0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından

Yuzdum yuzdum kuyruguna geldim gel gelelim ki kaynanam herseye mudalhe ediyor yine karisti annemde yanimda olmayacak dogumdan sonra uzuntuden sutum kesilecek ben ne yapayim ya icimden hastaneye gitmek bile gelmiyor o Hale getirdiler beni artik esimin ailesiyle anlasamiyorum beni sevmiyolar sirf esim icin sabir ediyolar Ben ne yapacagimi sasirdim yoruldm artik Anne olacagim ayakda Durmam gerek AMA artik kanimi emiyolar benim tek hatam saygida sevgide kusur etmemem ailem gibi bildim aldigim terbiyede buydu zaten kultur konusma tarzi olarak agir geliyorum artik bunu anladim ne olur dua edin kizlar ben kafayi yemek uzereyim

6 Cevaplar

0 oy
(717 puan) tarafından

Neden istemiyorlar seni canım ne oldukı hem onlar istemese de kocan var bebeğin var onlar için çabala eviniz ayrımı berabermi

-Reklam-
0 oy
tarafından

Seni istemediklerinden bu kadar eminsen meden bu kadar takiyosun ki seni istemeyen kisileri esinle aran iyi olsun da gerisi vallahi bos kuzum psikolojini bozma nolursun dogum cok guzel ozel bisi zehir etmelerine izin verme lutfen minigini dusun kocanla konus rahatla takma lutfen cok guzel olcak o gelince hersey

0 oy
tarafından

Kendini olumsuz sartlama sutum kesilecek falan diye. Güclu dur kadınsin sen ve artik annesin, bebegin icin guclu olman lazim, bazi seyleri insanlari fazla kafaya takmaman lazim, kimsenin takdirine veye onayina ihtiyacin yok. Bosver Allah a havale et sana kotuluk edenleri. Sen dogru ol kendinden emin olduktan sonra hic stres sıkınti yapma. Kendine zarar

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Canım anneciğim neden gelemicek :( ? En azından bir arkadaşını kuzenini çağır o refakatçi olsun' biz önceden kararlaştırmıştık başımda bu duracak sen gidebilirsin 'de. Kov gitsin. Zaten hamilelik de doğum da stresli bişey seni böyle üzüp germeye kimsenin hakkı yok. Allah yardımcın olsun tatlım 

0 oy
tarafından

Sende o zaman saygı da kusur et bacım. Daha dogurmadan sütüm gidecek diyosn. Annene güvenerek yapmadın hoş bu çocuğu. İstemiyorsan soyle eşine bu kdr açık ve net olmak sana iyi gelck. İçine tutma bişeyi. 

Bnde tuttum tuttum en sonda pimi çekilmiş bomba gibi bir patladim herkes sus pus. 

Annen yanında olmasa da sen de anensin yaparsn ya bu kdr dert etme 

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Adamina gore muammele yap ailenden aldgin terbiyeyle alakasi yok. Sen kendini ezdirme kim neyi hakedyorsa oyle yap. Kendini dusun kebdini devir kendini dusunme devri cunku 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 136 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 299 göst.
0 oy
5 cevap 300 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu