0 oy
1,321 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Dün kahvaltıda eşimin moreli yoktu işleri durgun diye stres yapıyor kaynnamda bişi sordu eşim ters cevap verdi neyse sonra işe gitti kaynanam başladı sne oğlumu bana karşı dolduruyorsun diye ve ben hamileyim 18 haftalığim bana deid sen benim ciğerimi yakıyorsun seninde ciğerin yansın bebeğini kucağina alamıyasın ben o bedduayı duyunca sinir krizi geçirdim bağirşdm üstüne yürüdüm deşdm sen kimsin benim doğmamış çocuğuma beddua ediyorsun nasıl annesin deidm yazıklar olsun allahından bul deidm eşimi aradım Allah anneni bildiği gibi yapsın deidm 1 dk bile bu evde durmuyorum deidm annemi aradım ben dayanamıyorum eve gelicem dedim hazılarndjm vurjdm kapıyı çıktım tabi kaynanan hatalı olduğunu biliyor oturup ağlamaya başladı annemlere gittim o sıcakta nefesim kesile kesile anneme anlatım herşeyi eşim geldi annemlere yalvardı eve dön dedi asla dönmem deidm oda biliyor annesi haksız akşam oldu tekrar geldi tamam sen gel Bi kaç aya evden ayrılıcaz kendi evimize çıkıcaz dedi söz verdi öyle geldim inşallah evden ayrılıcam ve bu kadına asla bebeğimi göztermşcem allahından bulsun lanet kadın 

18 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Kimsenin duasıyla doğmadik, kimsenjn bedduası ile de ölmeyiz ...

Sıkma canını sen ...

tarafından
Helaaalll ;)))
(134 puan) tarafından
Aynen öyle ama oda Bi anne diyorum nasıl bu bedduayı eder doğmamış çocuğuma allaha havale ediyorum
tarafından
Mihriman teşekkür ederim...

O sadece doğuran bir anne , evlat değerini billen bir anne olmadığı için tabiki böyle sacmalayacak...
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Oyle bedduami edilir ya dusuncesiz insanlar iste 
(61 puan) tarafından
Iste oyle insandan uzak durabildigin kadar duracaksin canm bana neler dedi kayinbabam ama ben onun yuzune bile bakmiyorum bayramda elini bile opmedim
(134 puan) tarafından
Onlar bunu istedi biz herzaman büyük dedik sustık ama kendimi evladımı bu kadar ezdiremem
(61 puan) tarafından
Siddetle katiliyorum sana o kadar bebek istedim bir gun yardimci olmadilar bebek oluncada boyle yaparlarsa bende buyukluklerini yok sayarim kusura bakmasinlar
(134 puan) tarafından
Aynen ben onun kahrını çekemem eşimde verdiği sözü tutmasa onuda terk ederim
(61 puan) tarafından
Terk etme deil de canm yuz verme firsat verirsen ayirmaz firsatini verme
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İyi yapmissin yuz verme ve evden cikmaktan vazgecme yine yuz bulurlar
(134 puan) tarafından
Şimdiye kadar sustum ama dün damarıma bastı şimdi korkudan odadan çıkmıyor tek laf edemiyor çirkef kadın
(5,272 puan) tarafından
**** karı sakın yani tüz buldular mi zor kurtulursun
(134 puan) tarafından
Asla yüz vermem ve affetmem eşimde verdiği sözü tutmasa bu son şansı onuda terkederşm hiç bişi benden ve evlajdödan daha önemli değil
(5,272 puan) tarafından
Degil tabi ki canm
0 oy
(33 puan) tarafından
Cahillik canım. Nasıl böyle konuşabiliyolar anlamıyorum gerçekten. İki gün sonra da torunum torunum diye peşinde koşarlar
(134 puan) tarafından
Cahilin önde gideni asla çocuğumu kucağina vermem hep bu bedduasını yüzüne vuracam
(2,104 puan) tarafından
Benimkinin kostugu gbiiii bizdede olaylar oldu birliktik ayrldk smdi torunum torunum kizim dio 2 aylk oldu bayramda gordu sadce virus nedeniyle oda yne ben gunah dedmde goturdm
(134 puan) tarafından
Beddua etti ölsün diye sevmek istesin bu bedduasını yüzüne vuracam taş kalpli Bi kaıdn o
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim kaynanam da çocuğuma beddua etmişti ediyorlar Canım benim o zaman Evet haklısın diyorlar çocuk doğduktan sonra annem de böyle yapacak bir şey yok kabul et kabullen diyorlar Tabii çok şükür Benim evim ayrı inşallah evinize ayırırsınız Allah bebeğini sana bağışlasın
(134 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ayrılıcam inşallah eşim söz verdi  ve asla çocuğuma beddua eden Bi kadına bebeğimi sevdirmem
0 oy
tarafından
O kadin daha cok kaybeder bosver sen uzulme itin duasi kabul olsa diye bi soz var ama beddua direk ona gitmis esin senden taraf  sevin bunun  icin 
(134 puan) tarafından
Eşiminde zoruna gitti biz çocuk için çok çabaladık 2 yılın sonunda hamile kaldım ve bunu bile bile çocuğuma beddua etti allahından bulacak o
tarafından
Buldu bile canım  bak ettigi beddua günü  dolmadan ona gitmiş
Sen dikkat et kendine bagirdim cagirdim o sıcakta  yürüdüm diyosun o kadına  degermi hic sinirlenmekte sonuna kadar haklisin ama bebegin icin dikkat et artik oyle yorma kendini  Allahın  izniyle bisi olmaz
(134 puan) tarafından
İnşallah Allaha havale ediyorum zaten gün gelicek çok pişman olacak inşallah Rabbim bana o günleri gösteriir
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ayyyyyyyyyy nasil sinirlendiiiim ay ne dicemi bilemedim *rospu kaynanaaaa tovbe tovbe torununa diyo bide ha alamiyasin kucagina sen sakin moralini bozma *tin duasi kabul olsaydi gokten kemik yagardi allaha dua et asla ve asla morlaini dusurme 
(134 puan) tarafından
Dün o kadar çok ağlaıdmki hamile halimle Allaha dua ettim allahım belasını senden bulsun deşdm o kasar lanet Bi insnaki
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ah canım benim hiç sıkma canını bak ne güzel bişeye vesile olmuş. Umarım yuvanda sağlıkla huzurla büyütürsün bebişini. O kadın için bişey demiycem içimden saydım bütün bildiklerimi. Sadece seni üzmesine izin verme...
(134 puan) tarafından
Dün çok ağlattı beni Allaha havale ettim dua ettim ama eşimde anlakd artık onun ne mal olduğunu yuvamk kurucam huzurlu Bi şekilde evimde evladımı biyüticem yüzünü bile göremicek lanet kadın
(3,213 puan) tarafından
Boşver işte gerisini. Senin de dediğin gibi Allahından bulsun ki bulur merak etme sen de görürsün bulduğunu. Sen yuvanın hayalini kur kendini dolduruşa getirme. Bebişin de üzülmesin.
(134 puan) tarafından
Allah razı olsun öyle yapıyorum canım yoksa Bi dk durmazdım bu evde
0 oy
tarafından
Yaşı ne kadar büyük olursa olsun o beyin ve vijdan olmadikca onu gormezden say guzelim ayrilmaktanda vazgecme 
(134 puan) tarafından
Asla vazgeçmem şimdiye kadar hep yaşıdır deşdm Altan aldım ama o bedduayı etmeye aklı yetiyorsa yarın öbür gün benide öldürür allahından bulsun
tarafından
Merak etme o sabiye ettigi beddua doner dolasir kendini bulur zaten
(134 puan) tarafından
Daha doğmamış bebeğim kurban olsun ona ki o öyle yaparak günahlar oldu cehenemlik
tarafından
Sen uzme tatlı canini evdede yokmus gibi davran hic agzini acma
(134 puan) tarafından
Zaten artık yoktan sayıyorum taki ondan kurtulana kadar böyle bunu o istedi kendi eliyle bu hale getirdi herşey
0 oy
(7,099 puan) tarafından
O nasil bir laf ya sakın suratina dahi bakma o kadinin hic kararindan da donme 
(134 puan) tarafından
Asla düngeldim sabah kahvaltı ettim korkudan aynı sofraya oturmadı çirkef kadın
0 oy
(13,268 puan) tarafından
Ana olacak bide..

