0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çoğunuz bilinir bebek konusunu bir daha yazmaya gerek yok neyse midemin rahatsız olduğunu da bilirsiniz aç ve susuz kaldigimda midem ağrıyor neyse ramazandayız ilk haftası falan eşimin halasını iki kere hastaneye kaldırmışlar yani kadın ha öldü ha ölecek dediler son kez işte görülsün gibi birşey di ben eşim kaynanam gittik halayı görmeye iftardan sonradan neyse ramazan 10 günü bitirmiştik. Neyse halanın kızı miden nasıl oruç tutabiliyor musun falan diyor bende işte zorlaniyorum kusmamak için kendimi zor tutuyorum falan diyorum bu arada odada sadece bayanlar var neyse işte kaynanamın yüzü gülüyor keyfi iyi bana orda kızım sende bir gün tut bir gün tutma ara ver dedi kaynanam bende dedim ki anne zaten 7 gün tutmadım daha bugün başladım işte dedim baktım kaynanamın suratı düştü biraz üzüldü bir tuhaf oldu yüzü ne diyeceğini bilemedi hala gitmiyor o yüzü gözümün önünden çok tuhaf oldum yaa

Size anlatmak istedim içimi dökmek için falan ♥️♥️

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Köyü bişi dememişsin ki suratı neden düşmüş 
tarafından
Bu ayda hasta oldu, bebek yok diye :(
tarafından
Haa o yüzden suratı düştü şimdi anladım nasip kısmet rabbim hayırlısını versin
(600 puan) tarafından
Ayy canım benim ya hiç canını sıkma bende bir yıl bekledim hatta bir buçuk yıl her adet gördüğümde yıkıldım ama herşeyin bi zamanı var miş onu öğrendim ev üstündeydim ev üstünden ayrıldım hamile kaldım eğer ev üstünde kalsaydım eşimle beni asla ayırmazlarfı herşey de bir hayır var dua et bende edicem sana inşallah allahın izniyle olur rabbim sana hayırlı evlat versin inşallah şu mübarek günler hürmetine
tarafından
Inşallah Allah razı olsun sizden de
(600 puan) tarafından
Ecmain olsun canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sabır kuzum buda bi imtihan elbette bu günleride atlatıcaksın
tarafından
Inşallah inşallah
0 oy
tarafından
Canım herşeyden Allahtan Rabbim nasip edeceği zamanı bilir ki kayananan üzülmüştür kötü amaçla yapmamistir
tarafından
Öyle tabi benim teyzeminse 6 sene sonra 3 tane peş peşe getirmişti
tarafından
Allah büyük canim canını sıkma bol bol dua et Rabbim verecektir elbet sana da
tarafından
Duadan başka bir şey gelmiyor şuan elden
tarafından
Allah en kısa zamanda kucağını doldursun canım inşallah
tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaynanan hasta oldum diye üzülmüş kıyamam bir şeyde dememiş vücut dili öyle olmuş kafana takma Sen bol bol dua et inşallah Rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Kimin ne dediği varsa inşallah kabul etsin
tarafından
Bende bi tuhaf oldum o öyle olunca
0 oy
tarafından
Özel değilse neden olmadığını yazarmisin ne kadarlık evlisin
tarafından
Kastamonuda yasıyorum canım
tarafından
Anladım İstanbula geldiğiniz de gozukun bence siz o dediğim doktora bizde çok araştırmıştik çünkü belki bi çözüm yolu bulur
tarafından
Doktor doktor gezecek artık teyzemin doktoruna gidecez senin doktorada giderim hepsine giderim yeterki bir yolu olsun
tarafından
İnşallah cnm onun bı vakti zamani var Allah daha iyisini biliyor
tarafından
Öyle tabi rabbim ne zaman nasip ederse
0 oy
(27,299 puan) tarafından

Eger bebek icin moralini bozdu ise üzülmesin  buda bir imtihan sonuçta  

Benim teyzemin oglununda olmuyor suan istambulda en iyi hastanede tedavi görüyorlar ama umut  
Sıfır 

Imkansiz gibi birsey Rabbim mucizesinu nasip eder insAllah sanada isteyen herkese.

Inanirmisin her namazda aklima geliyorsun duamiz seninle insAllah birgün sanada nasip olacak inaniyorum.
tarafından
Inşallah Rabbim nasip eder inşallah evet sonuçta hasta oldum hamile değilim demekki her an o haberi verebilirim diye bekliyorlar ilk defa duygusunu belli etti orda
(27,299 puan) tarafından
Gönlünden geçeni Rabbim hakkında hayırlısı olarak eylesin.
tarafından
Aminnn hepimizin inşallah

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 204 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emina (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 510 göst.
0 oy
3 cevap 403 göst.
0 oy
35 cevap 3,058 göst.