0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Ben resim cizmeye ve hobiye düşkün bi insanim. Yanı seviyorum boyle elimde birşeyler yapmayı mutlu ediyor beni. Mesela akrilik boyalar ile resim yapmak istedim.. Bi turlu başlayamadım. Anne olmadan önce kara kalem cizerdim o da mazi oldu :) heves ediyorum orgu ormede lif yapiminda vs kendimi gelistireyim birşeyler ureteyim bi heyecanla atlıyorum.. O da kaldi bi köşede.. Evin isine zorrrr yetisiyorum valla youtubda yemektir orgu kanaliydi olan kadınlar nasıl yetişiyor valla bazen arkadan çocuk sesleri geliyor mesela onlar da çocuklu kadın sasiyorum :)))

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından

Bnm.kendimden zerre umudum yok hayallerimi yarida biraktim

Sonuç:Mutluyum:D

(1,126 puan) tarafından
Ahahaha en güzeli :)))
-Reklam-
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Aman en güzeli bizimki :D

(1,126 puan) tarafından
Öyle galba ya :))
0 oy
tarafından

Bende har şeyi yapmak istiyorum yapmıyorum üşeniyorum :angel:1haftadir tatlı yapicam diyorum hayla yapıyorum :D

tarafından
Tembel tenekeeee:))
tarafından
Ahahahahahah
(1,126 puan) tarafından
Ya o bende de var biraz galiba :)) bebisler bizi yoruyor:)
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Vallahi oğlumu gündüz uyurken iş yapıyorum hamileyken aldığım kitapları bitirdim 70 den fazla kitabım var 3 tane okunacak kaldı bitiremedim gündüz bırakmıyor gece o uyurken okuyorum gece o uyurken ya da gündüz uyurken işimiz olmaz ise kitap okurum ya da mandala boyama kitabı aldım kendime boyama yaparım o kadar başka da bir şey yapamıyorum
tarafından
Beyza sus yırtarlar seni burda :)))
(4,995 puan) tarafından
Kaç aylık ? Bir de benim ki yaşın da diye rahatım galiba fazla nazı vs huysuzluğu olmuyor eline yiyecek oyuncak içecek verinve kendi halinde duruyor
(4,995 puan) tarafından
Yırtsınlar beniğğğ :D :D :)
(1,126 puan) tarafından
Maşallah benimki de 15 aylık büyük ama bu hep meraklı yanı evin her köşesini gezmek dokunmak istiyor tüm gün evin içinde onun peşinde turluyorum. Normal durduğu ve uyuduğu zamanlarda da ev ile ilgileniyorun
tarafından
Ahahha beyza ya :))
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Desene profil resminle ruh halin uyum içinde:) Bnmde öyle hobilerim hep yalan oldu elime gitar almayalı yıllar oldu evde bile şarkı söylemiyorum artık

Kalem desen kağıda saplayıp bıraktım azıcıkta onlar çeksin kahrını Bi çocuk kucağımda öteki karnımda çok üretkenim ama hiç üretken hissetmiyorum üretim alanı değişti sonuçta:)

(1,126 puan) tarafından
Öyle oluyor gerçekten anne olduktan sonra kendimize ayirabildigimiz zaman minnacik kalıyor. Yetişenlere hayranım helal olsun
0 oy
tarafından

Bu postun profil resmine ne kadar uyuyor :blink:

(1,126 puan) tarafından
:))) aynen..
0 oy
(26 puan) tarafından
Walla benim çok şeyde gözüm yok sadece içimdekileri anlatabilsem eşime yeter ama olmuyo susuyorum 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Aklıma koyduğumu mutlaka yaparım evim için sürekli dıy projeleri yapıyorum :) gece bütün evi toplar öyle yatarım sabah sadede süpürmesi kalır gün içinde oğlum uyuduğu zaman da aklımda ne varsa onu hemen yaparım beni inanılmaz dinlendiriyor rahatlatıyor kayınvalidem bile hangi arada yaptığıma şaşırıyor :) evimi güzelleştirmeyi çok seviyorum:)
(1,126 puan) tarafından
Helal o zaman :))

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 176 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Heyecanliianneee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 428 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Thurkan (6 puan) tarafından soruldu