0 oy
590 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim Eylül de askere gidecek ama 18 gün neyse bugün kayanamda konusu açıldı bari annen baban gelsin kalmaya dedi bende ben kimseyi istemiyorum dedim okanın işi olmasa biz gelirdik dedi yani eşimin abisinden bahsediyor sıra eşimin abisi de sen bizde kal yenge dedi kayananm bir kelime bile etmedi bende evlatlarım yeter bana yasaklar o zamana kalkar kendi ihtiyaçlarımı görür otururum evimde dedim ben o evde 4 sene yaşadım her ne koşulda olursa olsun bir gece bile kalmak istemiyorum anam.babam gelir gelmezse de kapımı kitler bakarım çocuklarıma çok şükür korkmuyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(13,552 puan) tarafından
Yanına gelen gelsin,sen kimsede kalma.

Çocuklu insan biyere sigamiyor
tarafından
Aman onlar gelmesin kimseyi istemiyorum kuzum hele onları asla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eviniz yakin mi
tarafından
Kızım 1 oğlum 3 yaşında
tarafından
Bak ozaman tüm alışverişini yap . Ddgn  gibi hic  gitme kimseye kapını kitle zaten 18 gün az bir süre zaman çabuk geçer
tarafından
Gerekli olanları tabi Alicam yine ihtiyacım olursa alır çocuklarımı gider alırım kimseye ihtiyacım yok çok şükür oğlu askere gidiyor torunları gelini yalnız kalacak umrunda değil kadının
tarafından
Baya rahat yani . Oğlunun emanetleri sonuç ta  hadi seni sevmese bile bu torunlar onun oğlunun canından  kanından. Ama sen minnet eyleme
tarafından
Yok aman 4 sene zaten burun burunaydık anam babam beni yalnız bırakmaz biliyorum ama onlara da gelin demem ikisi de çalışıyor herkesin kendi evi
0 oy
tarafından
Eşin gitmeden bütün eksiğini al alışverişini yap 18 gün dayanırsın canım gitme Bi yere hem çocukla da zor oluyor zaten 
tarafından
Zaten istemiyorum hele de onları ama sonuçta oğlu askere gidiyor ve torunları gelini öyle yalnız kalacak ne biçim bir annelik bilmiyorum
0 oy
tarafından
Evelallah neyden korkasın 18 gün göz açıp kapayana kadar geçer Allahım eşine sağ salim kavuştursun inşallah 
tarafından
Amin çok teşekkür ederim canım
0 oy
(610 puan) tarafından
Eşim asker 2 aydır yanlız kalıyorum göreve gitti ve bebeğim var bitane ihtiyaclarımıda görüyorum bi sıkıntı yok şükür ailem ve eşimin ailesi çok uzaktalar şehir dışında kimsemde yok:) kalabilirsin sende
tarafından
İşte senin şehir dışında bı nebze benim kaynanam burnunun dibinde ama bir halta yararı yok zaten istemiyordum
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İnsan yalandan olsa yine bizde kal der ne biçim anneymis ... Zor zaman sonuçta bu anda yanında olmayacaksa muhatap olma daha da 
tarafından
Aman onlar bizim hiçbir kötü zamanımız da yanımızda olmadı
0 oy
tarafından
Bence hiç kimseye gitme kuzum insanın evisi gibi yok inan
tarafından
Yok canım zaten gitmicektim ben o evde 4 sene kaldım bir gün daha kalmaya niyetim yok
tarafından
Bence de 4 yıl yeter li
0 oy
(34 puan) tarafından
evinde kal gitme bi yere gelen gelsin yanina
tarafından
Herkesin keyfi bilir bana evlatlarım yeter canım
(34 puan) tarafından
aynen öyle canim
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben.olsam gelicem demediği için sevinirdim gelicem.dese kırmadan nasil hayir derim.derdine düşerim kitle.kapini çok zorda kalırsan cok.uzaj.mesafe değilmiş illaki bi destek.cikan.olur en.iyjsi ev 
tarafından
Ben kaynanamı adım gibi biliyorum gelmicegini de biliyordum onda öyle bir karakter yok
0 oy
tarafından

En iyisi insanın canı nasıl isterse öyle yapacak ...

tarafından
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 148 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy