0 oy
316 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
kızlar sipariş wercem netten kullanip memnun kaldığınz warmı öyle alıyım kızıma rast gele almak istemyorum hepsi bi arada olan sampuan deterjan ws.

9 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Uni baby şampuanı aldım kafası ve bütün vücudunu onla yıkıyorum. Ayrı ayrı şeyler almadım gerek de duymadım. 
tarafından
uni beby kokusu nasıl canım dalin gbi ağır kokulumu dalini sewemedm  ben
(2,633 puan) tarafından
Hayır kokusu ve rengi yok.
tarafından
aklımda bulunsun sağol canım
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Set şeklinde doğum yapmadan önce civilde dalinin setini görmüştüm canım ama şimdi var mıdır bilmiyorum 
tarafından
Yine war canım dalinın kokusu bna ağır geliyo hc sewemedm ya
(2,332 puan) tarafından
Bende kullanmıyorum şampuanını deterjanını kullanıyorum sadece. Şampuanı da e bebekten alıyorum ama o da kokulu
tarafından
Karar weremedm bakayım artk cnm sağol
0 oy
tarafından
Niyeyse senin postlara cevap vermedim geliyor hep
tarafından
ver wer cewap wer warmı önerin kız  :)
tarafından
Onerim yok maalesef  :)
tarafından
Senin bebiş yokmu ne kulanyon ☺
tarafından
Benim bebiş yok
tarafından
Hmm tamam cnm
0 oy
(9,739 puan) tarafından
Sebamed set 
tarafından
Fiyati nasıl
(9,739 puan) tarafından
Yani ben ayri ayri aldim set olarak degilde. Sampuan pisik kremi losyon aldım. Sampuan 500ml aldim 60tl sabun 30 tl losyon 53 pisik kremi 27tl. 170tl tutuyo şuan
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Sete gerek yok ayrı ayrı alsan daha kullanışlı olur. Ben üni baby şampuan, bebek süngeri, tırnak makası, bebek sabunu, penaten pişik kremi her alt degismede kullanıyorum pişik olmasını beklemeden. İşte bornoz tarak falan filan beğendiklerini al ayrı ayrı set olanları begenmeyebilirsin
tarafından
set olunca uygun oluyo tek tek pahalı oluyo
0 oy
(675 puan) tarafından
Set olarak sadece pahalı markalar güzel oluyor tüm ürünleri bunun dışında düşünürsen şampuan olarak sebamed çok güzel konak yapmaz pişik kremi olarak sudocrem çok güzel pisik sorunu yaşamazsın sıvı çamaşır deterjanı olarak dalın yeterli bence ben yumuşatıcısı nı da kullanıyorum bakım seti olarak herhangi bitane seçebilirsin aynı hemen hemen hepsi nacizane fikrim 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Hipp şampuan 

Uvela bebek yağı kullanıyorum ikisininde içeriği temiz sete gerek yok bence 
0 oy
tarafından
Dogumunda mustela set aldim biraz pahali gelebilir ama kizim 8 aylik sampuani kremi bitmedi bi yagi bitti oda annem saolsun boca eder avuclayp en temiz icerige sahip markalardan biri alerjen tok kimyasal yok icinde 
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Sebamed kullaniyorum cok memnunum :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 151 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
30 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde OznurY (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
19 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 572 göst.
12 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...