144 göst.
tarafından

Varsa siteyi banada söylermisiniz:angel:

6 Cevaplar

0 oy
(2,913 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla interneten hiç mobilya tarzı ürün almadım ya güvenemiyorum sanırım ondan. Ben genelde interneten model olarak baktım fikir edindim gittim mağazadan aldım canım ama fiyatlar 4 bin den aşağı bulamazsınız malesef pahalı 
tarafından
Ya internetten bende almam ama ablam icin sordum köy yerinde oturuyo co secenegi yok oda internetten almak istiyo
0 oy
(1,751 puan) tarafından
Uygundan kastın ne kadar mesela bn instgramda bi.sşte gördüm istanbulda.. Mağazasına gittik aldık. Bebek aranası sepet beşik oda takımı 4 bin lira
tarafından
3 bucuk 4 arası bisey istiyorum bende
(1,751 puan) tarafından
İnstgram kullanıyo musunn
tarafından
Evet kullaniyorum
(1,751 puan) tarafından
https://instagram.com/cocukruyas1?utm_source=ig_profile_share&igshid=oa07nph2ro39 bak bn bu siteyi gördüm model beğendim  gdip magazasından aldık şehirdışınada kargo olması lazım. Bn milano bebek takımını aldım incelersen görürsün grili beyazlı tahtsı falan çok kaliteli herkes çok beğendi..
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Biz çilek mobilyadan aldık canım 4 parca. Genç karyolasi, 3 kapalı gardrop, 3 çekmeceli çamaşırlık ve üst aynası 2500 tl tuttu hepsi. Çokta kullanışlı memnunum dolap içleri filan geniş ışıklı ayrıca kapakları da bırakınca yavaş kapanıyor sessizce yani.
tarafından
Cilek genelde pahalı olur sen cok uyguna almissin
(1,806 puan) tarafından
Evet bide taksitle aldık biz 2 sene çokta memnunuz bi düşünün bence hemde karyolanın yan korumalık dahil genç odası olarak aldık tekrar almamak için kızım 1 yaşından beri odasında kendi yatağında yatıyor alçak olduğu için rahatca iniyor çıkıyor kendi başına
0 oy
tarafından
Ben Gündoğdu mobilyadan alm 2800 TL tek kişilik baza 

Çekmece 

Sifonyer 

Büyük 4 kapılı dolap 
tarafından
Internetten mi siparis verdin canım bende evlenirken oturma odami yatak odami ordan almistim ama magazasindan aldım internetten alinca iyisi gelir mi acaba
tarafından
Yo kız bnde mağazadan aldım aynı fiyat r
0 oy
(18 puan) tarafından
Ben hepsiburada dan almistim besik sonra kendimi takim yaptim pahali normalde takimlar renk uysun yeter
0 oy
(822 puan) tarafından
Ankara minictiy den aldim ben 2500 besik dolap ve şifonyer pieer cardin marka urunden son 2 tane kalmıştı o fiyat oldu. Normalde 4000 tu

İlgili sorular

5 cevap 346 göst.
15, Ekim, 15 Guuness (515 puan) tarafından soruldu
6 cevap 157 göst.
28, Eylül, 28 aslııı (847 puan) tarafından soruldu
2 cevap 113 göst.

134,635 soru

3,412,233 cevap

10,183 kullanıcı

...