0 oy
1,426 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Aynı apartmanda olmanıza rağmen ısrar etse işte bizle birlikte oturun diye görümcem kocası ve iki çocuğu kaynanam kayinpeder artı olarak sizde gelin taşının dese sırf eşiniz içkiyi bıraksın diye kabul eder miydiniz ben kabul etmek istemiyorum ama hala ısrar ediliyo sizin fikirlerinizi almak istiyorum sabahın köründe hala kafama takıyorum ne yazık ki    :(   

48 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Etmem ya me münasebet Allah aşkına o kadar kalabalığın içine ne diye çağırıyor 
tarafından
Ay valla bende deli oluyorum sinir krizi gecircem nerdeyse asla da taşınmak istemiyorum
tarafından
Bence net tavrını koy ve koru her lafı açtığında lafı ağzına tık illa kavga ederek değil de güzellikle söylüyormuş gibi yapıp laf sokarak yapabilirsin mesela
tarafından
Dedim kuzum ev üstüne ev olmaz dedim kızı hem eşimi dolduruyo dedim yine suçu bende buluyorlar gene tekrar ediyo
tarafından
İçecek insan içinde olduktan sonra her türlü yine içer. Bi bahane gibi duruyor alkol konusu
tarafından
Aynen öyle kuzum zaten önceden sürekli diyolardı
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Nasil ayni evin icinde mi? Zaten ayni apartmandaymissiniz
tarafından
Valla kafayı sıyırmış dipdibe hadi madem oğlundan sikayetcisin in evine günde 1 kez kontrol et çok mu uzak
(134 puan) tarafından
Ya saka yapmislardir yahu olur mu hic.Eger ickiyse mevzu 3 aksam arka arkaya oturmaya gelsin.Adam yakalar dedigin gibi uyarirdi.Gorumcen kocasini babasinin evine icguveysi mi getirmis ;) Merak ettim
tarafından
Ya hizmetci arıyolar kuzum evet iç güveysi zaten ondan da rahatsızlık duyarım dedim hala aynı kafada
(134 puan) tarafından
Ne munasebet senin kocanin ailesindede akilli mantikli birsey yokmus.
Benim evime misafir geliyorda abimler. Gelin sıkıliyor bizden.E haklı banyosu susu busu var.Olmaz oyle.
Hizmetci az yeyip tutuversinler.Su gelinlerin yakasini bir rahat biraksinlar
tarafından
Valla ya afedersin banyo olucak tmm ebeveyn banyosu var da saçım ıslak cikicam belki odadan ee nasıl rahat cikicam küçük bebegim var afedersin kucağıma almak için eğilip kalkıyorum
0 oy
(460 puan) tarafından
Yok daha neler.. Ben eve misafir gelince sesten rahatsız oluyorum bi de bilmem kaç kişi aynı evde.. Terellelli.. 
tarafından
Valla ya hizmetci arıyolar
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kabul etmem kesinlikle ve içkiyi bırakicak adam ayrı evdeykende bırakır bırakmicak insan ayni evde 2 gün içmez 3. Gün yine içer kim ne yapabilir düzenin bosa bozulur
tarafından
Eşim ben tutmasam 1 hafta arka arkaya içen insan canım yemek yemez onu içer bunun babası da cahil gelip her gün kontrol etmesi lazımken gelmiş taşının diyo aramızda 1 kat var sadece *****
(3,019 puan) tarafından
İlla babasının suç üstü mu yapmasi gerekiyor anlamadim dogrusu. Benim eşimde önceden çok içerdi. Kayınpederim bilse kızacak ama kayinvalidem ört bas ederdi araları bozulmasın diye. Ben bıraktırdım eşime alkolu. Babasindan ziyade sende bişeyler yapabilirsin canim. Ev ev üstüne büyük sıkıntı. Ayrıca öyle kalabalikda eşinle de sogukluk olur yani ister istemez. Mesafeli kalırsın evindeki gibi sarilamazsin opemezsin.
