0 oy
917 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Biliyomusunuz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarı renkte oluyo kuzu
(150 puan) tarafından
Peki mamayla beslenen
tarafından
Mamayla anne sütü alıyosa yine sarı olur
-Reklam-
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Hardal açık sarı ve bazen yeşil renginde olabilir 
(150 puan) tarafından
Cnm ben arada evolvia veryorum ama kakasi sari cogunluk emziriyorum ondanmi
(2,550 puan) tarafından
Tabiii normal
(150 puan) tarafından
Saol kuzm
0 oy
tarafından

Sarı oluyor .....

(150 puan) tarafından
Cnm sen sabun soktum bebege demstn kabz oldugu icin duzeldimi simdi
tarafından
Evet annem sabun ile fitil yapip verdi düzeldi çok şükür ...
(150 puan) tarafından
Cnm bende yaptm dun kaka yapti ama bugun yine yapamams
tarafından
Bebeğin kaç aylık
(150 puan) tarafından
40 gunlk cnm
tarafından
Kız benim bebekte 40 günlük , bebek hergun kaka yapacak diye birşey yok bazen 3 günde yapmaya bilir ,

Bak bebeğin kabız olduğu zaman ikinir , rengi ya kızarır yada morarir, ikindikca ağlar o zaman bilki kabız olmuş benim bebeğim 3 gün oldu halla kakasini yapmadı bu çok normal korkma , doktor dahi diyor bunu ...

Kabız olduğu zaman sende bilirsin sürekli ağlar hep ikinir , o zaman anlarsın ki kabız olmuş
(150 puan) tarafından
Ya canm inan 2 gundur yapamiyo kendini skyo ıkiniyo ama destekle yaptirinca kakasini sulu kakasi öyle koyi degl anlamadim gtti
tarafından
Benim bebeğimin kakasida öyle sulu ,

Belki gazida vardır kendini öyle sıkıyor , ama çok fazla fitil falan verme gerekmedigi sürece en azından bebeğin desteksiz Yapa bilsin ,  

Gazida çok olabilir karnını hafifçe elle arada yumuşak mi sert mi diye
(150 puan) tarafından
Şuan yumuşak cnm ama dun aksam asiri agladi karni ac sandim evolvia verdm sustu
tarafından
He bak aç olduğu içinde ağlıyor olabilir ,

Ama kakasını bir kaç gün yapmazsa korkma , zaten kabızlık durumu varsa gerekli desteği sen verirsin o kakasını yapar ,

Sanırım seninde ilk bebegin
tarafından
Benmkç 48 günlik 3gün oldu yapmayalı ıkn ıknb aglıyo karnı sert zeytnyagı fln verdm işe yaramadı napıcagmı şaşırdm ya
tarafından
Ayy benim bebekte öyleydi kafayı yedim.artik , annem sabundan fitil yapip verdi bebeğim sonra rahatladı ...
tarafından
Ara sıra oluyodu zeytinyagı içirdimde yapıyodu 2 3 gün normale dönmüsti günde 2 kere yapıyodu yine başa döndüm ya. Olmadı haftaya doktora götürücem gözleride cok capaklanıyo kafayı yememe az kaldı doğdu doğalı skntı cektm ya
tarafından
Al benden de o kadar , benim bebegimde 40 günlük doğduğu günden beri inan ki rahat nefes alamamisim artık ne yapacağımı bilmiyorum , mecbur yarın tekrar doktora goturecm , inan ki büyüyene kadar omrumuzden ömür gidecek buna eminim
tarafından
Aynen kuzu annelik cok zormuş ya. Benim doğumum zor gecti hastanede emziremedm eve geldm emiyo sandm sutum azms sarılık oldu yoğun bakmda yattı bana göstermediler eve geldi memede 2 dk bile durmadı agladı mamaya alsms bende sağıb mamayla süt verdm şuan bile sağb veriyorum gogusumu almıyo hiç bi sekilde. Üstünede gazlı ve kabz bebek Allah yardımcımız olsn
tarafından
Ay cok şükür sonunda yaptı :D b...na bile sevincek olduk ya)))
tarafından
Hadi gözün aydın kız :))) vallahi benim kızım gazını çıkartınca nerdeyse havalara ucacam nasıl mutlu oluyorum hahajaj
tarafından
Aynen Valla :D sağol canısı)))
tarafından
Sende sağol rabbim acısını yasatmasin
tarafından
Amin canm cümlemize İnşallah
0 oy
(256 puan) tarafından
Sarı olur tatlım
0 oy
tarafından
Hardal rengi oluyor bazen sarı yesil
0 oy
(3,024 puan) tarafından

image

al canim buna bak
(150 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Sarı ve tonları:D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
15 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Simayyy (1,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
3 cevap 23 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
9 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...