0 oy
812 göst.
Aile kategorisinde (90 puan) tarafından
1 nisanda dogum yaptm esimle dogum yaptigim gunden beri aramiz limoni sancimin uzun surmesinden bebegim karnimda pisligini yutmus  kuveze girdi doktorlar ve ebem bu nirmal bazi hamilelerde dogunlarda olaben bisey diyerekdeb esime anlattilar gece 5te dogum yaptndi yarim sat sonra esim geldi bebek kuvezde deyince surati dustu bana ters bakmaya basladi yani beni sucladii annemede soylemis bunun yuzune bebek kuveze girdi bu dikkat etmedi falan seyler demis ayrica ilk oglumda zor dogymdan kuveze girdi  ilkimdede beni sucladi ailesiye bir oldular beni uzduler aglattilat oglum beni emmedi mama almadilar vs seyler iste bu dogum sonrasi sikintilar yasadik esim bana hic yuz vermedi hep soguktu bana destek olamadi hep suclu gozlerle bakti halende oyle yatakta bana sarilmaz kolum bile degse ileriye gider benle otrup dogru duzgun yemk yemez yanimda durmaz ve ailesine duskun olasi tuttu biranda ailesisnden hic cikmazz ozellikle.kaynim gilden eltim herturlu yalakalagi yapar esime yakin olmaya calisir tesetturlu ama esimin yaninda aciktir gogusler acik kalca meydanda bn istemem ama israr gider eline meyvesini tatlisni alir gider onalra vrrir banad artiklari getirir esimm dha bir kere bile yaklasmadi ban esimm halen yatakfa bile soguk uzaktir buyuk oglum 2 bucuk yasinda tuvalate alisamiyo diye beni suclar disi gec cikti beni sucladi  hic yemek yemiyo sut iciyo diye beni sucluyo bu bebegimde surekli agliyo d ben dikkat etmiyomsum diye sucluyo sustunede bu esya vermeme olayi.olunca boyle hakaret yiyince tutamadim agladim halende agliyorum :((

22 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende rabbine sığın kuxum kuluna sığınırsan seni çok hırpalarlar boşver Allah ayıktırsın eşini sana döndürsün 
(90 puan) tarafından
ah ah Zaten derdime bi caren rabbimm sabretmekten dua etmekden baska carem yok :(
(5,311 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz kuzum ondan başka kimseye sığınmıuoruz çünkü o kulunun kalbinimkırmaz incitmez
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Boyle adamlari islak odunla dovmek lazim cok sinirlniyorm
(90 puan) tarafından
nerde bizde o cesarett :((
(3,213 puan) tarafından
Getirin bana ben dövüvereyim. Dayak yersem de en azındam sinirimi çıkarmış olurum. Adama bak ya ah benim.elime düşecek ki!
+1 oy
(2,071 puan) tarafından
Canım sen biraz onlara karşı sessiz kalmissin kimseyi senin anneliğini sorgulamasına müsaade etme. 
