0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (364 puan) tarafından
Kizlar bugün sabah kalktım 37 günlük bebegimi emzirdim eşime biraz yardım edermisin dedim oda benim uykum var ben çalışıyorum akşama kadar yoruluyorum senin bi işin yok dedi bende akşama kadar bebeğimize bakıyorum benim isim sizin işinizden daha zor dedim eşim bana siktirgit dedi sonra akşam üstü kayinvalidem geldi o sırada çocuğu emziriyodum uyacaktı zaten emzirdim beşiğine koydum uyudu akşam eşim geldi kayinvalidem geldi eşim diyo uyku sersemi dedim diyo kayinvalidem diyo bana bugün bebgi sevdirmedi dedi bende dedim öyle bir şey yok emzirdim çocuk uyudu her gün zaten geliyon dedim sonra giderken öpmeye kalktı bende dedim hem kalbimi kiriyon dedim oda dedi bunami alındın dedi ben anneyim istediğimi derim dedi çok gucume gitti dayanamıyorum artık sizdende özür dilerim biraz uzun oldu ama başka dertlescegim kimsem yok 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kayinvalideleri issiz bi adaya atın siz bee bu ne boyle 
tarafından
Ahaha manyak seni fenasın kiz☺
tarafından
Yok kiz ne fenasi isimi biliyom ben :))hele sen diloyla konustugumuz posta bak:))
tarafından
Hangi post kiz de bakım ☺
tarafından
Don mevzusu olan hahah
tarafından
Ahaha manyak dur geliyom
-Reklam-
0 oy
(32 puan) tarafından
boyle zamanlar da sadece Allaha birak bunlari yoksa yine kotu sen olursun. Sonuna kadar haklisin zaten Allah sana sabir versin 
(364 puan) tarafından
Ben hiç bir zaman sevdirmemezlik yapmadım cnm zaten her gün geliyo bebk uyudu bende yatırdım hemen oğluna şikayet etti
(32 puan) tarafından
Ne garip ya demekki boyleleride var. Srn yinede takma kaynanalar yaa oturup oglunu over yada seni gommeye gelirler
(364 puan) tarafından
İkiside Allahindan bulsun benim annem babam yok diye eziyolar
(32 puan) tarafından
Aslinda daha cok sahip cikmalari gerekirdi. Biliyomusun kim ne etse cocuklarindan cikarir Allah ben bunu yasadim
0 oy
tarafından
Anneymis her istedini dermis yok yaa 
0 oy
tarafından
Nasıl da ara tutusturuyo bana sevdirmedi falan 
(364 puan) tarafından
Cnm her gün geliyo zaten sevmeye bide suç atiyo üstüme
0 oy
(450 puan) tarafından
Canim hemen hemen aynis basima geldi  1 haftalik bebegim annmhilde kaliyordum sonradan kaynanamda kalcaktim annemgile geldi 1 haftalikdi cocuk uyumustu yerine koyacaktim versene sevim dedi bnde dedim anne uyumus yerime koycam uyansin seversin dedim bide ois pis  elleriyle yikama yok hasta hasta gelmis ******** iste sirf annemde kaliyorm diye catladi kocami doldurdu esim ilk defa arkamda durmadi somradan annemgile kalak dedi yok dedim inat ettim oraya gtmedm muhatao olmadam seni bnm kocamla kotu etceksin ailemle kotu etceksin bn bidaha bok  evine gelirim  gecen gun bebegim  3 aylik oldu aktim diyor annen  sevdirmiyor vermiyor pis yalanci lanet bende esimin yaninda yalan soyleme cdden soyluyotsa bdaha gelmeyiz  dedim saka saka dedi  inan tiksindimmm 
(364 puan) tarafından
Bu kayinvalideler niye böyle yapiyo anlamıyorum başta oğlunu evlendiriyo sonra kiskaniyo çocuk doguruyosun bebgini kiskaniyo gerçekten çok ayıp ediyolar
(450 puan) tarafından
Terbiseizler canim iste cahiller cahil olmayan boyle yapmaz  takma kdnini sakın ezdrme
0 oy
tarafından
Canım boşver düşüncesiz insanlar çok valla 
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Allah'a havale et en büyük yardımcı odur
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ah şu Kaynanalar ne istiyorsunuz gelinlerden yaaa daha lohusasin herşeye herkese alinman çok nornal
(364 puan) tarafından
Keşke anlasalar ama anlamıyorlar alınıyorum diye bana kiziyolar
(4,860 puan) tarafından
Gelip gecicek canım bu günler sakin kal kendini üzme stres yapma
0 oy
(48,370 puan) tarafından
esin uyku sersemi olmasin bir daha ne dediğini bilmiyor kaynanan sakasina demistir belki 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 576 göst.
6 Aralık 2018 Diğer kategorisinde prensannesi34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,191 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 328 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu

377,177 soru

11,287,751 cevap

34,693 kullanıcı

...