0 oy
4,949 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kizlar ya esimden cok cekiniyorum gecelik falan hic giymedim oyle seyelri konusmaya bile utaniyorum nasil atlatabilirim bu sorunu lutfen yardim edermisinz

19 Cevaplar

0 oy
(278 puan) tarafından
Kac yillik evlisiniz ki
tarafından
1 yillik evliyiz
(278 puan) tarafından
Utanilcak bisi yok canim hemde 1 yillik evlisiniz bir cok seyinizi biliosunuzdur dimi bnce yapabilirsin:)
-Reklam-
0 oy
(493 puan) tarafından

Al bendende o kadar 8 aylik evliyim daha hic gecelik giymedim akil verin bize nasil yenecez bunu :(

(493 puan) tarafından
Onunla alakasi yok malesef o tarz konularda da ben yanasamiyorum zaten o yanasirsa ama gecelik giyip yaninda dolasmak utandiiyor alisik olmadigimiz icin adamlar zaten o seye ilk gunden alistiriyor yani ilk atak ondan olmus oluyor alisiyorsun zaten kiyafet meselesi de bir kere olursa gerisi gelir bence
(31 puan) tarafından
Siz kendiliğinden hazırlanmayin o zmn.  Madem karşıdan atak geliyor bir daha atak geldiğinde bir saniye diyip giyinip çıkın. Cidden çok abartıyorsunuz normal bir gecelikle başlayın ya da çok dekolteli olmasın alışınca diğer tiplere de geçersinz
(493 puan) tarafından
Ah bende derdim onceleri ne sacma diye buyuk konusmusum galiba basima geldi tuhaf gario bir mevzu ama alismak lazim artik
(31 puan) tarafından
Kadın olarak özgüvenli olmamız lazım cnm. Ve güzel giyinmek makyaj yapmak özgüven veriyor sen önce öyle giyinmeye kendini  alıştır bence sıkıntı orda sen kendini kabul edemiyorsun ki bunlar hep toplum baskısından dekolte gecelik giyen kötü kadın yanlış bişey yapıyor demek değil sen eşini mutlu edeceksin gözünü doyuyaracaksın emin ol tüm yaklaşımı değişecek. Beş yıldır evliyim evlendiğim günden beri böyleyim 28 yaşındayım şu an eşim halinden gayet memnun her defasında dünyanın en şanslı adami bnm diyor:)
(493 puan) tarafından
Sort ipli felan giyerim aslinda askili elbise de giyerim mini ama gecelik daha hic kismet olmadi ondan belki de garip geliyor birde ben yakistirmiyorum kendime cirkin goruyorum ayna da kendimi belki de ondandir utanmam canim :))
0 oy
tarafından

Ay bi yasima daha girdim :) biri daha yazdi bugn böyle. Kocam kiz neden utanir ki insan.

tarafından
canim bilmiorum ya cekiniyorum ondan
0 oy
tarafından

Kız kocan o senin. Sen utandikca o da utanır sıkılır yapamaz istedgini. Bnde oyleydim ama alıştım şimdi de:)) bir kere yap eşin sana farklı bakacak ve bu sana daha da cesert vereck

tarafından
vakit bulsam tuvalete zor gidiyorum canim gecelik giysem hemen kalakr birakmaz en iyisi azcik buyumesini beklemem
tarafından
Sen blirsn ama canım ihmal etme
(37 puan) tarafından
Vaa gec iceri hazirlanmi :D kiz ne sanslisnz bzm okuzde hc birseydn anlamaz eski kafali sinir oldm bak simdi :D
tarafından
Evet etkilendi ya şimdi o yüzden öyle geç içeri hazırlan bekliycm seni. Diyor . Bazıları anlamaz haklısın ona yapck bsy yok
(44,603 puan) tarafından
Sonrada habire dogurun:))))
0 oy
(2,047 puan) tarafından

Canım ben kendim isteyerek bir sürü gecelik aldım 10 tane falan hepsini de giydim, şimdi onlar bizden farklı düşünüyor evlilik kafalarında cok farklı rahat cinsellik demek istedikleri zaman eşleriyle ilişkide olmak demek adama kendini sunmazsan Allah muhafaza başkalarına gitmelerindense seni görsün seni istesin senınde için rahat olsun eşime yetebiliyorum diye, güzel ortamlar hazırla bi mum ışığı yetiyor canım ya öyle giyinip karsına cıkmaya utanıyorsan önceden giyin kıyafetinin altına afedersin ama senı soyunurken yannda giyinmektense öyle görsün hem şaşırsın hemde sevinsin :) 

(2,047 puan) tarafından
Taytların altına falan giy işte birden utanırsan öyle yap canım, utanma duygusu çok güzel birşey zamanla aşarsın bunu, kıyafetinin altına giy dediğim gibi senın için daha kolay olur
tarafından
yapmaya caliscam insalah giyebilirim atlatirim bunu
(2,047 puan) tarafından
İnşallah inşallahh....
tarafından
sagol canim yardimin icin
(2,047 puan) tarafından
Her zaman canım
0 oy
(340 puan) tarafından

Neden utanuyosun erkeklern cok hosuna gidiyor soylemek ben giyiyorum geziyorum dans ediyorum her istediğim i belritiyorum nasl mutlu olacagimida :))

(340 puan) tarafından
Ve ben 4aylk evlym ama 3 senedir sevgilydik :D
tarafından
canim elimde degilki bende raht olmak istiyorum ama olmuyo
(340 puan) tarafından
Bikere yap gerisi gelr esinde xok mutlu olur emin ol
tarafından
zaten sorun o bikereyi yapmakta bakalim deniycem ama yapabilirmiyim bilmiorum
(340 puan) tarafından
İlk iş güzel bi sofrayla baslanilla gecelk sdegl seksi bi elbisede gyeblrsn suslen puslen esin yani o senin herseyini goren bilen kisi ona rahat olmazsan kme olcan :)
tarafından
haklisin canimda ne.bilm
0 oy
(49 puan) tarafından

Önce onun yanında üstünü soyunup giyinmeyle başla tabi onuda yapamıyosan yani öyle öyle alisirsin utanmazsin 

tarafından
yok canim ben onun yaninda oyle soyunamam yani hic yapmadim
(49 puan) tarafından
Alt.pijamanı falan hiç mi giymedin yada üstünü tovbe ya rabbim ilginç gerçekten ama böyle başlarsan kolay olur gecelik  giymekle kocan dan utanmayı aşamassin :))
tarafından
canim sort dar pijama atletle falan duruyom utanmiom ama gecelikten nedense utaniyorum bide istersem faln soyleyemem haytta
(49 puan) tarafından
Şaka yollu yaklaş geceliğin giy yorganin altına gir Ayy çok utandım falan de esin seni açar merak etme ne utanıyosun falan diye öyle öyle olur
tarafından
aa mamtikli cidden deniycem
0 oy
(62 puan) tarafından

Bence  yap  yaslaninca mi yapcan  =D ben çok  seviyorum öyle şeyleri mesela adam tv bakarken git giyin  topuklu  ayakkabı da giy makyaj  saçta  yap çık  karşına  al kumanda  elinden kapat  tvyi dans  et müzik aç  =)))))) adam şok  olsun  ne fenayim bende hahaha deme =)) valla bak yap utanma  eşin yani 

(109 puan) tarafından
Ben de utaniyorum ya :(
tarafından
napcaz kiz bu halimizi
(109 puan) tarafından
Canımı sıkıyor valla cunku o istekli akrep burcu hemde bazen biseyler yapmaya istekli dursam hayirdir falan diyor hep utaniyorum :) aşmamiz lazim ama nasill hatta dogumdan sonra kendini bana hazirla diyor :d
tarafından
valla canim bende bilmiom nasil.asicaz
(62 puan) tarafından
AhAda bacim  kusura  bakma  ozaman böyle söylenme ozaman ne diyim  onu yapamam  bunu yapamam =))) sen biliyon artik
0 oy
(111 puan) tarafından

Yapmak için bir başkasının eşine ilgi göstermesini bekleme. Biraz net oldu ama hayatın gerçekleri. Malesef böyle. Eşinizden önce kendinize özen gösterin ki eşinizin gözü gönlü açılsın. Pijama ile yatak odasına girmek kankası olmak gibi birşey üstelik daha bir yıllık evlisiniz. Bizim gibi on yılı devirince ayrı odalara mı geçeceksiniz. Dediğim gibi sert oldu biraz  ama yani gerçekler. 

tarafından
canim yazin sort giyorum ama simdi havalr soguk
(135 puan) tarafından
Soba faln yokmu evinizde... yani boyle utaniyorum diye dye adamlari kendinizden uzaklastiracaksiniz. Sonra neden beni aldatiyor neden baska kizlara bakiyo. Boyle olursaniz onlar sonuna kada rhakli olurlar kusura bakmayin. Es demek hersey demek ona her halinizle gzukmeniz lazkm televizyonlarda yollarda ciplak ciplak kadinlar goruyolar eve geliyolar hanfedi utaniyo . Ee ne yapsin bu adam. Siz esinize her halinizi gostermezseniz oda disari kayarm yalnis anlamayin ama gercekler bunlar utandigin seyi yaptikca acilirsin utanmam gecsin diye bekleyemezsin
tarafından
haklisin canim ev sicak aslinda
0 oy
tarafından

Canim esin seni cekici buluyo ki bence biyle biseyler istemiyo senden istemeye basladiginda sendende o utangaclik gider bence:)

tarafından
iatiyo aslinda canin ya bana diyoki cilve yap falan ama ben bilmiorum yapamiyorum
0 oy
(645 puan) tarafından

Gece eşin uyumadan önce giy yatağa gir bişey olmaz canım sonuçta helalin senin bende dün ağda yaptırdım biraz utandım ama mecburen yaptık birlikte bazen uyanacak bişey söylesem direk kulağına söylerim 

0 oy
(117 puan) tarafından

Canım benim utanılacak birşey yok :) sonuçta birliktelik esnasını hepimiz biliyoruz :)) bence şöyle yapabilirsin birden yapamasan da uzun kollu kısa gecelikler var onları kullanabilirsin evin sıcaksa kısakol falan ilk böyle alış bir iki hafta dene böyle  alıştıkça geceliğin boyu da kısalır üstüde açılır :) sonra birlikte duşlar gelir ki eşler sever bu durumu :) yaparsın yani ama kendin bilirsin ya tam başlayacaksın ya da benim dediğim gibi yapacaksın :)) 

tarafından
oyle yavastan basliyim en.iyisi
(117 puan) tarafından
Aynen öyle önce kendini alıştır o ara bir bakmışsın herşey Yolunda :)
0 oy
(47 puan) tarafından

6 yıllık ewliyim al bendende o kadar. Gecelik giyerim süslenirim onda sıkıntı yok ama ilişki karanlıkta olacak.Bi elin parmağını geçmez gündüz ilişkimiz.4ay olacak dogum yapalı hala utanıyorum beni çıplak görmesinden ;) nedenini bilmiyorum :-/

0 oy
(66 puan) tarafından

Bir kere giy çik karşısına geçer canım ;) tecrübeyle sabit

0 oy
(291 puan) tarafından
Bizde evlendik o malum gecede ben giydim. Ilk zamanlarda evet utandım çekinme oldu ama ilk uzun la başladım sonra şort. Öyle öyle devam etti. Sende ilk uzun al mesela sonra şorta geç sonrası gelir
(4,102 puan) tarafından
Neden 2018 postunu ortaya cikardn simdi nerden buldn
(291 puan) tarafından
Abuuu 2018 miydi
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Zaman herşeyin ilacıdır yavrum. Vakti zamanında herkes utanırdı..
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Bunu anca yapa yapa giyerek aşarsın canım 
0 oy
tarafından
Aynen bende öyleyim cok utanırım hicte giymem
0 oy
(652 puan) tarafından
Bir kere giyersen cesaret edip gerisi geliyor zaten bu sefer eşin istiyor isteyince de tekrar giyiyorsun

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 824 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensannesi07 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,200 göst.
4 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,266 göst.
15 Mart 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 563 göst.
10 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,545 soru

11,201,763 cevap

34,497 kullanıcı

...