(90 puan) tarafından
ewt baya sessiz kaldim ama sonunda uzulen kirilan ben oldum ama sonra disimi gosterdim  simdi bu digum sonrasi kaynanm gildn bi ses soluk cikmadi busefer esim ters tepti ve iki dogumudada bana hic destek olmadii :((
(2,071 puan) tarafından
Ailenin yanına falan git biraz kafa dinle hem bebeğinle daha iyi ilgilenirsin madem eşinden hayır yok
(249 puan) tarafından
Cocuguda afedersin ama tek basina mi yaptın nasil bi beyin yarabbim ya ://
+1 oy
tarafından
ya bu adamlar nye böyle dengesiz anlam weremyorum b.kmu war gdyon durmadan abine yengene bu kadına destek olcagna sucluyosun üzüyosun yazik senin gbi adam sıfatliya Allah buyuktur canim sen içini ferah tut kimsenin yaptg yanına kar kalmaz
(90 puan) tarafından
insallah inzallahh ;((
+1 oy
(12,773 puan) tarafından
Peki 1 çocukça da böyle yapan adama neden 2 çocuğu yaptın sana böyle davranıyor ise 

Bazıları harbi anlamıyorum neden kendinize bunu yapıyorsunuz öyle mayasız edepsiz  eltinin de kocanın da ağzına ederim k bakmasınlar sen kapının i.timisin  de davrankyo
(90 puan) tarafından
ama ilk ccoxukta kaynanm gilin doldurusuna geldi onlarda esime destek oldu beni uzmeleri konsunda ondan sonra aramiz duzelmisti iyiydik yani hatta okadar iyiydikki beni ezmez ezdirmezdi romantikdi boyle olacagini bilseyim asa ypmaZDM ASlaaa dogum yaptimgun o yuz ifadeini gorunce bn yatagimda iken keskr yapmasayfim dedimm dogum yaptim an anladim iste ikincide :(
(12,773 puan) tarafından
Konuş bu durumu gerekirse ailene söyle
(90 puan) tarafından
konustu ailem de malesef esim dikkafali dedigim dedik diyo kendi kafasina gore davraniyo gidiyo
+1 oy
(1,424 puan) tarafından
Diğer postunda okudum allah yar ve yardımcın olsun ..  sizi bir kenara atipda abisi ve yengesi gile önem verir anlamadım yengeside kapalıysa her zaman kapalı olsun nedir oyle kayningelimce açık olmak senin bu durumları esinle konuşmak lazım oluru varsa olur yoksa senin bileceğim iş ömür böyle geçmez 
(90 puan) tarafından
Allah razi olshn sagol :/haklism konuscam insallah
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çok biliyorlar sa veewceksin anasına bakacak çocuğa tobe yarabbim ya sinirlerim tepeme çıkıyor böyle herifere de bunlari böyle yetistirenlere de hayatında bir defa çocuk bakmyi görmemiş adam sana iş yapmayı öğretmeye kalkıyor vereceksin eline bakacak o zAman çok biliyorsa 
(90 puan) tarafından
bn bebegim daha 1 bucuk aylik ve diger oglum 2 bucuk yasinda bn bebegimle ilgilendigm icin yemek konusunda diger oglumls ilgilenimiyorum kalk yemek yedir diyirum oda bir iki kasik veriti cocuk almiyo istemiyo sonra birakiyo yemyo diyo ee bebegi al ben yedirm diyorhm verince agliyo busefer al bu agliyo seni istiyo diyo hic cok ilgisiz cokk :((
(90 puan) tarafından
sonra beni sucluyo bu cocuk sut iciyo yemek yemiyo diyo :(
(7,441 puan) tarafından
Çok biliyorlar vallahi bı kaşık suda bogasim geliyor böyle insanları
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zor böyle biriyle yaşamak
(90 puan) tarafından
ewt zor.oldugunu bu ikici dogumumda fark ettm ve kara kara dusunuyirum nasil duzelecek nasil gidecek boyle diyee :(
0 oy
tarafından
Pislik herif ya sanki sen karninda müdahele edebiliyodunda etmedin allahta ona göre onlara cektirsin kolay saniyolar 
(90 puan) tarafından
valla surekli dua ediyorum Allah bildigi gibi yapsin diyee ama bugun sanirim sınırı asti yatagimi ayirmayi dusunuyorum cunku 1 bucuk aydan beri yaklasmiyo ve sarilmiyo kolum koluna degse uzaklasiuo yatakta :((
tarafından
Ailesi eltin fln dolduruyor olmasin cnm
(90 puan) tarafından
orasi suphesiz canm zatenn eltim yilanii bn dogum yaptm esim calisiuodu evde durmuyodu 10 gun yemek getirmedi gelip bana sormadi ihtiyacin vami yapilcak yardim edilck varmi diye 10 gun sonra esimin isi durdu evde kalmaya baslayinca esime.yalaka.olsun diye gunde 3 ogun yemek getirmeye basladii esimin olmadigi erde bisey yok olunca fazlasiyla var :((
0 oy
tarafından
Böyle erkekleri fırın kuregiyle dövecen
(90 puan) tarafından
essegede altin semerle vurmuslar essek yine essek kurekle dovsrk bu yine adm olmaz cunku ben ikici dogumdan sonra anladimm :(
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm adina rabbim eşine merhamet versin insallah benmki ilk dogumumda bana cektirdi bunda bsey dese döverim onu korkudan sesini edemiyor 
(90 puan) tarafından
amin aminn Rabbim sanada yasatmasin aman bidaha gercekten cok zor ben lohuda deprasyonuna girdim cikamiyorum Allah bildigi yapsim onu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım eşinin seni suçlamaya hakkı yok karnındaki çocuğa ne yapabilirsin ki her birimizin çocuğu solunum yetersizliğinden küveze girebilirdi. İlk çocukta böyle davrandıktan sonra keşke ikinci çocuğu yapmasaydın. Eltinin tavır ve hareketleri de kafamı karıştırdı. Söylemeye dilim varmıyor. Eşin ota boka seni suçlarken senden uzaklaşmak için bahane arıyor gibi.... 

