0 oy
422 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Bilenler bilir kızımın bazı şikayetleri var di 

Acile gittik mecburen

Kan tahlili yaptı birşey çıkmadı dedgn3 göre burun kanaması fln var di kizim da 

Sol kaburgasinda şişlik var 1aydir rotgon çekildi birşey var orda dedi ama anlamdm dedi ne olduğunu  ultrason lazım dedi çocuk doktoruna götürün dedi ama randevu yok zaten hastane pandemi hastanesi içimi edibbitirdi vakalar var çünkü burada birdaha da gitmek istemiyorum oyzdn aşıyı yaptır dedi 18aylik kızım pazartesi günü aşısı var ama yaptırıp yaptirmama arasindayim guvenemedm doktora neblm. Eşim yaptrmycgx diyor:/

6 Cevaplar

0 oy
(27,305 puan) tarafından

Rabbim sifa versin insAllah 

(3,770 puan) tarafından
Amin Inşallah canım benim saol allah razı
-Reklam-
0 oy
(10,394 puan) tarafından
Cnm ultrason için başka hastaneye mi gitsen 

Inşaallah bisey yoktur

Geçmiş olsun 
(3,770 puan) tarafından
Başka hastaneye gitmek istemiyorum çünkü uzak biraz ve güvenemiyorum o hastaneye 1 maç defa gittim di okdr çünkü

Ası için ne yapsm kararsız kaldim
0 oy
(48,370 puan) tarafından
baska hastaneye gidin canim
(3,770 puan) tarafından
Çocuk doktoruna sorduk gitmeden önce bu burun kanaması için sorduk du aşıyı yaptrmyn dedi doktora gidin demişti ama acildeki doktor yaptırın dedi ama gvnemedm
(48,370 puan) tarafından
önce duzgun bir cocuk doktoruna gidin ona sorun canim saglik ocagi asisi demi sordugun
(3,770 puan) tarafından
Evet canım o

Çocuk doktoruna maalesed şuan goturemyz:/
(48,370 puan) tarafından
neden canim baska doktora götürün ihmal etmeyin. gecmis olsun minnaka♥️
(3,770 puan) tarafından
Buradaki başka hastane biraz uzakta ve o hastane nasıl blmiorm bi iki defa yıllar önce gitmiştim şimdi ne durumda onu bile blmiorm

Ist a gidince artık goturcx gibi duruyor cnm
0 oy
(382 puan) tarafından
Başka bir hastaneye gidin kesinlikle ihmal etmeyin 
(3,770 puan) tarafından
Ası için ne yapsm kararsız kaldim
(382 puan) tarafından
Aşı ne zaman peki bak şimdi sen başka bir doktora götür ertelemeden oradaki sonuca göre de hareket edersin kuzum oradaki doktorla da görüş ama diğer doktor neden aşı yaptırma dedi beni düşündüren o
(3,770 puan) tarafından
Burnu kanadı çarşamba günü canisi ve hal ve hatekwri değişti kızımın 2 saat boyunca ve ağladı çok huyszdu aynı zamanda da durgun
Burundan hızlı hızlı nefes alıp verdi
Kanama için aşıyı yaotrmyn dedi kan tahlili yaparız bu durumda biz dedi doktor da istedi kan t. Ama temiz cikti
(382 puan) tarafından
Sonuç temiz çıktıysa aşıya engel değil bence sonuçlar elinde ise başka bir doktora da göster aşı konusunu aç doktora tek doktorda kalmamak lazım canım ama sakın erteleme hemen başka bir hastaneye götür ilerde piimanlık duymayın kuzum
(3,770 puan) tarafından
Akşama eşim iae gidicek oda rahatsz valla kuuzm arada kalan hep ben oluorm zaten eşimle mi ugrsym hastane ile mi blmiorm.d .s tesekur ederim canısı
(382 puan) tarafından
Rica ederim canım benim aşı vakti geldiyse sağlık ocağını ara bilgilendir balım rabbim şafi adıyla şifa versin inşallah kuzum
(3,770 puan) tarafından
Sölerim götürün cck d. Dediler ike gelin
Pazartediye ertelndiydi ama snrm vurdtmycgm
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Ah canım çok geçmiş olsun ALLAH sağlık versin

