0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu sineklerin hepsi keske olse yeni tasindim benide cocuklsrimida yedoler bitirsiler sabahin köründe uykumuza ediyolar bugun agladin sinriden yaaa buralar yeni yapılmış karda tarlalar vsr sinrkler dolu ölseler duye dua ediyorm ilacladilar bugun eci ama genr geziniyorlar:angry:

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayvanseverler toplanır şimdi 
tarafından
Ağzımdan aldın:D
tarafından
Kiz sinek sevilirmi ya :D sevende bilmiyorum yani hele o sesi cimsriyolar ya oluyir sinirden
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Yataklarınıza cibinlik alsan canım. En azından uykunuzda rahat ederdiniz.
tarafından
Kiz yer yataginda yatiyorz cibinlik cok buyuk ollmasi lazm
0 oy
tarafından

Aklıma şey geldi balkonda kısa kollu tişhortle oturuyorum 160 tane sivrisinek bunu beğendi  kız gülünmez ama böyle durumlara işde onlarda bizimle napcan ses vwr görüntü yok:)

tarafından
Hele o ses yokmu beni öldürüyor
0 oy
tarafından

Sineklerde bir can  Allah seni sinek olarak yaratsaydi sende insalarin kanını emecektin beddua ettiğinde bir can ahahahahah dermişim

Sineği savunamycm şimdi ahahaha kız kolonya sür tatlı kanlı olanları emiyorlarmis onlarda haklı :D

tarafından
Istemsizce guldum gı :D
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Canim su reydin pirize takilanlardan war ya ondan al yattiniz odaya inan cok rahat edersin biz aldik rahatladik walla 1 tane bile yemiyor 
tarafından
Denemekte fayda var
(6,053 puan) tarafından
Bi dene kuzumm
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Kiz camlarda falan sineklik yok mu 
tarafından
Yok canm keske olsaydi ev sahibmz cimri

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 387 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (135 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...