0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahın 5.30cunda çocuğu emzir diye tutturdu aha aldım emdi mi uykusundan ettik diye çığlık atiyo 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vazifesi olmayan ise ne karisirlar acaba
tarafından
Sanki kendi emziriyo ya sinir oldum vazifesi olmayan ise burnunu sokuyor çocuk gece emmese nasıl büyüyecek sorduğu soruya bak ya 4 aylık bebek gece uyur tabi her dakka acikirmi acikirsa uyanır dedm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne diye karisiyolar sa ya keske karistirmasaydin yazik 
tarafından
Beşik hareket ediyo uyanmış diyo emzir diye tutturdu açıksa uyanır dedim kafayı yemiş ya ağladı verdim kucağına susturamadu sinirlendi
tarafından
Nasıl sinirlendim cnm ya sanki emziren kendisiymis gibi bu çocuk nasıl büyüyecek emmese diyo ya
tarafından
Kendilerince senden cok düşünüyorlar iste bosver  Azicik acsin arastirsin yada sen ac yaninda oku cocuklar aciktiginda istmesini bilirler olmadi bi doktora danışın doktorn soylerse ikna olur belki yazik sen sikma canını sutunu etkilemesin
tarafından
Yok gördü nasıl çığlık attigini bence daha dokunmaz bebeğe aklı başına gelmistir belki
0 oy
tarafından

Buda ona ders olsun bir daha öyle demesin

tarafından
Aynen buyuk ders olmuştur sanki kendi emziriyo ya kalkmış diyo emzirmesen nasıl büyüyecek yahu 4 aylık bebek gece tabi uyanmaz uyusun ki buyusun kavga ettim
tarafından
E e aciktigi zaman zaten kendi uyanır ya sonuçta canlı bir varlık , sanırım hemen büyümesini istiyor :)
tarafından
Kız hiç sorma hemen büyü büyü deyip duruyo ne zmn buyuycan. Diyo:) sürekli kucağında gezdiriyo ya ondan
0 oy
tarafından
Kim gı esin mi kayinvaliden mi?
tarafından
Yok kız kaynana alt katimda oturuyo eşim yaptı eşim dellendirdi sabahin 5 in de
tarafından
Arada bi brnimki de yapıyor. Gel emzir diyorum susuyor
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kendi uyanmıyor mu
0 oy
tarafından
Çok biliyosan Smdide uyur die ataydın kucağına
tarafından
Attım kucağına TV odasına gittim susturamadi sinirleniyo bide hem uyandırdı hem sinirleniyo
tarafından
Önceden benimki de çok karisiyodu en son al bak yaptım bidaha asla karışmaz :) oda anlamıştır merak etme
0 oy
tarafından
Ahh su erkeklerin cok bilmisligi uyurken mi uyandirdiniz
tarafından
He kız uyurken uyandirdik eşim çok bilmiş 10 sefer dili durmadı bende aldım çocuk bastı çığlığı durmadı

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,092 göst.
+2 oy
56 cevap 2,600 göst.
0 oy
6 cevap 670 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Alinin Annesi (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 704 göst.

377,150 soru

11,287,160 cevap