0 oy
1,035 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Merhaba hanimlar. Bugun daha iyiyim. Eşim gitti annesiyle konustu. Ve ona cok kizmis. Nasil sen torununa esime boyle seyler soylersin demis. Yani haddini bildirmis. Benden ve bana yasattiklarimdam ozur diledi. Bebegi hep istedim asla aldirmana izin vermezdim sadece şoka girdim ve ne yapacagimi sasirdim dedi. Okulun bizim ikimizin hayaliydi bu gerceklesmeyecek diye yikildim ama hicbirsey evladimizdan daha onemli degil dedi. Bebege iyi babalik yapamazmiyim diye korktum ama ondan asla vazgecmedim dedi. Sadece saskinligimdan sacmaladim dedi. Herseyi duzeltecegim sadece sen ve bebegimiz onemli benim icin dedi. Ben zaten hic anlam verememistim cok duygusal dusunceli bir insandir ama kaygiya dusmus. Hastanede gordugumden beri sevgisi icime dustu dedi. Pismanim dedi. Allah a sukur gec olmadan farketti. Yoksa evladimla beraber annemlere gidecektim. Okuluda birakmayi dusunmuyorum. Okulu biraz dondurmayi dusunuyorm ama okul tamamen bitse bile evladimdan vazgecmeyecegim. Dualariniz icin Allah razi olsun. Bana iyi hissettirdiniz. İyiki varsiniz. Allah herkesin derdine deva versin. İyi geceler. 

19 Cevaplar

+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Senin adina cok sevindim canim esinin de akli basina gelmis cok şükür bundan sonra ins guzel gunler sizi bekliyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok sevindim senin adına canım 
(27 puan) tarafından
Tesekkurler Allah a sukur canim. Kimseyle konusamazken sizin varliginz bana iyi geldi tesekkrler
tarafından
❤️❤️ Biz teşekkür ederiz canım benim ama dikkat et burdaki insanlara da çok güvenme
0 oy
(48,364 puan) tarafından
ne guzel anlamış canim sevindim
(27 puan) tarafından
Allah a sukur . derdime ortak oldunz sizinlede paylasaym istedim iyiki varsnz
(48,364 puan) tarafından
hukuk okuyan arkadassin demi sen o postundada yazmistim beklemedigi icin sacmalamistir diye bide erkekler hemen sahiplenemiyo canim
(27 puan) tarafından
Evet canim benim o
0 oy
(553 puan) tarafından
Adına sevindim cnm inşallah hep mutlu olursun de haydi gezme buralarda eşin evdeyse yanına git konuşun sohbet edin :)
0 oy
(31 puan) tarafından
Gözün aydın balım benim dikkat et kaynanan eşini doldurmasın 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Iyi hadi hatasını.seni daha fazla.uzmeden anlamış rabbim.evlat sevgisini hissetsinki keyifle beklesin baba olmayı 
0 oy
(670 puan) tarafından
Allah sana o Kaynanayla sabır versin dünkü laflarını hatırlıyorum madem öyle alsaymis oğlunun turşusunu kursaymis niye evlendimis eşinde yanlışından dönmesi iyi olmuş ikiside saçmalamışti zatn sanki çocuğu kendin karnına koydun neyse ya Allah yardımcın olsun sevindim senin adına 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Çok sevindim canım seninle birlikte bende çok üzülmüştüm ve hep aklindagdin Rabbim sagllicakla dogurmayida nasıp etsin inşallah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşinin düşüncelerinin değişmesine sevindim. 
0 oy
(118,976 puan) tarafından
Ne guzel senin adima sevindim⚘⚘⚘
0 oy
(6,978 puan) tarafından

Yaaa cok cok sevindim<3

0 oy
tarafından
Yaa senin adına çok sevindim canım 
0 oy
(796 puan) tarafından
Ne  mutlu sana kuzum ya çok şükür farkına varmış valla gözün aydın 
0 oy
tarafından
Demiştim canim erkekler daha geç kavrıyor farkına varıyor diye çok şükür 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Çok sevindim kuzum. Allah bidaha öyle bişey yaşatmasın. Ama sana tavsiyem ne olursa olsun o okulu oku bitir. Hiçkimse için değil sadece evladın ve kendin için o okulu bitir.
0 oy
tarafından
Cok sevindim saglikla dogurursun insallah
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Cokk  ama cokkk  sevindim  senin adina  canimm<3

0 oy
(342 puan) tarafından
Sevindim canim ya aklima takilmisti ins allahim bebeislerimizi babalarihla buyutmek nasip etsin guzelim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hiç korkma canım hersey hallolur okul da biter. Sen sadece sakince bir hamilelik geçirmeye bak. Bebeğinle konuş ona müzikler dinlet. Benimki şan 5 aylık ben proje yazıyorum gündüz bebek gece ders yeter ki insan başarmak istesin...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 667 göst.
+2 oy
22 cevap 597 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 815 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Rumuz02 (16 puan) tarafından soruldu