0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar bnm guven problemim var kimseye guvenemem esimide cok seviyom gecken yaptigi seyleride evlendiktn snra duydum affettm ama aklimdn cikmiyo neyse gecen gorumceme gttik gorumcemin gorumceside bizimle yaşıt  gecen yil evlendi gorumcemin kaynanasigilin lafi acildi esimde hulyaninda evi yakin mi dedi cok kiskandm ama bsy demedm bu huyumdan nefret ediyom ama kendime 3ngel olamiyom

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım aldatan kendıni aldatır. Bu sözle yola çıkarak yaşa hayatını. Aldstırsa sen onu degıl o seni kaybeder. Eğer kendıne deger vermeyi basarırsan kıskanclıgında son bulur. Kıskanan ınsan eşinı kendınden ustun goren ınsandır bence. Ya onu kaybedersem korkusu ıle oluyor. Evlılıgımın baslarında esımın yalan soylemesınden oturu guven problemı yasadm. Aldatma ıle alakası yok ama kıskanıyordum. Baktımki bu bana zarar verır hem nekadar cok sakınırsan okadar cok kendılerını ust goruyorlar. Oyuzden saldım gitti. Kafa rahat ben rahat. Hem eskı sevgılısı olsa nolurki adam senle evlenmıs adı ustunde eski. İçinde aş bunları. Kıskansanda belli etme. Kendını frenlemıssın ne guzel caktrmamıssın devam boyle zamanlada gececek yenı evlıysen falan normaldır. 
(1,234 puan) tarafından
Haklisin herseyde canm 3 yillikta evliyiz birzda cok zamanim olmasindan kaynaklaniyo surekli 3vdeyim bnde kafayi ona sardm
tarafından
Evet bır mesgalen olunca daha farklı oluyor.
-Reklam-
0 oy
(13,610 puan) tarafından
 Yapma öyle şeyler
(1,234 puan) tarafından
Keske elimde olsa
(3,446 puan) tarafından
Mervenur sen iyi misin ? Herşey yolunda mi?
Bı kaç yorumunu gördüm hiç gulmemistin litfin:D
0 oy
tarafından
Onunda sorması ayıp olmuş o ne öyle 
(1,234 puan) tarafından
Sorma cnm yaa zatn gecmisini ogrendktn sonra herkese sanki eski sevgilisoymis gbi bakiyom elimde dgl
0 oy
(1,008 puan) tarafından
iyide sen.kendine.edersin yazık günah sana.boyle.hayat.cok.zorlasir.senin.icin  gecmis adi.ustunde gecmis  
(1,234 puan) tarafından
Oyle canm ama elimde dgl
0 oy
tarafından
Hulya eski sevgili mi
(1,234 puan) tarafından
Ins dgldir canm eski sevgilisi olsa onu orda parcalardm heralde ama gorumcemin gorumcesi
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kendine kafanı dağıtacak Bi uğraş bulmalısın yoksa kafanda daha çok kurarsın 
(1,234 puan) tarafından
Evet oyle
0 oy
tarafından

Elinde geldikçe takmamaya çalış , eşini kiskandigink eşine beli etmemeye calis 

(1,234 puan) tarafından
Canm elimdn geleni yapiyom belli etmemek icn ins bu huyumdan vazgecerim kac kere kndime artk kiskanmaycam tmm filan dedim ama yok onunu alamiyom
tarafından
Çok kötü birşey ya kiskanmak
(1,234 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
tarafından
Sen evdesin esin disardaysa o yuzden oluyordur canim. Sonucta bir tek ailesinin yanina giderken seni goturuyor olabilir o yuzden kendine guvenmiyor da olabilirsin. 

Ben de cok kiskancim. Kaynım da hep antalyaya masaj salonuna goturcem senin adami diyor kiskanc oldugumu bildigi icin. Ama onlara tuhaf gelen sey benim kiskanc olmam. Cunku onlar eşlerini kiskanmazlaar. Geniş mideliler baya. Valla ben halasinin gelininden bile kiskaniyorum. 

Aldatmayacagini biliyorum ama kimseye guvenemedigim icin esimi sık bogaz ediyorum
tarafından
Esin rahatsiz oluyor mu bu durumdan.
(1,234 puan) tarafından
Evet canm ilk baslarda hic kiskanmiyodum sonrasinda esim kiskanilmaayi sevdigi icin numaradan kiskaniyomus gbi yaptim sonrasinda bu hale geldim
tarafından
Egosundan kiskanilmak istemis canim. Bosuna egosunu besleme. O da seni her seyden kiskaniyor mu ? Kiskanilmak guzel seydir
(1,234 puan) tarafından
Canm bnm kiskanilacak bi ortamim yokki bi yere gtmiyom kimsetle konusmuyom bi amcaminoglu var bnden kucuk kardesim gbi goruyom onuda kiskaniyo
tarafından
O yuzden kendine guvenemiyor olabilirsin canim. Biyere gitmiyormussun zaten

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 705 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 916 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 404 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu