0 oy
4,145 göst.
Aile kategorisinde (6,360 puan) tarafından

Kizlar esimle gorucu usulü tanstk ama birbirimizi taniyip sevdikten sonra nisanlandik su an ikimizde birbirimizi çok seviyoruz 8 aylik evliyiz ama esime ne adıyla seslenebiliyorm ne de birtanem canm gibi seyler soyleyemiyorum sadece mesajlasirken soyluyorum ama o her zaman bana soyluyo gecen konusuda gecti ben gulerek ben sana oyle kelimeler kullanmiyorum dedim o da güldü sen ismimi bile söylemiyosun dedi cok içimde kaldi bu seyi nasil yenebilirim acaba 

32 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından

Zamanla alisirsn bnde diyemiyordum snra snra bianda oldu demeye gayret et bir utanirsn iki utanirsn sonra alisir dilin elbet

(6,360 puan) tarafından
Işte ben o bi iki soylemeye baslayamiyorum nasıl baslycam onu da bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından

Ya canin bende senin gibiyim hatda bu soruyu burda acip yardim istemeyi duşunuyirdum varmi buna bir cozum acaba

(6,360 puan) tarafından
Insallah bize yardim eden cikar :)
tarafından
O senin kocan hemde seviyorum diyosun kocan kocan heeeyyy KOCAN :))) anneden bacıdan utan ki ondan utanma her türlü güzel şeyi söyle ona ve onu da alıştır söylemeye, kimseyle yaşamadığını onunla yaşıyosun unutma, ve ondan utanma hiç bir konuda
(6,360 puan) tarafından
O bana her türlü hitap ediyo zaten onda sorun yok bende sorun var :)
0 oy
(39 puan) tarafından

Canım benim de aynı oyleydi  şimdi canım cicim diyorum ama ismini hayatta soyleyemiom yabancı gelio bana;)

(17 puan) tarafından
Evet bende kiminlese konuşken ceke biliyorum isimini ama kocamin kendisine seslenemiyorum
0 oy
tarafından

Aa sekerim icinden de mi gelmiyor hiç? seven insan sevgi sözcükleri kullanir

Canim hayatim aşkim vs aranizdaki yakinligi pekistirir. Cekinecek bisey yok ki o senin en yakinin artik, kocan, can yoldasin, hayat arkadasin.

Kocan Isten gelince hosgeldin hayatim diyerek baslayabilirsin mesela :)

(6,360 puan) tarafından
Oyle cok seviyorum ki anlatamam size Allah onu benim basimdan yanimdan eksik etmesin ama bilmiyorum ki soyleyemiyorum bi gulme tutuyo utaniyoru  falan anca mesajda yazarm ağzımdan cikinca bi tuhaf oluyorum
tarafından
Canım öyle yapma ama 8 ay olmuş 8 gün degil bence artiik vakti geldi. Bu yanlis bisey degil ki kocan o senin.
Disarda Baska kadinlardan duyarsa canim vs gibi kelimeler,  ki bazi kadinlari bunlari normal biseymis gibi herkese kullaniyolar, esin etkilenebilir ozaman iyi olmaz uyarmasi benden :)
(6,360 puan) tarafından
Ayy vallahi doğru söylüyosun esim sehir disinda is dolayisiyla geldiginde soylemeye calisacam insallah soylerim bence simdi ufaktan telefondan baslym ben
0 oy
tarafından

Bence seven insan rahatca der ben iki yil sevgili kaldim bi yildir evliyim asla oyle cekinme olmadi icimden akiyo zaten o kelimeler soylemekte ne var ki isimle seslenmeyiz biz sadece aileler varken disarda toplum icinde isim kullaniyoruz evde de aramzda sorun varken dedigimiz oldu bi kac kere sanki tabancilastiriyomusuz gibi geliyo ikimizde kirgin oldgmuzu anliyoruz :)

