derim. Sağlıcakla kalın... 
(389 puan) tarafından
cok saol canım benım ılk hamılelıgım bı bılgım yok endıse edıyorum
tarafından
Bende endişe ederdim çok normal. Tabiki agrılarınız ve belırtılerınız artarsa ıhmal etmeden saglık kurulusuna basvurun 112 yi arayıp sorabılırsınızde. Ama yüregınizide ferah tutmaya çalışın çok gecmıs olsun.
(389 puan) tarafından
Allah ragzı olsun cok saol canım benım
tarafından
Ne demek Allah sendende razı olsun canım.
0 oy
(201 puan) tarafından
Ven oldum canim oldugumda 27 haftalik hamileydim yardimci olabilirim sana
(389 puan) tarafından
ne gıbu belırtılerın oldu canım dıyorum acaba magnezyum eksıklıgı mı var bende bılmıyorum kı acayıp basım ageıyo suan
(201 puan) tarafından
Canim benim hic atesim cikmadi kuru oksurugum olmadi mesela kas agrisi cok yasadim diz kapaklarimin arkasindan basladi omuzlarimdan kollarima parmak uclarim bile sizliyordu. Kolumu bukerek uyuyamiyordum oyle bile agriyordu yinede konduramiyordum cunku esim pozitifti ben kendimi temizlige vermistim cok yoruldum diyordum en son koku alamadigimi fark edince anladim oldugumu hemen test yaptirdim ertesi gunu cikti ilac getirdi ilce saglik 5 gun onu kullandim. Ilac biraz oksuruk yapti cunku bu hastalik balgamla sokuluyor 2 gun falan sonra koku almaya basladim agrilarim azaldi istahim acildi. Tabi bu 14 gunde 5 kilo verdim. Magnezyum eksikligi bende de var kullaniyordum o sirada ama magnezyum icmek bile koronanin agrisina fayda etmeid farkli bir agri dayak yemis gibi tipki
(389 puan) tarafından
suan benım bogaz etlerım kollarım sankı dayak yedım 2 gundur var basım cok agrıdı yanı bılmıyorum supelemıuorum
(201 puan) tarafından
Test yaptir bekleme hamile oldugumuz icin 3 kere yaptirma hakkimiz var
(389 puan) tarafından
yarın gıdıcem canım
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Psikolojik olabiliyor bazen canim
(389 puan) tarafından
baktım da magnezyum eksıklıgı olabılırmı bende
(5,324 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum
(389 puan) tarafından
salı doktora gıdıyom bakalım ınsallah bısey yoktur
0 oy
tarafından
Allah korusun inşallah değilsindir 
(389 puan) tarafından
salıya randevu aldık bakalım hakkımızda hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 246 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 359 göst.
+1 oy
8 cevap 166 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
8 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...