0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından

Merhaba bayanlar 14 haftalık hamileyim ve kayinvalidem yanimda sürekli yiyecek ve içeceklerden bahsediyor ve doğal olarak canim istiyor canin istedi mi diye sordugunda evet diyorum aldigi yaptığı biseyde yok ya tamam almasında ama konusmasin 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından

Sanırım bilerek yapıyor benim ki de kendini Canan Karatay saniyor bunların hepsi ayrı cins

(12,852 puan) tarafından
Şimdi herkes doktor olmuş yaa onlara kalsa hiç bir testi yaptırmayalım ultrason da çok zararlı
(7 puan) tarafından
:)güldürdün beni yok mevsiminde olan şeylerden bahsetse alınır yapılır ama hep mevsimi olamayan şeylerden bahsediyor bende Allaha havele ettim artık umarım doğacak çocuğumun biyerlerinde lekeler çıkmaz :(
(2,891 puan) tarafından
Kendi 45 yaşında şeker hastası bi halt bildiği de yok yemeyin bunu yemeyın şunu yemeyin yemeyle kafayı bozmuş karnım diye ölürhergün ama yalınayak gezer neyin kafasını yaşıyor hala anlamadım kendi hamileliğinde çok yoksulmus burnuna kokanı canınin çektiğini bırak karnını zor doyuruyomus bizde öyle geçirelim istedi resmen şu zararlı bunu yeme onu yeme dedi durdu hamilelik boyunca
Senin ki de öyledir belki
(7 puan) tarafından
Evet kayinvalidem bi benzeri oda yoksulluk çekmiş hemde çok açıkçası şuanda da durumları pek iç açıcı değil bu tur insanlar hayattan derslerini almamışlar sanırım amaçları biz ne yaşadık onlarda yaşasın bi gorumcem var yarın bigun evlenecek Allah nasip ederse çocuk sahibi olacak bakalim onun yanında konuşacak mi yeme içme muabbetini yapacak mı
tarafından
Ay o Canan Karataydan bende de var :)) onun diyetleriyle kilo verdi smdi ne görse ay zararli onu yeme sunu icme o gdolu yok su sekerli....
-Reklam-
+1 oy
(336 puan) tarafından

Allah öyle insanları bildiği gibi etsin inşallah. Öyle canın bir sey isteyip de yiyememek var ya dünya da daha büyük dertler acılar vardı ama çok büyük bir sıkıntı. Gece rüyalarına giriyor insanın her yerden kokuyor çıldıracak gibi oluyorsun bile iste ye canını çektiriyor allah onu kendi kazdığı kuyuya dusursun insallah 

(7 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya inan ki gece ruyalarima giriyo çok kötü oluyorum amin insallah
(336 puan) tarafından
Canım benim ya seni çok iyi anlıyorum ınan allah yardımcin olsun
(7 puan) tarafından
Hepimizin Allah yardımcısı olsun canım
+1 oy
(109 puan) tarafından

Bir defasinda soyledigi sey disardan hazir bulunabilecek birseyse esine aldir görsün o da aciklama yapma cok canim istemisti de bak bi daha bahsediyo mu 

(7 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun öyle yapacağım
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Düşüncesizlik yaa kıyamam sana yemek konusu açtığı zaman muhatap olma konuşma belki susar

(7 puan) tarafından
Allaha havale ettim canım
0 oy
(216 puan) tarafından

Ne tuhaf insanlar var eline ne gecio ki soleyip soleyip duruyo

(7 puan) tarafından
Kötü niyetli insanlar canım bunlar insanlıktan nasibini almamislar
(216 puan) tarafından
Bunlar insansa bn neyim diom bazilarina valla cnm bazen hc evden cikasim gelmio boleleri yuzunden bnimde bi gorumcem var gecen geldi aksama kadar yoruldum ztn bilioda 9 aylik olmusm. Nefesimi zor aliom daha bnden hizmet beklio yetmio tnsiyonum cikti elim sisti deyip iki de bi bna nazlanio
(7 puan) tarafından
Kiyamam sana :( Allah katında çok büyük günahı var hamile kişilerden bi su isterken bile helal et denmeliymis cok üzüldüm senin adına
(216 puan) tarafından
Kaynanamdan cekmiom gorumcden cekiom bn ama Allahtan fazla yakinimda dgl mesafe koydum bnde
(7 puan) tarafından
Herkesim bi cekesi var işte canım,eniyisini yapmissin
(216 puan) tarafından
Evet cnm oyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 699 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 196 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 421 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,893 cevap

34,732 kullanıcı