0 oy
2,178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bekarliginizda özlediğiniz şeyler ve bekarlignizla evliliğiniz arasında ki farklar neler ? 

27 Cevaplar

+2 oy
(130 puan) tarafından
Bekarlığimdaki özgürlüğümü ve özgüvenimi özledim tek fark bu herhalde 
(2,351 puan) tarafından
Kavga ettiklerm.oldu da seni hatrliyamadm cnm  genelde kavga ettiklerimi unutmam.ama :)) hahahah

Ist gungorendeym.sen
(130 puan) tarafından
Bagcilar styla :;) :Ddd
Aa ask olsn hatirlama ozmn bosver tadimiz kacmasn
(130 puan) tarafından
Yakinmisizzz bak
(2,351 puan) tarafından
Aynen bayagi yakinmisz
(2,351 puan) tarafından
Nie tartistgimizi buldum dedektif gbiyimdir :))

O gun sana fena kil olmustum gerckten. Kadina siddet olayini gorunce bnm tepeler zink edio cinnetler geciriorm  ondan fena yurumusum sana :))) hahahha tovbe yarabbi
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Aslinda hemen hemen ayni hayatim sadece ogrenciyken gece 3 4 e kdar gezerdik kafamizin estigi yere istedigimz zaman gidebilirdik malum bebek var smdi bi onu özlüyorum bir de arkadaslarimi
tarafından
hemen hemen aynims hytn yinede sanslsn cnm
(2,931 puan) tarafından
Ama yinede insan bazen keşke bekar olsaydim diyo :)
tarafından
diyor tabi ama en çok eskiden derdm şimdi demioem şükür
(2,931 puan) tarafından
Haa bi de calisiyodum kendi param oluyodu cuzdanmda en az 200 300 le gezerdim smdi 20 lira :)) onu çok ozluyorum bunada şükür tabii
tarafından
ben bekrknde clsmazdm annem kiyamazdi:)) tembelliğe alistim :) ama insan tbi parasal olarak rht olmak istiyo hep
(2,931 puan) tarafından
Annemde bana derdi de evde oturamam ben duvarlar üstüme geliyo bebegim olmasa timarhanelik olurdum herhalde :)
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Tek ailemi özledim ama  evliliği seviyorum bekatliktan sa o yüzden bisi özlemedim :)
tarafından
seninki de çok iyims canım maşallah:)
0 oy
tarafından

Bekarlığımda makyaj yapıyodum şuan eşim izin vermiyo makyaj yapmayı özledim :D:D

(2,351 puan) tarafından
Resm atim.sen tahmin et kimse bilemio hadi sende bileme :)))
(2,351 puan) tarafından
Mesj olarak attm bak baklm :)
tarafından
Yok canım normal asker sürekli değil 1 yapıp gelcek
(2,351 puan) tarafından
Askerden gelince degisebilir o zamn cnm uzakta kalmk zor akli hep sende. ALLH kavustursun
tarafından
Amin canım :))
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bekarligimda ole basima buyruktum.ko hey yavrum hey ben bunu yapicam dedm he yapmamak die birsey yok onu her halukarda yapardm.ailem.bi yere kadr karisirdi bi yerden snra neyse genc hevesini alsin der beni sıkmazdi smdi tovbeler olsun kiyafet bile alirken kocama soruorm  giyebilrm dimi diye askililar miniler giyiordm.smdi sifir kola bile laf edior kol altimdan gogusm.gorunurmus camasirm gorunurmus diz kapagnda etek giyemezmism vs. Evde en cok benm sesm.cikardi.smdi en cok ben susuyorm :))) cook degstim.cok evlilik susmayi gerektior kabullenmeyi gerektirio sevmesem.dayanmazdm bole ben asiyimdir ama sevgimizden yutuyoruz :) neyseki kocama cok asigim :))
(2,351 puan) tarafından
Himm sosyal ask yasadiniz siz oda iyi cesaret isi he :)) elin 40 kat yabancisi sen tanis birde asik ol :)  kismet iste nerden cikacagi belli olmuor hayrlisi :)
tarafından
sorma valla onca kişi dururken nasip isde metre knstgm kişi ile evlendm birde kaçarak evlenen:))) kaçmak derdm bide:) kadermdeku alin yazım oyms ❤
(2,351 puan) tarafından
Hahahha kacmam dedn he aklini basindan alimde sen kacma demisler sana :)) buyuk lokma takilmis bogazina senin :))  kismet bilemioruz neler yasiyacagimizi iste ole konusmasi kolay oluo :)
tarafından
büyük lokma ile alakalı dgldi aslında konu ben gerçekten kacmazdm :) ama allah benim kaderimi çok şükür dsndgmden daha güzel eylemiş nasip :)
(2,351 puan) tarafından
Dogrudur canm yasiyan bilir o an durum onu gerktirmisr vs yani o hikayeler uzun olur  :))
0 oy
(2,030 puan) tarafından

Bekarliğimda cok güzeldi ama evliliğimde cok güzel cok şükür <3bekarligimda ki en cok özledgim şey ANNEMİN yemekleri:(

(2,030 puan) tarafından
Evet cnm bugun geldim eskisehirden 5 gün kaldim annemde geliyor Rabbim nasip ederse doğumuma gelecek iñş
tarafından
inşallah canım benim❤bnmde 1saatlk yol izmit İstanbul
(2,030 puan) tarafından
Senindemi gurbet tatlimm
tarafından
aynen canım yinede şükür en azndn okdr uzak dglz başka turlu olsaydı 1gnlk yolda oturckdm bunada şükür buyzdn
(2,030 puan) tarafından
Aynen cnm doğru diyosun :))
0 oy
(164 puan) tarafından

Bekarlikta hic özlediğim bisey yok iyiki evlenmişim 3 sene oldu yine olsa yine eşimle evlenirdim çok çok anlayışlı bir kocam var. Allh kimsenin azizinin tadını bozmasin
tarafından
maşallah canım benim❤
(164 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(397 puan) tarafından
Off hic sorma tamda bugun bundan dertliyim. Gezmeyi ozledm vala kafam nereye eserse oraya giderdm ne istesem onu giyerdm. Smdi kiskanc bir koca. Gidebilirmiym. Giyebilirmiym.. Hayir hayirli bir hayat :) kimseye bsy sormadn yasayp boyle olmak zor tabi koyuyor insana :)
tarafından
ask diye evlendn sende dimi canım aah bu ask hep başımızı yakıyor:))ve aynen bzn koyuor valla
(397 puan) tarafından
Fazla askla evlendk hemde :) ama sonuc ev hapsi :)
0 oy
tarafından
Bekarlığım da özlediğim şey eşimle sevgiliyken geçirdiğimiz zaman gizli gizli buluşmalar romantik sözler biz çok çılgınca şeyler yaptık hepsini özledim bide lise zamanımı özledim arkadaş ortamını falan evliliğimle bekarlık arasında ki fark evlilik azda olsa aşkı öldürüyor bence bekarlık zamanımızda ki gibi değil hiçbir şey evlenince farklı oluyor 
tarafından
o heyecani korumak çok önemli ve zor
tarafından
Malesef öyle zor
tarafından
aynen zor gerçi ben daha yeni evli sylrm 2bck 3sendr evlym borç vs derken bisi yasamdk daha
0 oy
tarafından
Bekarken kafam rahattı valla bir kafayı yat asagya. Sadece okul derdim vardı rahat rahat geziyordum dert tasa daha azdı. Şimdi eş aileler çoluk çocuk .. evlendim daha mutluyum eşim bnm en güzel derdim Allah'a şükür. Bekarken eşimle daha çok gezerdik şimdi onu işi dolayısıyla çok çıkamıyoruz hafta da 1 anca. 
tarafından
Rizeye gelsen kalirdin bnde :) pjama partisi edruk mısır ekmeği lahana yeruk :))
tarafından
ben hep tekim eşim ise gidince akşamda sbhda tek kliorm ben korkmuorm ama sklıorm bzn
tarafından
Bnde çok sıkılıyorum hülya ya patliyorm evde
tarafından
Ayyy lahana çorbasına bayılırım bol acılı böyle
tarafından
Hele ben valla hep lahana yedim hamileliğimde annem harika ypar onun gibi bir edemedim
0 oy
tarafından
Özgürlügümü istediğimi giymeyi makyaj yapmayi dolasmayi en cokta ailemi özlüyorum ama suan her anlamda kısıtlanmis gibi hissediyorum nisanliyken daha ilgiliydi gezip dolasirdik suan monoton ev hayati cocuk kaynana falan ugrasip duruyosun iste
tarafından
seninki tam bi eziyet hklsn valla kndmi snn yerine koyuormda :(
tarafından
Sözde birde akrabayız dayımin oğlunu aldım eşim farkinda biliyor ama sus diyor kaybetmessin sabırli ol diyor bnm icin ama nereye kadar susulurki sanki bn sustukca o daha cok karisiyor ama takmiyorum belkide hayatkmda tek guzel olan sey kucagimdaki meleğimm :))
tarafından
aynen canım en güzel şey ccgmz:) ben de evliliğimn en güzel şeyi bebegm dedmdi:) şükür bende kaynana fln yok basımda dgller enazndn ama yinede evlat başka bisimiz
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Bekarken altında arabam cebimde maaşım yanımda manitam ( şimdiki eşim) :D yaşadım dibine kadar şimdi kızım için evde oturan bebek var diye araba sürmeyen iş hayatını çok özleyen biri oldum tabiki kızlarım için herşeye değer ama ruhum özlüyor ha bide bedenimi özlüyorum 40 kilo fark var :D
tarafından
kim olsa özler kız benimde senin gibi hayatm olsaydı ben de ozlerdm:))
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bekarligimla evliligim arasindaki tek fark yuvamin degismesi onun haricinde cok sukur esim baba evim gibi yasatiyo beni amaaaa işte insan yine de sabah gözünü actiginda o bekarliktaki yataginda uyanip annemin kahvalti hazir kizim demesini özlemiyor değil en cok bunu özlüyorum yoksa bi sıkıntım yok baska :)