(6,360 puan) tarafından
Sevmekle kesinlikle alakasi yok esimi anlatamayacagm derecede cok seviyorum ama cikmiyo ağzımdan iste
tarafından
Bi arkadas hosgeldin hayatim diyerek basla demis sasirt onu sevginiz pekisir emin ol herkes sevdiginden guzel seyler duymak ister mesela isim daha kolayina gelebilir benimsedigimi goster ornek veriyorum aliyse adi alim dersin gulersin o guler sevinir bence bi yerden baslamak lazim
(6,360 puan) tarafından
Ay ama kendimi oyle hayal edince cok komik duruyomusum gibi oluyo galiba ben yapamam ama bi yandan da esimi cok seviyorum mutlu olmasini istiyorum
tarafından
Ne var utanacan kizacak mi ayiplayacak mi allah askina rahat ol araniza mesafe atiyosun sanir bi sure sonra bayar bu hallerin
(6,360 puan) tarafından
Yo boyle operim yanagini sikarm ama onlari soyleyemem
Insallah baymaz
tarafından
Tabiki insallah oyle olur ama erkeklere herseyi yasatmak gerek bence ben esimi sasirtmaya bayiliyorum aramizdaki bagi ve evdeki enerjiyi bile etkiliyo ona yaptgim surprizler kendimdeki degisimler
(6,360 puan) tarafından
Sasirtmak derken neler yapiyosun mesela ay bana fikir verseniz nasil sasirtabilrm
tarafından
Mesela hic beklemedigi anda yakinlasiyorum  bi kac gun uzakken bi anda onu istedigimi belli eder tarzda davraniyorum wc gidiyo gibi kalkiyorum onun icin sectgim hos bi elbisemi giyip saclarimi yapip geliyorum karsisina eve geldiginde bazen uyudugumu sanir yatiyo olurum odaya geldginda onu bekledigimi gorur odayi flan suslerim  bazen ben evde olmayacagm zaman o isteyken sevdigi seyleri yapar dolaba birakirim gelince gorur hepsini bitirir ac biraz benim kocacim :) geceye bi film secerim gec saatlere kdar sinema ortami yaratirim ona cay kahve takiliriz monotonlasmamak icin boyle seyler birebir bence :) oda bana aynidir :)
(6,360 puan) tarafından
Ben kaynanamlarla birlikte yasadgm icin bazilari biraz imkansz gorunuyo
tarafından
Hmmm ona bisi diyemicem kuzum ya odanda artik ne yaparsan :)))))
(6,360 puan) tarafından
Odada sorun yokta :) hitap ve goz temasi konsuunda sorun var
tarafından
Bence kendini asmali esine acmalisin :))))
(6,360 puan) tarafından
Insallahhh yaparm :)
0 oy
(111 puan) tarafından

Biz esimle iki sene sevgiliydik ve iki senenin hergunu neredeyse beraberdik gel görki 8 aylik evli olmama rağmen hala utaniyorum ama aşkım canım demekten değil üstümü değiştirirken yanimda olmasindan afedersiniz ama iliskiye girerken ışık kapalı olmasa utaniyorum zorla kapatıyorum ışık yokken beni görmüyor hissediyorum halbuki bu psikolojik yine görüyor  ışık aciikkende hemen kapamak icin bahane buluyorum bu nasil gecer bilemiyorum

(137 puan) tarafından
Iyi geciniyorsan kal ne olcak faydasi olur butcene sana bebegine ama bazilarini duyuyorz cok gecimsiz allah knlara sabr versn
(6,360 puan) tarafından
Aminn ama bazen tepem atiyo kaynanama bile diyorum ayri gidecem diye :)
(137 puan) tarafından
Yani o kadarda olur illaki
(6,360 puan) tarafından
Aynen canm normal bunlar
(29 puan) tarafından
Ben afyonda otruyorum
0 oy
tarafından

