0 oy
504 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (55 puan) tarafından
Şimdi görüntülü arkadaşım aradı ve bana kilolarimn gitmedgni hala hamile gibi olduğumu söyledi 4.5 aylık oğlum var ve sezeryan oldum gerçekten göbeğim kaldı nasıl gidecek bu bana akıl verin diyet yapsam göbeğim gidermi emzirmiyrm buarada 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cano dişimizi sıkıp spor yapmamız lazm. Oglum9 aylık ve gobek duruyor. Ustelık cayır cayır catlagım var. 80lık nenemın vucudu benmkınden guzeldır suan. Gobek spor yapmadan erimez. Eski sporcuyum ama suan hıc apor yapasm gelmıyor. Yattgmz yerden bı cozum varsa bana da diyin:) 
(55 puan) tarafından
Benim çatlaklar bildiğin harita gibi spor yapacm diyorum akşam sabah yine aynı
tarafından
Hahaha ay kardesım bendensin sende:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Dert etme biz 5 aylık olduk. Benimde duruyor daha corona yüzüne yürüyüş yapabilseydim çoktan girmişti. Evde tek başına olunca evin işi bile kalıyor. Yemek yapsam şükür ediyorum valla:D

tarafından
Bi de sezaryen yaptılar bana
(55 puan) tarafından
Yürüyüş yapsam gecermikk ben köyde yaşıyorum yürüyebilirm canım valla çok moralim bozukuyo öyle söylenince korse alsam mantıklı mı olur bilemedm
tarafından
Tabi korse fayda eder. Ve biraz dikkatli beslenme. Yürüyüş her zaman için iyidir. Benim ödem kaldı hep bel altında. Üst tarafımda bişey yok biraz göbek hariç
tarafından
Benim oğlana bakcak biri olsa çıkar yürürdüm. Çıkma yasağı var diye eve tıkılı kaldık
(55 puan) tarafından
Babası bakiyo beslenmeme dikkat etmem ama günde 1 öğün yemek yiyorum geri kalan da meyva su kahve falan benim kilo yok aslında 53 hamile kaldım 74 doğum yaptım şuan 58 kiloyum sadece göbek var
0 oy
(151 puan) tarafından
Senin çocuğun bir hareketlensin de bak gör nasil gidiyor kilolar kafana takma hiç :-) 
(55 puan) tarafından
İnşallah canım ya kilo sorunum yok sadece göbeğim kaldı 53 hamile kaldım 74 doğum yaptım şuan 58 kiloyum
(151 puan) tarafından
Canimm neden dert ediyorsun dedigim gibi göbek de gidiyor merak etme sadece zamanla oluyor doğumdan cikar cikmaz olmuyor işte hayatin gerçeği
(55 puan) tarafından
Dert etmek istemiyorum ama herkes öyle söyleyince zoruma gidiyor
0 oy
(56 puan) tarafından
Tam 15 ay oldu kizimi kucagima alali öyle bir gidiyorki kilo lar sen üzülme yürümeye baslasin arkasindan kostura kostura kilo falan kslmiyor bende gitti sezaryanla alindi kizim göbek dümdüz oldu senin bebegin kücük daha takma kafaya emziriyorsan daha cabuk veriyorsun kizim daha emiyor
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım ama benimde göbek duruyor 6aylik hamile gibiyim 3 ay geçti üstüne kilo almış bile olabilirim :) korse de takamadim bana da çok söylüyorlar, niye korse takmadın kalacak bu göbek falan diye. kalsın aman dedim üzme kendini spor yapmaya başlarsak gidecek yavaş yavaş.
0 oy
tarafından

Benimde göbek duruyor , işin enteresan yani annem göbegimi çok seviyor hahaha anlamadım niye sana çok yakışmış diyor :woot:

0 oy
(3,024 puan) tarafından
He benim gobegim de kaldi :D ama azimle diyet yaparsan gidiyomus sporla birlikte hani su yat kalk hareketi varya ama suan cok eriniyom :D
0 oy
(34 puan) tarafından
diyet yaparsan gider sağlıklı şeyler yemek bak 
0 oy
(119,004 puan) tarafından
Hic kafana takma sen anne oldun gerisi bos

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 550 göst.
0 oy
17 cevap 378 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,688 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu

377,341 soru

11,292,342 cevap

34,711 kullanıcı

...