tarafından
allah bozmasn canım:)
0 oy
(704 puan) tarafından

Bekarlığımda da kocamı özluyordum evlendik gene özluyorum 9 aylık evliyiz 6 aydır görevdee :'( hayırlısıyla kavusalm tek fark simdi kızımla özluyoruz o zaman tektim doğmadan babasına hasretlik cekti bebegim :'(

tarafından
valla iyi dayaniorsn canım allah yardım etsin: (
(704 puan) tarafından
Amin canım İnşallah az kaldı sabrediyoruz dua ediyoruz işte :(
tarafından
allah sabir versin canım inş bir daha ayrlmazsnz
(704 puan) tarafından
Amin canm Insallah
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Kuzenlerle her hafta birimizde kalırdık ve çok güzel geçerdi şimdi kimse kimseyi arayıp sormuyor bile :(
tarafından
nnneden canimmm?
(1,114 puan) tarafından
Herkes evlendi yuvalarını kurdu bende dahil anca bi ortamda denk gelirsek görüşüyoruz çalışıyoruz genelde
tarafından
ole oluyor hklsn herkz. evlnnce fln zmn bulunmuyor gorslck
(1,114 puan) tarafından
Malesef cnm en çok o anları özledim yani kısacası özgürlük :))
tarafından
Ayy bizde oyleydik kuzenlerle toplanir hafta sonu annemlerde kalirdik simdi herkesin evi ayri yolu ayri ama biz hala gorusuyoruz baglar kopmadi watsap grubunuz var ordan her saat dk konusuruz bide gidip geliriz birbirimize
0 oy
(1,886 puan) tarafından

Bende çok fark var özgürdüm çok çok açıktım eşimle arkadaştık barlardan çıkmazdık sabhlra kadar gezer tozartık arkadşlarım vardı artık yok iş hayatım vardı artık oda yok evlendim kapndım çok şükür bebeğim oldu evden dışarı çıkmayı bırak camdan çıkıp bkmyrum bazen özlüyorum evet ama evli olmakta ayrı bir güzel :)

tarafından
allah bozmasın canım ❤
0 oy
tarafından

Calısıp her istedigimi alırdım özgürce gezerdim özgüvenim vardı evlendim eve tıkılı kaldım bisey istesem esimden rıca etmem bazende yalvarmam gerek ki alsın suan tek basıma sokaga cımmaya korkar oldum :( ama herseye ragmen guzel evlilik :D

tarafından
ben şükür yalvarmiorm ne desem yapar elinden gldgnce al der ama ozguvnm klmadı bemimde iyice ona bgladm hersyi
0 oy
(576 puan) tarafından

Bekarligmda ozledigm tek sey ozgurlugum 've ailemle her an yan yana olmak:D

0 oy
(2,241 puan) tarafından
bekarligima dair tek ozledigim sey annemle gece sohbetlerimiz. herkes uyurdu biz kahvemizi alip sohbet ederdik :) coook ozledim be anam
0 oy
(797 puan) tarafından

Bekarken annemin çenesi evliykwn çocukların cenesi:P

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 483 göst.
0 oy
15 cevap 1,316 göst.
21 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 517 göst.

374,650 soru