tarafından
Evet canım zaten oğlunu azarlıycana sürekli yazıklar olsun diyo oğluna konuyu kapatiyo ne saçma ya
(3,019 puan) tarafından
İnan alkol yüzünden neler çektim ben bilirim. Şiddet filan yoktu ama dengesiz davranırdı kaç kere rezil oldum onun yüzünden. Zar zor bıraktırdım şimdi arada bir içiyor yine ama en azından eskisi gibi her gün değil. İnşallah senin eşinde bırakır biran önce.
0 oy
tarafından
Damadı iç güveysi mi
(553 puan) tarafından
Baktınız olmuyor ailenize anlatın yoksa namus diye birşey kalmaz
tarafından
Annem bile kızdı kadın olarak Babama da diycem
(553 puan) tarafından
Aynen baktin olmuyor anama gidecem diye blof yap
tarafından
Anca öle olucak yapcak bisi yok kuzu
(553 puan) tarafından
Aynen cnm inşallah
0 oy
tarafından
Yok daha neler
tarafından
Bende öyle diyorum ama sürekli ısrar peşinde
tarafından
Yok canım kabul edilecek şey değil ya, o kadar insanla aynı yerde.. bu sefer eşin eve gelmez dışarda içer, yani gormce gene neyse de eşiyle niye aynı yerde kalasn canım, aman aman..
tarafından
Dmi bak nasıl dusunuyosun bende  ki görümce zaten fesatçı zaten eşime dedim git tedavi ol diye izinli zamanında gitmiyo benim ne suçum var ki
tarafından
Canm bence sen randvu al biraz zorla, mecbur birak. Kimsenin haberi olmasına da gerek yok yani. Randvu aldm canm birlkte gider bir konuşuruz de, hem sağlığına hem cebine zarar, erken ölüp beni yalnz mı birakcaksn falan de.
tarafından
Onu deniycem kuzum konuşmakla olmuyo çok inatçı şu an izinli mesela gidip yatış yapalım dedm yok diyo
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Daha neler ne alaka gorumcemin kocası ile aynı ev çok saçma 
tarafından
Bende sinir oluyorum kuzum bu gidişle onlar ayırcaklar bizi
(3,669 puan) tarafından
Esin zorlanıyorsa içki konusunda tedaviye ikna et
Allah yardımcın olsun
tarafından
İkna etmeye çalışıyorum canım ama olmuyo gitmiycem diyo Allah razı olsun
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Gorumcenin kocasıyla senin aynı evde yaşaman kadar saçma şey mi var ya insan evde hep diken üzerinde olur ne rahat oturabilirsin ne kalkabilirsin ayrıca içen adamı bağlasan soner yine gider içer kabul etmem bana öyle bisey teklif etse valla çok saçma 
tarafından
Aynen kuzum yarın tekrar konuscam kayinpeder le sonuçta evin anahtarı gene bizde olcak ne malum gizlice bizim eve girip icmeyecegi hiç te güvenmiyorum kaç defa dedi son diye yine başladı
(3,036 puan) tarafından
Ya yapmak isteyen hertürlü yapar insan günü kendisi istememeli alkol sigarayada benzemiyor valla allah yardımcın olsun onada hidayet versin inşallah düzelir ama kabul etme aynı evde olmaz hem herkesin bi özeli var kapalı kapılar arkasında mi olacak hep rahatla salonuna mutfağında oturamicakmisin bide evde nikah düşen biri var çok dikkat etmen lazım sonuçta ailenden değil eşinin aileside değil
tarafından
Aynen kuzum bende rahatsız olucam ama anlayan yok Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından

Kendimi senin yerin koydum kabul etmezdim ve derdim aynı binadayz oglunu hergün ara sor gerekirse bize fel gözünle gör derdim

Aklıma ilk gelen 3 artı bir olsa hadi iki oda onların sen nerde tatcaksn kalkcaksn sana ait bi banyo olucakmı tmm kayın pederin bi yerde baban beraber oturan okadar insan var ama senin görümcenin eside o evde sonucta :ermm:

tarafından
Evde oda var ebeveyn banyosu var ama kayinpederin dili uzun canım beni oturtmaz kızını oturtuyo önceden öle yaptı bana iş yaptırıyodu
tarafından
Anladm canm bence orda rahat etmen çok zor esin ne diyo peki
tarafından
Kabul etmiyo canım oraya gidersek para vermem hiç biseyde dedi odadan çıkmam dedi
tarafından
Valla canm nedesem bilemedim karar sizin hakknzda hayrlisi olsun
tarafından
Saol kuzum
0 oy
tarafından
Eşin adamı ile aynı evde sen nasıl rahat edeceksin sıcakta açık gezmek istesen duşa girip çıksan nasıl rahat edeceksin içen adam her yerde içer o içmemek içinde olması lazım görümcen saçma sapan şeylere kıskançlık yapsa o evde huzur kalmaz evini düzenini bozma bu adam bu kadar içkiden kurtarmak istiyorsa oğlunu bir süreliğine sizinle yaşasın elşn eniştesiyle olan evde ne işin var 
tarafından
Aynn kuzum zaten görümce fesatlık çıkarmaya çalışan biri direk iftira atar Allah korusun cahiller işte
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Assla kabul etmem yapacak olan yine yapar. O kadar kalabalıkta ne özel hayat olur nede dogru duzzgün cocuk yetişir
tarafından
Aynen canım zaten olmiycak kayinpeder uzun dilli biri bide rahat olamiycam sıcakta falan hep kapalı gezmek zorunda kalcam
0 oy
(61 puan) tarafından
Bence akılsızlık. Her kes kendi çıkarını biliyo. Güya ickiyimi birakicak? Rahat olup da bu sefer eve gelmiycek.Kesinlikle kabul etme derim. Bir de ev sizinmi yoksa kirayemi oturuyorsunuz?
tarafından
Ev bizim apartman bizim canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben etmem bı kere eşim de istemez. Ben orda rahat edemem istedigim gibi giyinemem. O yüzden olmaz yani
tarafından
Aynen bende rahat edemiycem malesef
0 oy
tarafından
Valla canım büyük konusmak istemem sonuçta hayatın ne getireceğini bilemem. Ama bu içki meselesi onun bunun yanında kalmakla bitmez yanında içmez dışarda içer bukez de belki daha da beteri... Sana tavsiyem bol bol dua et. Ayıptır sorması içince seni dövüyor falan mı. Eee öyle değilse bırak içsin günahı kendi boynuna sen sadece dua et...

Örnek verecek olursam benim babamda içerdi her gün üç bira !!! Ama asla bize bı zararı olmaz hatta aksine bize de joka cips falan alırdı oturur sihpet ederdik her akşam babamla . Annemde namaz kılan kuran okuyan bir insan sadece içmesini istemezdi. Bir dedi iki dedi en son baktın olmuyor bıraktı . Sadece dua etti bıraksın diye. Ben lise 3 teydim bianda babam bıraktı içmeyi ve aynı anda namaza başladı. Hamdolsun o gün bugün ağzına surmedi.. 

Sen de boo bol dua et Rabbim ıslah etsin inşallah bırakır. Ama o içkiyi bıraksın diye gidip te baskalatinin yanında olma çünkü yanlış anlama ayrı eve çıkmak isteyen okadr insan var ki... Kendi düzenini kendi evini bozma bence.. onların içinde nekadar da olsa çok afedersin sonradan katilacaksin ve yeri geldimi çatlaklar olacak. Şuan sadece kocanın derdini çekiyorsun oraya gişeden heosinin ayrı ayrı derdi olacak iyi düşün canim 
tarafından
Doğru diyosun canım ama beni takan yok annem geldi artık annem dedi olmaz diye iç içe olmaz dedi
tarafından
Oh iyi yapmış:)
tarafından
Aynennn :))
0 oy
tarafından
Gelin ile damat iki yabanci aynı catı altı olmaz net
tarafından
Aynen öyle ama takmiyolar
0 oy
(38 puan) tarafından
Gorumcenin kocası elin adamı nasıl rahat edecen onun yanında çok saçma geliyor bana bnce kabul etme
tarafından
Yok kuzum kabuk etmedim zaten etmem de Allah korusun
0 oy
(758 puan) tarafından
valla oraya tasinmaktansa esin icsik zikkimi ... ne bicim insanlar olur mu oyle ben gorumceme gitsem kocasi var diye nasil oturacagimi sasiririm 
tarafından
Dmi ya işte keşke vazgeçse
0 oy
tarafından

Madem çok istiyorsa başka bir yöntem denesin, evin üzerine gelin demesi yanlış 

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ev ayrı olunca içki birakilmaz mymis. İstersen ordunun içine gir yine içen içer. Hatta benimki annesi gille yaşarken içerdi evi ayırdığımız da kendine gelmeye basladi
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Inan canm icmek isteyen her sekil icer kalabalikla alakasi yok 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 281 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 259 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde sweetlady (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 595 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,678 soru

11,273,526 cevap

34,658 kullanıcı

...