0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Mahir uyumadı bu saate kadar ilk kez bu kadar direndi anlamadım sonra tam yatacakken eşim de bende acıktık :) şimdi eşim mutfakta ekmek arası döner hazırlıyor :) sonra neden kilo aldik:D

5 Cevaplar

+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Ay ne güzel isim -♡
(1,072 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤
-Reklam-
+1 oy
(226 puan) tarafından
Oh eşin hazırlıyor şanslısın
(1,072 puan) tarafından
Öyle canım valla sağolsun. Hemde sabah 7 de kalkıp işe gidecek.
(226 puan) tarafından
Allah bozmasın cnm hep boyle olursunuz umarım
(1,072 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤ Allah hepimizin mutluluğunu daim eylesin inşallah
+1 oy
(1,630 puan) tarafından
En sevdiğim isim, biz de Mahir koyacaktık hatta Ali Mahir ama kuzenimin oğlunun adı Mahir koydular, biz de Ulaş koyduk ☺️ sağlıkla büyüsünler ❤️ beni de sinekler yüzünden uyku tutmadı, acıktım kalktım biraz kiraz ve kayısı yedim yattım geri ☺️ 
(1,072 puan) tarafından
Mahir çok güzel gerçekten eşimle iki seçenek vardı hem Atilla hem Mahir. Mahirde karar kıldık . Adları gibi güzel büyüsün insaAllah evlatlarımız canım benim ❤ sanada afiyet bal olsun
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bende aciktim ama yemicem :D
(5,272 puan) tarafından
Zayifladim bu aralar salarsam toparliyamam :))
(1,072 puan) tarafından
Ohh ne güzel Allah'ım bana da nasip et :)) şuan bende diyetteyim biliyomusun 7 zeytin 1 incir diyeti :) ama sadece sözde hiç dikkat etmiyorum edemiyorum :)
(5,272 puan) tarafından
Amin isteyen herkese :)) bn diyet yaomiyorum o piskoloji bni dha cok yemeye ittiyo kendimi kizima ve eve odakladim şöyle mesela dur kizimi yedirim yerimdur şurayı toplim yerim gibi gibi o sirada az atistriyom oyle iyi geldi bna
(1,072 puan) tarafından
Ne güzel valla yaa. Çok kilom yok sadece hafif göbeğim var doğumdan kalma. O da gider insaAllah ❤
(5,272 puan) tarafından
Bnimde ayni inşAllah gider

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 153 göst.
0 oy
16 cevap 550 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu

377,837 soru

11,309,339 cevap

34,741 kullanıcı

...