0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar 42 günlük bebeğim var sütüm az hangi mamadan memnun kaldnz acaba 

7 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından
Onu bebek belirler ama biz sma ve hipp kullandik biraz pahalilar ama anne sutune en yakin mamalar diye önerdi doktor bize
(22 puan) tarafından
Anladım canım bitane denemelik alcm ama kullananlarada sorayım dedım saol cnm
(137 puan) tarafından
Rica ederim canım işe yarar inşallah birinden biri her bebeğin bünyesi bir olmuyor tabii ama deneme yanilma yöntemiyle anlarsin zaten
(22 puan) tarafından
Tmm cnm çok tskler :))
-Reklam-
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Ben bebelac kullaniyrm fiyatı uygun ama sma dan memnun olan çok 
(22 puan) tarafından
Bebelac güzel mi cnm bebelac düşünmüştüm ama kararsız kaldım birde 42 günlük benim bebeğim kaç ölçek koyuyorsunuz birde kaç ml vereblrm
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Cajim sma optipro biz kullandik. Ölceginide bebege gore sen ayarlicaksin kuzum mesela ilk 2 ölçek yap. Baktin onla doymadi bi dahaki sefer 3 ölçek yap o şekilde belirle bide mama vermeden once hep gogsunu ver baktin doymuyo o sekilde ver mamayi gogsune yakin dursun bebek gogsunun kokusunu alsın mama içerken
(22 puan) tarafından
Tmm cnm çok tşk ederm öyle ypcm :)
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Hipp organik combiotik kullaniyorum  başka mama denemedim memnun kaldigim  için hem anne sütü alıyor hemde mama veriyorum.. 
(22 puan) tarafından
Saol cnm bende ondan düşnyrm
0 oy
tarafından

sma optipro canim kesinlikle bizimki baska mama yemiyor suan bazilarinda agir bir koku var bir cogunu denedim ben hazirlarken tiksiniyordum bebelac gold ta fena degildi hastanede onu veriyorlardi dogdugunda hemsireler hipp biraz pahali butce meselesi dogrusu benimki 6 gunde bir kutu bitiriyor ek gidada verdigim halde kutusu 80 lira aylik 400 lira mama tutuyor 100 lira bez derken zorluyor yani cok alistirma sütun varsa emzirmeye bak emzirdikce gelir insallah sutun helva ye bol su ic uykunu almaya ve moralini yuksek tutmaya bak sutum az deme damar cekilirmis annem oyle derdi eskilerin lafini severim ben :)

(22 puan) tarafından
Yok canım Bn hem emzircem geceleri sabahları vermeyi düşnyrm o yüzden çünkü doymyr durmuyor
0 oy
tarafından
Sma optibro kullanıyorum. Öncesinde Aptamil kullandım gaz yaptı Aptamil conformil aldık gazlı bebekler için 1 ay kullandım gaz sorunu bitti azaldı baya şimdi dediğim mamayi kullaniyorm. 800 Gr 90 TL diğer mamalra göre çok uygun hemde kilo da aldırıyor gaz da yapmıyor anne sütüne yakın bir mama sonra hipp var bir de 
(22 puan) tarafından
Hipp düşünüyorum canım ÇÜnkü kullanan memnun kalanlar çok
tarafından
Fiyatı  uygunmuş canım  biz Aptamilin 350 gramını  60 tl ye aldık
(22 puan) tarafından
Cnm aptamili şok marketten al Ogün arkadasım almş senin dediğim mg ı 38 e almş
tarafından
Aaa çok uygun almış canım  elimdeki bitince şoktan  alırım
(22 puan) tarafından
Bi bak canım. Ben hipp aldım bugün çokta hoşuna gitti.  Sevdi tadını doğal organikmiş zaten
tarafından
Onu n3 kadara aldın canım
(22 puan) tarafından
60 cnm 350 ml dene istersen çok tutulyrms kabız yapmıyor dediler yapmadı sükür gazda yapmadı şükür bundan alcm artık değistrmm
tarafından
Tamam canım bende bundan alayim
(22 puan) tarafından
Tmm canım dene bklm yalnız hipp combotic olandan alcn numarasını ayarlarsın bebeğin kaç aylıksa
tarafından
Tamam canım 6 aylik 2 numara yani
(22 puan) tarafından
Aynen kuzum 2 alcan
(22 puan) tarafından
Cnm aldnmı??
tarafından
Yok kuzum almadım daha elimdeki bitince alcam
(22 puan) tarafından
Tmm cnm ya bişey sorcm cnm 45 günlük oldu bnm minnoş sanki yüzlerindeki sarılığı gitmemiş gibi acaba Bnm gözüm alışknlktanmı öle göryr
tarafından
Kıyafetlerinden falan yansıma olabilir canım beyaz giydir  de bak birde gözlerinin beyaz kısmına  bak sarıysa sarılık  vardır
tarafından
Ama  büyümüş bence  kalmamıştır sarılık göz alışkanlığı da olabilir
(22 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündm canım zaten hiç uyumuyrki akşama kadar sürekli emmek istiyor çok yoruyor beni sarılık olsa hiç uyanmaz halsiz olur die dşndm canım iyi olsunlarda hiç oturmayalm
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben Arı markasının mmalarıyla büyümüşüm 3 yaşında çocuğumda bnim gibi en çok Arılacın tadını sewior:)) Arkadaşlarım Arılac kalitesiz kullanma diyip başka pahalı mamalar önerdi ama doktora mamanın paketini gösterdim kullanabilirsin dedi. Pahalı mamalar pazarlama numarası dedi hatta çok bifark yokmuşşş

İlgili bir soru bulunamadı

376,631 soru

11,272,677 cevap

34,658 kullanıcı

...