0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Çok sinir oluyorum daha cinsiyeti tam belli değil ilk çocuğumuz olacak doktor büyük ihtimalle kız dedi net söylemedi ama kız gibi bunu kayinvalidem duyunca olsun olsun ikincide erkek olur dedi Görüncem kız mı olsun herşey kabulümüz yazmış hayret bisey çok sinirleniyorum benim için sağlıklı doğsun hayırlı evlat olsun önemli olan bu sürekli bi erkek çocuk derdi var bunların bidaha bisey derlerse ağızlarının payını vermek istiyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hay kafa yapınıza sizin deseydin sinir oldum
-Reklam-
0 oy
(422 puan) tarafından

Aman bnm kaynanada herseferinde solenir ufaktan bnd ole bi sıkıntimız yok derim yine ayni yine ayni:getlost:

0 oy
(2,891 puan) tarafından

Allah'ım yarabbim Gerizekalı diyeceğim olmayacak:angry:

Bana da ikinci erkek istiyorum diye eşimin ailesinden bir sürü tepki yağmıştı Eşimin ailesi kız çocuklarına daha fazla değer veriyor bizde de tam tersi yani tek erkek torun Benimki o kadar sevimsiz ve yapmacık seviyorlar ki iki de erkek olsun istedim ve dua ettim bunun için bir sürü farklı sebebin de vardı daha çocuk 3 haftalık iken Eşime mesaj atmış sonradan yakaladım oğlum 17 aylıkken hamile kaldım korunurken oldu eşime yazmış anormal kadın korunmayı Bilmez mi oğlum daha küçük hamile kaldı başımıza yazmış Neyse inşallah kız olur da benim adımı koyarsın artık yazmış kadını boğmak istiyorum o günden beri de oğlum olsun diye dua ettim Gerçekten de Rabbim nasip etti kız erkek evlat hiç fark etmez ama bunların bu lafları yüzünden erkek istedim ben sen de aynı şekilde  İyi ki kızın olmuş Kurban olsunlar

0 oy
tarafından
Kuzum aldırma hiç boşver . Benim kayınvalide beş ayı dolana kadar cinsiyeti değişmedi dedi kız değil erkek doktor yanlış söylüyor dedi morali bozuldu yemek yemeyi falan bıraktı kız olduğunu duyunca o derece yani senndusun.  Sonra geldi bana keşke erkek olsaydı ikincide erkek olsun diye stresin olmazdı dedi . Bende dedim ben dert etmiyorum zaten siz ediyorsunuz sağlıklı olsun yeter ki insanlar uğraşıyor olmuyor çocuk dedim on tane olsa belki onu da kız olacak Allah'ın işine karisilmaz dedim . 

Kızım doğdu pipisi var mı diye bakmak istedi falan vs.

Ne zaman ki kırkı falan çıktı sevmeye başladı kızımı şimdi aşırı seviyor kızım diyor başka bişey demiyor bana karşı da daha ılımlı daha iyi davranmaya başladı . Önceden çok problemler yaşamıştık. 

Kısacası hiç kafana takma sağlıkla gelsin yeter ki o kendini sevdirir herkese :))) 
(262 puan) tarafından
Aynen banada öyle diyor 13 haftalık daha erken değişir o daha diyor tövbe yarabbim ya
tarafından
Bütün Kaynanalar kafayı yemiş sanırım .
0 oy
(3,446 puan) tarafından

İki kızım var ikiside plansız oldu ikincimim haberini aldığımzda eşim ağzından kaçırdı bı erkek olsa bı kız bı erkek yeter,

Maksat ikisinide tadalim diye.

Kısmet kız oldu..

Ailede oğlu olmayan bı benim ki daha 5 yıl olmadı evliliğim.

Ara sıra etraftaki ler diyor iki tane daha yap  iki kız iki erkek olsin..

Cevabım su oluyor..

Siz insanlar durmaz bilmezsiniz..

3.yu yapsam yüzde 50 erkek olacak

Bu sefer erkek tek kalmasın bi tane daha yap diyeceksiniz

Ha erkek olmadı 3.kiz oldu bı sefee bı erkek olsun diye 4. Yu yine isteyeceksiniz

Ben sizin isteklerinize yetişemem benim fabrika ikiyi zar zor çıkarttı :D

Rabbim iki kziimii bana bağışlasın başka düşünmüyorum..

Diyorum geçiyorum:)

(262 puan) tarafından
Aynen iyi ediyorsun sanki onlar büyütecek sanki bu dünyada erkekelrden daha çok hayır gördüler de neyin derdi bu anlamıyorum
(3,446 puan) tarafından
Anneannem 10 doğum yapmış 6 erkek 4 kız
Ve şu an onunla ilgilenen kızları
Yani bı laf var
Kız kapı açan
Erkek mezar açan:D
0 oy
(415 puan) tarafından
Bencede ya hayrdr  Rabbim gönlümüze göre veriyor her halta karışıyor kız yada erkek ne farkeder  bebek doğunca gostermeyecksn  varya sinir oldum
(262 puan) tarafından
Allahım inşallah sağlıklıca doğar hayırlı evlat olur bunların bu saçma düşüncelerinden birşey olmaz inşallah psikolojik olarak etkileniyorum korkuyorum :(
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Malesef halâ erkek cocuk aşki var bu devirde halbuki buyunce anlarlar kizmi daha hayirli oglanmi daha hayirli kiz gibisi varmi ekin ayagin arkadasin yoldaş oluyo bir kizim bir oglum var bida olsa kizim olsun cok isterim
(262 puan) tarafından
Ben kendi ailemden bakıyorum kız erkek farketmiyor ablamın biri çok düşünür ailesi birisinin umrunda değil abim desen ölsen aramaz işte önce sağlıklı doğsun sonra hayırlı evlat olsun benim tek derdim bu :( bunların bu laflarını duyunca çok canım sıkılıyor ya artık konuşmak istemiyorum kimseyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 518 göst.
31 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 672 göst.
30 Aralık 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.