0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Burdan çıkamaz oldum :D

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimde senden farkımız yok inan ki 
(1,403 puan) tarafından
Ahahaha işi gücü bırakıp buraya sohbet etmeye gelir oldum yeminle: D
tarafından
Bende esimi bekliyorum burdan da çıkmıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet maalesef böyle bi yer burası aşırı bağımlılık yapıyor:D o yüzden 2 senedir buradayım :)))

(1,403 puan) tarafından
Ya işi gücü bırakıp buraya sohbet etmeye gelir oldum :D
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bu ilk aşaması.. Bi süre kafan sürekli burda olucak sonraki aşama hayatımdan çalışıyorum diyip birakicaskin sonra dayanamayıp gene geleceksin daha çok bağlantıdansın sonra daha kararlı tamam giricem ama dozunda diceksin.. 
(9,652 puan) tarafından
Postları okumama dozundayım bu ara :D bu gece bi öyle bakiyim dedim üstlerdekilere okadar:) sen nasilsin merve :)
tarafından
Çok şükür iyiyim ya işte adetim geçti 11 12 gün spiral var birde yarın test aldıracam onun seysi var üzerimde:)) sen nasılsın kurgucummm eski tadı tuzu yok yaa Dünya Gülizar Serçe felan oyy oyyy
(9,652 puan) tarafından
Artık yerimizi başkalarına bıraktık gibi hissediyorum ;) ahh nerde o eskiler diyorum bende :)

Ayy çok heyecanlı bayata geçmiş he adetin:D hadi bakalım insalah şöyle pozitif bir test paylaşırsın bizimlee:)
tarafından
Bakiyorumm değişik değişik nickler :DD emekliye ayrıldık biraz :D
Ya aslında düşünmüyorduk kızım 4 5 yaşına gelesiye kadar şuanda 14 aylık nasip artık hayırlısı diyorum:)
(9,652 puan) tarafından
Hayırlısı kuzu :) nabalim spralli spralli de hamileyse demekki nasibi varmış;)

Emekliyede ayrılsak bi elimiz burda :D baksana hala kopamıyoruz ama işte o eski tadida almiyoruz
0 oy
(1,449 puan) tarafından

ilk zamanlar bağımlılık yapıyor burası ah bi de aylar aylar öncesinde burda olacaktın oooooo neler kaçırdın:)

(1,403 puan) tarafından
Hadi ya tüh :D bu aralar da bir ekşın var yok değil :D 1 seneyi geçtim burdayımdim yani diğer hamilelik tarafında ama buraya sarmam hiç iyi olmadı :D
0 oy
tarafından

Biz de çıkamiyoz kiz :)

0 oy
tarafından

1senedir burdayım iyki burdayım :D:D

(1,403 puan) tarafından
Bagımli oldum resmen kurtulamıyorum :D
0 oy
tarafından
Yenisin canım  ondandır  biraz zaman geçir  bu hissin değişecektir 

İlgili sorular