0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (114 puan) tarafından
Ya kızlar resmen ellerim titriyo yazarken. 

3 yıllık evliyim eşimle 1 senede nişanlı kaldık 1 sene sevgili falan. Benden once esimin bi iliskisi olmus aile falanda birbirleriyle gidip geliyolarmis. Bi sekilde iliskileri bitmis uzun surmus biraz. Simdi kizla hicbir sorun yok Allaha sukur. Ama ablasinin kocasi var esimin o kızla evlenmeden beri arkadaşıymış. Ama tam bi ** köpük bi tıp. Her pislik mevcuttur kendinde. Ilk zamanlar bana evlerine falan gidelim dedi eşim cagiriyolarmis. Ama ben istemedim asla. Ve sende gitmiyceksin dedim arkadaşınla görüşüyorsan kahvede kafede görüş dedim. Ama karısıda tam bi pislik yılışık milisik. Kesin kardesinede biseyler anlatıyordur. Eşimde tamam dedi ama adam hep bi menfaat peşinde. Esimin arabasıyla evini tasirttirdi bana söylemedi eşim sonradan duydum kavga kıyamet. Sonra iban numarasını falan istemiş banka hesabı falan. Bunuda sonradan telefon görüşmelerinden gördüm yine kavga kıyamet. Dün esimin telefonuna baktım gene aramış adam. Allahım deli olucam nasıl bu adamı uzaklastirabilirim. Kaynanama söyledim böyle böyle akşam gelsin ben konusucam dedi sinirlendi. Ama ben artk kaldiramiyorum ne yapmaliyim sizce.

4 Cevaplar

0 oy
(48,090 puan) tarafından
anlamadim kim kimin nesi
(114 puan) tarafından
Canim esimin arkadasi eski sevgilisinin enistesi
(48,090 puan) tarafından
esinde enisteyle mi gorusuyor
(114 puan) tarafından
Evet. Eşim aramaz sormaz hatta ben numarasını engelledim esimin telefonundan. Gene aramış adam yapisik
(48,090 puan) tarafından
esin görüşmesin o zaman
(114 puan) tarafından
Eşim çok fazla saf ve temiz kalpli. Kıramaz hiç kimseyi. Bu huyundanda nefret ediyorum
(114 puan) tarafından
Benim adamla konuşmam doğru olurmu sence arasam konuşsam. Onu dusunuyorum
(48,090 puan) tarafından
olmaz tabikide esine baskın ol esin konusmasin
(114 puan) tarafından
Canım olmuyo işte. Hatta ilk çok fena kavga ettim babamı aradım gel beni al dedim. Adam yoldaydı eşim aradı konuştu geri cevirdi
(48,090 puan) tarafından
senden daha mi kiymetli eniste esinde is bitiyo senin adamla konusman yakisikalmaa cocuk gibi velilik mi yapacaksın esimle konusma diye
(114 puan) tarafından
Ya orasını hiç takmam aslında ama. Eşim küçük düşer diye aramak istemiyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmişte kalmış görüşmelerinde ne sakınca olabilir ki 
(114 puan) tarafından
Ben zaten görüşmelerine bisey demiyodumki. Baktım adam hep menfaat peşinde esimde alttan alta rahatsızlık duyuyo biliyorum ama diyorumya saf ve temiz kiramiyoda.
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Kusura bakma Eşin ya cok iyi niyetli yada saf  bu kadari fazla yani.

(114 puan) tarafından
Aynı dediklerin bacım
0 oy
(13,607 puan) tarafından
Eşin adama söylesin seni istemediğini diyeceğim ama bu seferde senin eski sevgiliyi kıskandığın imajı oluşabilir. Bence seni katmadan kendisi mesafeyi koymalı.
(114 puan) tarafından
Anlamıyorlar kardeş adamla karısı insan değil yeminle. Insan olsalar anlardilar

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 982 göst.
15 Temmuz 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 589 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alya58 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
13 cevap 467 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...