0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Koylerde neden denetleme yok acaba millet koylere akin ediyo ve gezio tozuyolar birbirlerine iftara gidiyolar maske sesen yok sosyal mesafe desen hak getire sanki sadece sehirlerde gecerli bu yasak umarım vaka sayisi tekrar artmaz 

Köyde olan bacilar sizin koylerde boylemi :/

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Köyler sessiz sakin ondan polis uğramıyor 
tarafından
Ah canım valla şuan ankara sessiz sakin millet koylere akın etmiş resmen herkes dışarda birbirinin evinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha dün aksam haberlerde gördüm. Bursa dan bir kadın Erzuruma köye babasının evine kaçak gitmiş tam 16 tane kişiye virüs bulaştırmış. 
tarafından
Umarım cogalmaz :(
tarafından
İnşallah canım. Benim annemgil köyde orda denetim çok yokmuş ama havadan drone ile jandarma izliyormuş köyü.
(44,603 puan) tarafından
Yuzduk yuzduk kuyruguna geldik niye bu millet bi uymaz biseylere yaa :(
tarafından
Kuzum ben evden çıkıp iş yerinde ve eve gelene kadar maske ile çalışıyorum ve oruçlu o halde durduk kaç haftadan beri ve sokakta hala daha maskesiz gezen bencil yaratıklar var.
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Jandarmayı ara şikayet et canım
tarafından
Onu yapmayı planlıyorum cnm ama muhtarlar genelde jandarmalarla kanka olunca pek oralı olmuyolar
0 oy
tarafından
Köyde çıkıyor ne çıkıyorsa zaten de umurlarnda dgl 
0 oy
tarafından
Denetleme yapılması gerekiyor kuzum yapılmasa bile insanlar dikkat etmeli bi bayram da otursunlar evde yani
tarafından
Ah bide laf anlasalar canım keske ya
0 oy
(125 puan) tarafından
Bizimkiler köyde , yapicak birşey yok ,bir ay sorna heryer açılacak ,tüm esnaflar açılacak normal yaşantıya devam edilecek ,daha ne kadar gizlenicez evde 
tarafından
Öyle ama insan korkuyo iste cnm
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Koye jandarma bakmali bnce
0 oy
tarafından
Koydeyiz . Suan sokaga cikma yasagi var ama sabahtan belli sokaktan 50 tane araba gecti ben anlamiyorumm...
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Bende köyde yaşıyorum mesela herkes dün mezarlığa gitmiş bugün yasak var diye bizde gitmedik yasak diye
0 oy
tarafından
Köyde yaşıyoruz . Hep yaşlılar var dün akşam hepsinin oğlu torunu falan geldiler. Bayram geçirmeye. Kimseye bise diyemem herkes kendi ailesinden sorumlu ama dışarı çıkılıyor bizde kapımızın önüne çıkıyoruz kimseyle temas etmediğimiz sürece sıkıntı yok

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 396 göst.
28 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 496 göst.
10 Mayıs 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Aşk eşittir ben (901 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 522 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 269 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Merve2028 (510 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...