RABBİM tüm ümmeti☝️ Muhammedin(sav)çocuklarını korusun bizlerinkinide inşaallah❤❤❤kazasız belasız büyütmek nasip olsun canım acil şifalar dilerim...
(3,770 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah canım allah razı olsun teyzesi
0 oy
tarafından
Ya çok çok ozur dilerim ön yargı yapmadan yorumlarıda okuyım dedım hastaneye sımdı gıdemeyız diyorsunuz coxugun burnu kanadı agladı hal ve hareketlerı degıstı diyorsunuz, doktor ultrasonda kaburgasınsa bısey var doktora getrn dıyorsunuz ve hala zaman kaybesıyorsunuz. Ya gercekten bu ne rahatlık ya. Biz sana burda asıyı yaptr desek cocugun onemlı bı hastalıgı varsa ve ası yanlıs etkı yaparsa. Ya ben uça uça fızana getirirm nıye boyle yapıyorsunyz
(3,770 puan) tarafından
Bizim gittgmz hastane de virüslü bir çok hasta var di pandemi hastanesi olmuş zaten
Ona rağmen götürdüm kan t. Yapıldı birşey yok dedi burnuna parmagini fln sokmustur dedi doktor
Bende durumun farkındayım ama bizim burada hastaneler kötü ki uzaklar iyi mi değil mi hatta yerinde duruyor mu onu bile blmiorm hastanenn nereye nasıl güvenip gotureyim...
Ist da annem e gidick kızım olmadi daha erken gidick sırf doktora gtrwblmk için

YANI DÜŞÜNDÜĞÜN KADAR RAHAT DAĞILIM CANISI
ELIMDEN NE GELIYOR ISE ÖNÜ YAPIORM
BEN KAS H. VE KIIZMI TEK BAŞIMA ALIP BIR YWRE GIDEBILCEK DURUMDA DEGILIM SUAN MAALESEF
OYZDN ILLA BÜRO LAZIM ODA HER ZAMAN OLMUYOR
(3,770 puan) tarafından
Hayırdır sustun
tarafından
Ben size laf sokmak için pusuya yatmadım uygulama basında bana cevap ver diye de beklemıyorum yeni gördüm mesajınızı.hastane yerinde durur. Ozel hastane nekadar kotu olabılır ki. En azndan acıl doktorundan daha detaylı tetkık yapar. Onlar acıl oldugu ıcın detaylı bakamayabılırler. Siz dedınız gogsunde bır sey var rontgen cekılmelı dıye. Burnu kanadı halsızlestı hareketlerı degıstı diye. Bu şartlar olsa hastanenın iyisine kotusune bakmam demek ıstedım. Ayrıca bızım buradada olan hastane pandemı hastanesi mecbur gidiyoruz onlemlerımızı alarak. Bizimde tek ozel hastanemız var ve özel kadar özel olmasada en azından tetkıklerını yapıyorlar. Yanı su sartlar altında ben bekleyemezdım ınsallah bir seyı yoktur evladınızın gecmıs olsun saglıklı gunler dilerim.
(3,770 puan) tarafından
Ben de bekleyecgm demiyorum zaten elimden ne geliyosa onu yapacm diyorum
YANI aman ne okursa olsun demiyorum yada uicm rahat skeilde oturmuyorum benim içimde yaşadıklarımi bi Allah bilir

Amin Inşallah ınşallah yoktur saol
tarafından
Ben yorumlarda yazdıgınızdan yola cıkarak boyle yorum yaptım sıze. Herkes hastaneye gıdın baska hasyaneye gıdın dıyor smdi ona gidemeyız aşıyı napsak diyorsunuz. Bnlara nazaran dedım elbette sizde korkarsınız  düşünürsünüz... Tez zamanda ıcınız ferahlar ınsallah gecms olsun tekrar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 203 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.