Bende gorucu usulu evlendim ama her kesin icinde askim benim bile diyorum cok iyi bir insan hic cekinmem bence sende 1-2 kere soylemeyi dene alisicaksin 

(6,360 puan) tarafından
Insallahh oyle olurr
0 oy
(29 puan) tarafından

Aaa kendımı gordum yemın ederım ya bu kadar mı olur aynı ben bn de ısmıyle seslnyorm askım dıyemıyorum dedım zaman degsk hissediyorum ya yuzum kızaryo esım de mutlu oluyo oyle deyınce ama dıyemıyorum esımde  demez 

(6,360 puan) tarafından
Ben ismini bile soyleyemiyorum
0 oy
(11 puan) tarafından

Ayy bende öyleyim mesaja gelince yazıyorum ama yüzüne karşı diyemiyorum :)) 

(6,360 puan) tarafından
Aynenn oyle  boyle hayal ediyorum kendimi cok komikmisim gibi hissediyorum
(11 puan) tarafından
Dilim varmıyor istemsiz utanıyorum ama sıkıntı şu ki ikimizde birbirimize ismimizle hitap edincede kızıyoruz :))
0 oy
(165 puan) tarafından

Ahahah vallahi aynı ben:)) Ben aşkım diyemiyorum mesela. Canim yavrum derim ama aşkım çıkmaz ağzımdan nedense. Aslında demek istiyorum ama olmuyor yani 

(29 puan) tarafından
Aynen ya nasıl acıcaz kendimızı bılgılı kızlar bize bı akıl verın nasıl yencez utangaclgımızı
(165 puan) tarafından
Bazen çok kafama takiyorum bazen de aman diyorum bir iki lafla bişey degismez huzurum olsun yeter :)
0 oy
tarafından

valla hayatim falan demiyoruz mesajda hersey deniyorda hitap ederken hepsi soylenmiyor. ben bazen minnosum diye sesleniyorum askim balim diyorum. ama yanimizda yiri varsa esimde bende isimle hitap ederiz bir arkadasim senin gibiydi canimla basladilar canim sunu verir misin canim bakar misin 

0 oy
tarafından

Keşke hep böyle kalsanız size hayran kaldım keşke bende öyle kalabilseydim eşimle ..bu çok büyük bi saygı gerçekten saygı varsa sevgi de var huzur da var. Yitirmeyin bu duyguyu canim cicim olduktan sonra başka şeyler de oluyor istemeden tartışma esnasında ..anladığım kadarıyla tartışma demek şeye hiç olmamış sizde? ?? Maşallah :)

(6,360 puan) tarafından
Her evlilikte oldugu gibi bizdede tartismalar oluyo hele ki insan hamileyse en ufak seye alınıyo hemen bosanmak aklmdan geciyo ama oyle büyük kavgalar değil zaten esimle kuslugumuz 24 saatti gecmiyodur :)
tarafından
Daha çok şaşırdım bak utangaclarda hiç tartışma olmuyor diye duymuştum :))))
(6,360 puan) tarafından
Ya konusma sohbette falan sikintimiz yok hatta gidip yanağını sikarn operim ama hitap ederken sorun var iste
tarafından
Haha :)))) herşey bir aliskanliktir canim :)
(6,360 puan) tarafından
Aynen oyle canm :)
0 oy
(32 puan) tarafından

Ahhhh canım benim , biz eşimle dört yıl birlikte olduk, bu süre zarfında bende senin gibiydim fakat biraz zorlayınca birde aynı evin içine girince ister istemez insan alışmaya başlıyor,,  ismi ile asla hitap etmiyorum, canım dediğim zaman kızıyor hatta birbirimize aniş babiş diyoruz =) bebeğimiz olmadan önce de öyleydik,  biraz zorla kendini eminim bir kaç denemeden sonra sende farkında olmadan alışmış olucaksın