Yazıklar olsun ona.
(134 puan) tarafından
Bende deşdm sen anne misin deşdm allahından bul deşdm
0 oy
(670 puan) tarafından
Yazık ya insan torunu için böyle bsyi nasıl kullanır Allah ıslah etsin beddua döner dolaşır sahibini bulur bosver onun gibi içi fesatlarn duası kabul olmaz zaten 
(134 puan) tarafından
Beni Bi türlü kabullenmedi hep eşimin hattına verdim ama dün delirti beni şimdi ayrılıtımda yanlız başına kalsın allahından bulsun
0 oy
tarafından
Sakin yumuşama bu kadına karşı Allah bildiği gibi yapsın edilecek beddua mi kendi torunu bide ya.Esin arkanda sen dediğini takma evini kesinlikle ayır.
(134 puan) tarafından
Kesinlikle ayrııcam eşimide tehdit ettim babam duysa olay çıkarır deşdm eşimde o duymasın ben herşeyi hallwidvem dedi
0 oy
tarafından
Ya Allahim bu kaynanalr niye böyle.  Erkekleri analari dogurdu da kizlari kopek mi doğurdu.  Niye boyle yapiyolar. Ne demek bi hamileye bi anaya bunu söylemek. Allah agizdan cikan her seyi yasatir oyle yanina alir canım. O yuzden agzimizdan cikan her seye dikkat etmeliyiz. 

Sen sıkma canını . Eşin arkanda durmuş işte. 
(134 puan) tarafından
Ben zaten Allaha havale ettim allahından bul dedim o kadar kötülük doluki içi onun cehennemlik insan
tarafından
Bosver kendi kendine vicdan azabi cekiyordur şimdi. Affetme sürünsün deli karı
(134 puan) tarafından
Zaten hatalı olduğunu biliyor yoksa şimdi yağ gibi üste çıkardı
tarafından
Cok buyuk ayip etmis bi zahmet kapatsin çenesini
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bedduaya sormuşlar nereye gidiyorsun diye edene demiş için rahat olsun Allah ıslah etsin
(134 puan) tarafından
İnşallah dönüp dolaşıp onu bulur şimdiye kadar çok beddua etti bana ama bu sefer doğmamış bebeğime etti pislik kadın allahından bulsun
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah onu  bildiği gibi yapsın günahsiz bebege beddua mi edilir terbiyesiz
(134 puan) tarafından
Ona dedim ben beddua etmşcem sana bu halimle seni Allaha havale ediyorum deşdm inşallah allahından bulcak
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne merhametsiz insanlar var Rabbim hidayet etsin bende olsam göstermedim 
(134 puan) tarafından
Kendi evladının evladına beddua eden Bi kadın işte
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın şirret kadın o ne demek ole ya baksen terbiyesiz en iyisini yapmışsın canm haddini bilsin 
(134 puan) tarafından
Lanet kadın o yanlız kalınca kafasını duvarlara vuracak ama nafile bebeğimin yüzünü bile göremicek
(1,307 puan) tarafından
Bırak naparsa yapsın ya vallahi olesi insanlara değmez görmesin zaten pislik şeyler ya nefret ediyorum olesi insan lar dan

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 705 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 847 göst.
12 Kasım 2019 Aile kategorisinde paşammelegim (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 648 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,006 göst.