0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Eşim yarın abisiyle abisinin arkadaşlarıyla pikniğe gideceklermis hepsi içip gezen tipler eşim asla içmez keisn onlara uyup içecektir ve ben yarın evde benimle kalicagni sanıyordum megersem plan yapmışlar bütün sevincim yine kursağımda kaldı bıktım artık tamam gezmek onunda hakkı ama her hafta sonu beni kandırıp böyle yapıyor napim ben bende bunaldm bende istiyorum biraz vakit geçirmek hiç demedide insan bı izin ister demi ama

7 Cevaplar

0 oy
(27,148 puan) tarafından

Soyle gitmeni istemiyorum fln de 

(256 puan) tarafından
Bayagidir gitmiyor benim kzidigim benden izin almamasi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Salma niye saliyon da beraber biseyler yapalım bende sıkıldım seninle vakit geçirmek istiyorum falan de damardan gir 
(256 puan) tarafından
Yapmaz canım kızar biliyom üste cikar
(6 puan) tarafından
Bnmkide öyleydi artık bensiz takiliyo lafı bile olmuyor beraber takılmak için bitti herşey
(256 puan) tarafından
En iyisi aldırış etmemek umrumda degil artik
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Valla hak veriyorum virüsten dolayı evdeyim 2 aydır çalışmıyorum çalışıyorKen bu kadar önemsemezdim plan yapmasını ama şimdi evdeyim ise gidemiyorum korkudan biyer e çıkamıyorum bir pazarın var .zaten aksama kadar tek basimayim seninle gecirecegim bir gun var onda da bensiz plan yapiyorsun diye kızıyorum dün akşam bu yüzden kavga ettik 
(256 puan) tarafından
Ah canım ah
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Sende frip at laf söyle surat as. Konusma. Benimde gezmek dolas ak hakkım de. 
(256 puan) tarafından
Kendide bana aynısı yapar  işe yaramaz kusmem
0 oy
tarafından
Canm hemen ilk plani sen yap:)) şu haftasonu şöyle yapcaz kimseye söz verme de ve o günü onun hatrlicagi seklde güzel geçir,yoksa bu arkadaşlardan kurtaramiyosn..
(256 puan) tarafından
Yapıyorum canım ama kaçıp gidiyor caresizim
0 oy
(582 puan) tarafından
İzin mi..bense izin almam oda almaz..annesi değilim koca adam söyler gitmek istese gider..izincir bana saçma geliyor velisi gibi özgürlüğü kısıtlıyor gibi
(256 puan) tarafından
Hiç karışmam ben canım ziruma giden haberim bile yok baskalridnan duyuyorum yoksa cocukmu gidebilir ama işte bende yanlızım kimse yok sadece bı günde olsa yanımda dursaydi
(582 puan) tarafından
Heee hiç haberin yoksa tabiki kırılırsın
0 oy
(48,083 puan) tarafından
bende çıkıp gezicem de cik.gez sende
(256 puan) tarafından
27 günlük kızım var canım nereye gideyim ben sadece eşim yanımda olsun istedim bı gun
(48,083 puan) tarafından
anladim canım konussan açık açık denedin mi
(256 puan) tarafından
Dedim kızıyor bağırıyor ben suçlu oluyorum napimki aldırış etmicem artık neerue giderse gitsin
(48,083 puan) tarafından
lohusasn yalniz birakmamasi lazim
(256 puan) tarafından
Ailesiyle kalıyoruz zaten kırkım çıkana kadar da canım bigun evde yanidma durmuyor veya biyere goturmuyir
(48,083 puan) tarafından
annesi konuşsa yada babasi

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 927 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 605 göst.
0 oy