0 oy
(8 puan) tarafından

Şu anlık güzel bişey bence ben evleneli 8 sene oldu artık şakayla küfür bile Ediyorum eşime bi zaman sonra geçiyo zaten canım şu an tadını çıkar

0 oy
tarafından

Bende adıyla hitap edemem alışkanlık nerde olursak olalım aşkım deriz oda öyle 10 yıldır evliyim ama ilk zamanlardan beri böyle adını söylemek tuhaf bencede :) 

(195 puan) tarafından
Bizde 6 yıllık evliyiz eşim bana adımla hitap edemez annemlerdeyiz oturuyoruz eşim beni çağırıyor adımı söylüyor yarim saat nerdeyse beni çağırmış ama ben hiç duymadım alışık değilim ya onun sesinden adımı duymaya ;) ben ona  sinirliyken adıyla hitap ederim ama k hiç söylemiyor çünkü kafasını kaldırdığı her an göz gözeyiz;)
0 oy
(351 puan) tarafından

Değişik bi durummus  :) biz severek evlendik 2 yıl sevgiliydik.. Bende ismiyle hitap edemem o da.. Hep aşkım bebegime  agzimiz alışmış misafirlikte yada insan içinde bile öyle. Daha yeni evlisiniz bence zorlayin sonrası cok keyifli olur :) hep demek istersiniz :) ama bi de kişiden kişiye değişir herkes sevgisini aşkım canım bici boco diye belli etmek zorunda değil tabi :))

0 oy
(929 puan) tarafından

Bizde aşkım.canım.bitanemler havada uçuşuyo adıylada hitap ediyorum kocam diyede sesleniyorum çok hoşuna gittiğini söylüyo. Bence senin eşininde gider hoşuna. O da bana yavrum der genelde benimde hoşuma gider :)

(929 puan) tarafından
Alışırsın alışırsın sonuçta aynı yatağa giriyosun onda utanmıyosun canım demektende utanma :) ben eşimden nasıl para istiycem diye düşünüyodum bi süre çok çekindim oda ben söylemeden bırakırdı eve ama bi kere istedim iki kere istedim sonra alıştım :)
(6,360 puan) tarafından
O konulara zaten hic giremiyorum :) su an uzakta biliyo param bitse isteyemiycem kendisi arayip soruyo paran var mi gonderym mi be kadarn kalms diye :)
(929 puan) tarafından
Benim eşim normaldede alır maaşını evde bırakır ihtiyacı oldukça alır bende kafama göre takılırım ama illaki ondanda istediğim oluyo alıştım artık ben darısı senin başına :)
(6,360 puan) tarafından
Benim esim sehir disinda suan ama burda olduğu zaman yari yari yapiyodu :) ihtiyac oldugunda biseyler istiyodum kendisi disaridan getiriyodu
(929 puan) tarafından
Alışırsın alışırsın :)
0 oy
(47 puan) tarafından
Sen yine iyisin canım. Ben 2 yıllık evliyim .esimle ilişkiye girdiğim zaman beni çıplak görmesini istemiyorum utaniyorum.bakma diyorum. Üstümü kapatıyorum veya ışığı kapatiyorum. Goguslerimi bile gormesini istemiyorum o derece utanıyorum onunde. Iliskiye girince yüzünü kapatıyorum  :)
0 oy
(10 puan) tarafından

Canımla başla gerisi gelir:)

0 oy
(5 puan) tarafından
Bende ismiyle hitap edemiyorum ama canım diyorum sürekli hiç ismini kullanmadım daha ve hiç kullanamayacam da galiba :)  bizimde görücü usulü ve gerçekten çok seviyoruz birbirimizi ben şöyle alışmıştım ilk mesaj da canım dedim sonra telefonda sesli konuşurken dedim sonra da her konuştuğumuzda canım derken canım oldu iyice :) sende öyle dene derim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 400 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 337 göst.
27 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 839 göst.

376,998 soru

11,282,626 cevap

34,686 kullanıcı

...