0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Konya meram tipta dogum yapan var mi ? Azonce biri devlette dogum yaparken kiyafetinle yapiyorsun tarzi bisey yazmis hic hosuma gitmedi gercek mi bu ya :( meram tipta dogim yapacam yapan varsa nasil yaptiniz anlatirmisiniz ve bu kiyafet olayi dogrumu ben pantolonla gidersem nolacak yani anlamadim uf......

9 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kıyafetle nasil doğum yapmış cocuk pantolonun icindenmi fırlamış:D
(22,072 puan) tarafından
Mavi önlük giydiriyolar kuzum onu kim dediyse yalan söylemiş doğum odasına gidiyorsun gotuyorlar soyunuyon mavi önlük giydiriyolar boydan
(79 puan) tarafından
Hah ya olmasi gereken o zaten valla ins oyledir ya oteki cok sacma evde dogururum ondan iyi yani allahim yarabbim ya boyle seyler yaziyorlar akilda yokken insana takinti yaptiriyorlar
(22,072 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum boyle birşey olması imkansız sen inanma kafan rahat olsun
(79 puan) tarafından
Ay saol kuzum valla biraz olsun rahatladim yani
(22,072 puan) tarafından
Kaç haftan var cinsiyeti ne ilk mı:)
-Reklam-
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Kız kıyafetle doğum olur mu Allah seni ya gece gece güldürdün :D

(79 puan) tarafından
Ay saol kuzum yaaa ordakiler niye oyle konusuyor ya allahim ya hic dusunmedigim biseyi kafama soktular gece gece pskolojim alt ust oldu saolasin icim biraz rahatladi canim ya
(12,504 puan) tarafından
Ne demek canım ya stres yapma öyle sey olur mu hic :)
(79 puan) tarafından
Kiz bak benim posta en son yorum yapti biri kiyafetimle yaptim diyorrr
(12,504 puan) tarafından
Şikayet sebebi.. Kendim devlete gitmedim ama giden cok gördüm hic böyle bisey duymadım
(79 puan) tarafından
Rezillik resmen yaaa
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Evet cnm doğru demişler kıyafetimle her tarafı iyneli eşarbımla doğum yaptım bide azarlıyorlar hiç yardımcı olmadılar ben hem doğum yaptım hem kendi eşarbımı rahatlatmaya çalıştım bir yandan zaten doğumum çok zor geçti felaket.. 
(2,971 puan) tarafından
Yok 5  sene oldu cnm zaten bebeğim erken doğacağı için mecbur gittim oraya küveze alacakları ama ikinci doğumumu eğitim araştırma da yaptım çok güzeldi sezeryan oldum bebek ters geldiği için
(79 puan) tarafından
Simdi yeni binasi var ya ve cok kalabalik degil o yuzden orayi tercih ettim ben yakinlarindan falan yakinda dogim yapan biri varmi orda nasil oluyormus hic anlattilar mi
(2,971 puan) tarafından
Maalesef bilemiyorum cnm ama sen sen ol oraya gitme derim değişeceğini sanmıyorum çünki, eğitim araştırma çok güzel bizim gelin normal doğum yaptı araştırma da çok memnundu
(79 puan) tarafından
Orda hic kaydim yok canim dogumum da yakin .s
(2,971 puan) tarafından
Bir kere muayene olsan birşey olmaz cnm ben kontrollere 15 temmuza gittim hep ama doğumumu orda yaptım
0 oy
(44 puan) tarafından
Doğru canım maalesef benim yengemde devlette doğum yaptı ve gittiği kıyafetlerle başörtüsüyle duruyordu kadın sadece alt kısmı cikartirip örtü ile kapatmislar
(79 puan) tarafından
Yaaa cok acil olunca mi oyle oluyorki .s
(44 puan) tarafından
Yok canım acil doğum değildi 3 cm aciklik ile hafif sancıyla gitti yatış yapıp suni sancı verdiler.Devlettwn devlete değişiyordu r belki bizim burda böyle ne yazikki
(79 puan) tarafından
Yaaaa hangi sehirdesiniz
(44 puan) tarafından
İstanbul Sultangazi canım
Sen hangi sehirdeydin
(44 puan) tarafından
İstersen Google'dan o hastanede doğum yapanların yorumları oluyor genelde onları okuyabilirsin
(79 puan) tarafından
Konya merkez canim bahsettigim hastane daha iki yillik kalabalik olmadigi icn tercih ettim ama develettekiler boyle yapiyorsa sanirim ozelde dogum yapacam artik
(79 puan) tarafından
Cok iyi fikir canim bakayim hemennnn
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Samsun tıp fakültesinde doğum yaptım. Sancı için odaya girdiğinizde ne var yok çıkartirdilar ve ameliyat onlugune benzer bir önlük giydim. Yanlardan citciktli nst için pratik oluyor. Doğum bittikten sonra yanında ne getirdiysen onu giyiyorsun 
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Canim imkanin varsa medova hastanesini oneririm ben orda dogum yaptim sezeryan oldum kan damlasi yoktu 

Bezimi ustumu hemsireler degistirdi yuruttuler ilgilendiler surekli geldiler cok ilgililerdi

Bi daha doğursam yine orda guler hanimda dogururum
(6,136 puan) tarafından
Doktorun kimdi canım bebegin kaç aylık
(1,982 puan) tarafından
Dogurdum 6 bucuk aylik oglum .guler altintepe canim.

Senelerdir ona giderdim muayenelere kontrollere
Hamilr kaldim yine ona gittim dogurdum sezeryan oldum kordon dolanmasi yuzunden ben

Cok memnun kaldim
(6,136 puan) tarafından
Benimde azer hanımdı doktor çok kaliteli ama sekreteri b.ok gibi Allaha havale ettim
(1,982 puan) tarafından
Benimkinin sekreteriyle kanka gibiydik canim cok severim onu :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Normal dogumda vermiyorlar diye biliyom  sezeryanda veriyorlar onluk
0 oy
tarafından

Evet kız bende de öyle oldu önlük vermediler , bende kiyafetimle doğum yaptım , neyse ki eşofman takımıyla gittim en azından rahhatim...

(79 puan) tarafından
Nezaman yaptiniz ve hangi sehirde yaptiniz canim
tarafından
Ağrı Doğubayazıt a yaptım 40 gün önce
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Verirler herhalde ya vermeyen hastane kaldı mi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu
0 oy