0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

geçen sene ramazan bayramında yanımızda değildi mizgin kuş yoğun bakımdaydı bu sene elhamdülillah yanımızda bayram bu sene daha Bi anlam kazandı benim için. Bi yere gidemiyoruz o ayrı konu kızlar. Nasılsınız neler yapıyorsunuz. Biz 1 yaşını geçiyoruz ama malesef hala emekleme yok öyle Bi gayreti bile yok :/ sadece  oturuyor hatta ara ara düşüyor. Kızçemin şanssızlığı heralde şu virüs çıktı bu sene eğitim de alamayacak taa okullar açıldığı zamana kaldı. Hepinizi öpüyorum ❤️

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Maşallah mizgine ❤

Rabbim ne güzelik varsa nasip eylesin 

İyi bayramlar 

-Reklam-
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Oyyy oyyy benim güzel prensesim maşallah sana nasılda büyümüş kuzum ♥bende öpüyorum seni çok çok ♥
0 oy
tarafından

İyi bayramlar mizginnnn özlettin kendini prenses çokkkkk öpüyorum seni<3:kissing:

0 oy
(288 puan) tarafından
Maşallah canım çok tatlı inşallah daha nice bayramlarınız olur :) 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Kız sen ne tatlı seysin öyle masallah sana prenses seninde bayramın mübarek olsun 
0 oy
tarafından
Ya maşallah benim minik kuşuma Allahım nazarlardan korusun inşaallah. 

Durumu nasıl kuzum iyidir inşaallah. 

Kocaman kocaman kokulu kokulu op boynundan melegimi 
0 oy
tarafından

Hayırlı bayramlar olsun mizginim ve annesine. Rabbim büyük canım merak etme  benim girumcemin kızı  büyük kızımla aynıydı hatta biraz büyüktü de bir yasindaydi ama emeklemiyirdu bile hatta bı bacağı içine kırıyor diğer bacağını da surunduruyorfu herkes dedi bunu ayağında sorun var bide benimki yürüyünce kızın miralini altüst ediyorlardı o yürüyor seninki sürünüyor falan Bende derdim sıkma canını ALLAH büyük her çocuk bir değil. Maşallah sapasaglam yuruyirda koşuyordu.. biliyorum senin durum farklı diceksim şimdi ama olsun olmazları olduran Allah imiz var bizim.. Rabbim bu zor zamanlarda sana sabır mizginime de sağlık sıhhat versin<3

0 oy
tarafından

Oy kocaman kiz olmuş mızgin <3 maşallah kuzuma rabbim şifa versin inşallah yürüdüğünü de gorursun dersin bize 

0 oy
(6,710 puan) tarafından
Mizginim bayramın mübarek olsun kuzum benim ❤️❤️ teyzen yesin seni bitanem masallah ❤️❤️☺️
0 oy
(119,006 puan) tarafından
Leylam bayramij mubarek olsun mizginimi op benim icin
0 oy
(27,310 puan) tarafından

MasAllah presnes sana o cimenler icinde acan en guzel çiçeksin<3

0 oy
tarafından
Tokani sevsinler maşallah sana prenses bayramın mübarek olsun ❣️
0 oy
tarafından
Senin o gözlüğünü o gülümseyen yüzünü yerim rabbim yüzünü hiç soldırmasın prenses maşallah sana....
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Maşallah güzellik seninde bayramın mübarek olsun o güzel tatlı yanacıklarından kokulu kokulu öpüyoruz annenle babanla daha nice güzel bayramların olur inşallah rabbim sağlık sıhhat versin sana minnoş kelebek <3<3<3:)

0 oy
(265 puan) tarafından

Bitanem beniimmm<3 Mizgiiinn seni çok özlemişim <3

0 oy
tarafından

Maşallah sana ya tatlı prenses <3

0 oy
tarafından
Oy bin masallah mizginame❤️❤️
0 oy
(15,795 puan) tarafından
2 gündür bu postu bekliyordum sizin de bayramınız mübarek olsun canım.  
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Oyyy mizgin kuş gelmis <3iyi bayramlarr fistik masallah

0 oy
tarafından

Kokoş bide kolye takmış kurban olduğum maşallah subhanallah <3<3<3

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,168 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,508 göst.