Allah yardımcın olsun inşallah herşey yoluna girer eşinin aklı başına gelir
(90 puan) tarafından
ewt onunda bnde farkindayim :)) amin insallahj
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım 
(90 puan) tarafından
amin zagolasin
0 oy
(996 puan) tarafından
Sen bu adama bile isteye bu evlat daha mı verdin 
(90 puan) tarafından
inan ilk dogumumda ailesinden kaynakldigndan onlarin doldurusuna geldi ama daha sora duzeldi okadr duzeldiii beni 2 bucuk sene icinde ne uzdu ne kirdi hep mukemmel bir esti eger ikinxi dogumdan sonra yien kotu olabilcegini bilseydim kesinlikle kesinlikle ikinci cocuk yapmazdimmm tekrar esmin boye dolugu bn bu dogum yaptigun gun nladm aa bir kere bi cocuk dunyaya geldii ama bidaha asla aslaa cocuk yapmam psikoljim bozuldu iyce
0 oy
tarafından
Ne denir ki böyle cahil sığ beyinlere Allah sana hayırlı bi kapı açsın. Bi şekilde yolunu bulup ezdirmemeye çalış kendini onların hangi dilden anlayacağını sen daha iyi bilirsin. Allahın verdiği sıkıntılara tek suçlu seni bulmuşlar yazık. 
(90 puan) tarafından
oyle malesef Rabbim bi yol gosterir herhalde :/
tarafından
Ümitsiz olma inanarak dua etmedikçe dua kabul olmaz denir. Allahın gücü herşeye yeter. Yeter ki istemeyi yalvarmayı bilelim
0 oy
(125 puan) tarafından
Canım benim ya , yeminlen çok sinirlendim eşine sen bu zamana kadar hiç mi birşey demedin , ilk sana yaşattıği olaya cazgirlik yapsaydın hakkını yedirmeseydin seni nasıl suçlarla ya aklım almiyir,  ama affedilir değil eşinin yaptığı ailen ne diyor canım bu olaylara
(90 puan) tarafından
ailem susma disni goster seni eziyolaesa sn kendini ezdirme karsisinda dik dur uzgub oldugybu grmesinle.dua et  sabir et diyilar iste
0 oy
(12 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canım gerçekten ne biçim bi insan bu doğum yapmış kadına destek olmak yerine gelip bunları mı yapıyor ben anlamıyorum ya tamam kimse 4 4 lik değil ama evlat tek kişinin degil ya baba destek olacak yardımcı olacak Rabbim sabrını arttırsın sen bol bol dua et böyle insanlar babayım diye gerim gerim geriliyor ya deli oluyorum 
(90 puan) tarafından
amin amin isallahh ediyorym tabii surekli dua ediyormm
0 oy
tarafından
Yarabbim.bizi cahillerden koru sen
(90 puan) tarafından
aminn insallah
0 oy
(12,499 puan) tarafından
Böyleleri sen evleniyor ya ne diyeceksin Koca sıfatı veriliyor 
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Canm senin boyle bi asamdan 2. Cocugu yapman hata hakketmiyo cunku o babaligi
(90 puan) tarafından
ewt gercekten haketmiyo ama yaptik bir kere geri donsu yoo simdi.onei olan bundan sonrasi ilerisi iste
(1,231 puan) tarafından
Allah hakkinda hayrlisini en guzelini nasip etsin ins

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,903 göst.
17 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 234 göst.
0 oy
3 cevap 151 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy