0 oy
740 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Daha kziim 4 aylık ama elime para geçince yavaş yavaş kizimin odasını yapmak istiyom belki 1.veya 2 yaşında sütten kesilince odasına koyarız alışsın odasına diye tavsiyelerinizi alayım dedim hangi modelleri alsam bilemedim aklım büyüyen beşikte sonradan onu gördüm başta bilmiyordum yoksa onu alırdım hoşuma gitti ama küçük beşiği var şimdi onu almaya gerek yok . Nasıl alsam hangi modeller resim atarssniz sevinirim çocuk odasını yapan anneler varda falan fikir olur benim için ilk bebeğim herşeyi güzel olsun istiyom fikirlerinizi bekliyom:)

9 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Canım ben  daha hamileyim ama odasını yapmaya başladım yavaştan inşaat işi önce çünkü anca biter :) ama 2 yaşından sonra odasına zor alışır bence hemen odasına alıştırmalısın yanına alıştırmak istemiyorsan. Ben yatak olarakta minosteri yatak almayı planlıyorum allahın izniyle çok rahat 9-10 yaşa kadar kullanabilir 
tarafından
Evet haklisin cnm ama emziriyom ya hani bide korkarım çok küçük odasına koymayı birşey olursa filan goremesem diye alışması zor olur ama alistiracam zaten beşiğinde yatiyo alışır bence odasına birde ben 20 yaşa kadar yani evlenene kadar o yatakta yatsın istiyom tekrar değiştirmiş genç odası olmaz mi
(242 puan) tarafından
20 yaşa kadar kullanacağı bir yatak zor olur küçük çocukken çünkü büyük olucak bilemiyorum canım. Beşiğindede yatsa senin kokuna senin yanına alışır nenek telsizlerinden alırsan çok rahat duyarsın canım
tarafından
Yo yatiyo tek başına odada şuan ben yanında değilim cnm yatak odasında beşiğinde tek yatiyo ben TV odasındaym
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ev bulamıyorum ki bir şey yapayım kafayı yicem 
tarafından
Nerde oturuyon cnm Esenyurt'ta ev çok kiralık adım başı var ben 700 TL oturuyom daha uyguna da vardır
tarafından
Yok kiz kars tayım ben ☺
tarafından
Hahaha Sandım istanbuldasin :)
tarafından
Yok kuzum kuzenim esenyurttaydi taşındılar. Kiz kardeşim orda dershaneye gidiyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Param olsun yaptiracam simdilik yok
tarafından
Evet bende şimdi yapamam cnm param olunca yapacam eşim yeni işi düzeldi  şimdi yapamam tabi fikirlerinizi alayım dedim
(22,070 puan) tarafından
Aynen benimkide yeni ise girdi :DD aman olsun bende bakiom oyle resimlere netten birgün yapilir illaki
0 oy
tarafından
Annemler sagolsun hamileligimin son ayina dogru oda takımini komple aldılar bizde direk oda yaotik ben sadece yatak odasına küçük bi besik aldim sepet besiklerden biraz buyusün odasına alştrcam.insallah 
tarafından
Vala mi iyi cnm saolsunalr masalla sağlıkla buyusun kuzun resim atsana çocuk odasını fikir olur bana
tarafından
Amin canm insallah atcaktm canmda şimdi kizimi uyutmaya calsyorum.birakrsam uykusu daglr o yuzden atamadm :(

Söyle anlatym baza olabilen büyuyen besik var 3 kapakli 3 cekmeceki gardrop 3 cekmeceli şifonyer

Bu arada oyle çocuk işi degil beyaz ve ceviz renkli kulpları hasır ipli bi model :)
tarafından
Benimde hevesim var o büyüyen besige ama beşiği var şimdi cnm onu alamam başka model almam lazım
tarafından
Direk yatak al ozaman canm
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Yaptım kuzum. Küçük bı odam var. Oturma odası olarak kullanıyordum. İki koltuğum vardı. Eşim çocuğun odası olsun dedi. Dolapla sifonyeri mobilyacidan yaptirdim beşiği de büyüyen beşik aldım çok şükür odası hazır kendisinin gelmesini bekliyoruz.
0 oy
(445 puan) tarafından

Böyle yataklar çok güzel ya hem baya bi süre de kullanabilir. 

image

tarafından
Aaa cok güzel bende böyle kenarları korumalicbirsey ariyordum aklımda canım modelin ismi ne ona göre Arastirayim
(445 puan) tarafından
Montesseri yatak sanırım canım
0 oy
tarafından
ben eşimin bekarlık bazası ve dolabı var onları kullanıyorum beşikte annem yaptı ama kullanmadım zamnla küçülür dedim onun yerine altın yaptı eşimin amvasının cocuklarının park beşiqi vardı onu verdiler onu kullanıyorum suan
0 oy
tarafından
Ben oğluma oda yapmadım yenidoğan bebege oda yapılmasını gereksiz buluyorum tabi herkesin kendi kararı. Şuan oglum 21 aylik bende hamileyim. Ikinci doğunca bir oda yapicam montessori yatak ve kucuk bi dolap düşünüyorum 7 8 yaşında kadar kullansınlar ondan sonra evlenme cağlarına kadar kullanabilecekleri bir genç odası alirim diye dusundum 
0 oy
tarafından
Eşim hevesli biraz borçlar düzelelim ilk iş oğluma oda 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 387 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Keremimmmm (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
12 saat önce Diğer kategorisinde Masallinam38 (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 420 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu

377,970 soru

11,313,273 cevap

34,747 kullanıcı

...