0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (114 puan) tarafından
kizlar cok kotuyum  bana  fikir verin biseyler soyleyin:((gecen hafta yeni evli olan bi arkadasima gittim esimin cok yakin arkadasi olur kocasi davetlerine esimle giderdim hep.ilk defa bn oglenden tek gittim neyse sohbet muahbbet falan arkadasin kocasi esimin cocukluk arkadasiyla  ortaklasa ekmek firin satin aldilar ikisinde meslegi firincilik arkadas bi konu acti diger (benim cok samimi )zehra arkadasimla konustum bana diyoki iste firin cok borcu var iflas edecek kotu durumlar ama kocam surekli diyoki isimiz iyi 1 aya kadar atimixa araba alacaz diye bi sohbette bulundu gecen aksam esine soylemis iste sema bana iflasin esiginde oldugunuzu soyluyo demis bnimde boyle seylerden bilgim yok dun sabah esmin cocukluk arkadasi aradi dediki esin ortagimin esine biseyler demis galiba ortagim bana surat sallliyi surekli laf sokuyo falan senmi soyledin demis esimde cok cani sıkildi normalde.esim disari hayatinda kendi ailesi icinde olan hic biseyi anlatmaz bana bn kadiniarafim konustum neden boyle yaptn sen soylefin niye benim adimi veriyosun dedim ee ben zehra soyledi diyecektim seninle konstugum icin soylefim dedi bnde kim sana soylediyse ara soyle esine ddm beni katma ortaligi karistiriyorsun ortalik buyuecek dedim tmm dedi kapatti ve zehra arkdasimi aramis seninle agiz birligi yapalim sema bana boyle soyledi esiyle arasi kotu oldu olay buyycek sn ustune alin demis onunda hic bsieyden haberi yok oda beni dusunmus kotu olmasin demis kabul etmis beni aradi boyle boyle dedi bende kiz senin soyledini soyluyo ama.kocasina benm smimi vermis dedim sok olduu ben oyle bsey demedim o sacmaliyo dedi ortalik brbie girdi esler arasi acildi ve bunun yuzune esim bana yasak koydu budan sonra biryere gidilmeyecek bitek annen gile gideceksin dedi benim annemgil disinda gittigm bitek 2 coo samimi arkadasm var onlarada yasak koydu 5 gorumum 2 kaynim var onlarla daha onceden baska bi olay yasadimizdan zaten gorusmuoruz gitmiyorum onlara ama esim aileme komsuya vs hic biyere gitme yok dedi ben napim simdi:(((ben onun boyle biri oldugunu bilsem gitmezdim evine daha once hic basima boyle bisey gelmedi

7 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazen sıkılıyorm doğru dürüst kimseyle muhabbetim yok diye ama böyle olayları duyunca da iyiki yok diyrm canm kendim ve ailem.gzel ders olur canm sıkma canını olan olmuş iyi bı ders olur insanlarla çok sıkı fiki olmazsın daha 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiçbir şey anlamadım valla anladığım kadarıyla ortaklık karıştıran insanın evine gitme zaten boşver 
(114 puan) tarafından
simdi gitigim kadin bana esinin isyle ilgili biseuler soyledi ama esine diyoki iste arkadasim bana sizle.ilgili boyle soyluyo yani kendi soylediginj benim ustume atiyo ama o soyledigi konuyu konsurken banada diger arkadsimiz soyledi diyo ikimiznde boyle biseyden haberi yok kendi nerden duymus veya uydurmus ki ikimzin ustune atiyi bizde haliyle kabullenmedik ama esler arasi acildi yani dedikodu oldu binevi kadin kocasi ortagina neden boyle soyledin diyo oda esimi ariyi neden boyle bisey soyledin diyo boyle laf tasiyolar brbirinee ama burda sucsuzum olan bana olduu heryerden mahrumum artiikk :(
tarafından
Heh şimdi anladım o kadınla asla muhattap olma fesat içten pazarlıklı ara bozucu birisi bence iyi Bi dost olsa kendi yapıp senin üstüne atmazdı
(114 puan) tarafından
zaten bu saatten sonra bu olayin uzerine bidaaa muatap.olamam ki ilk tanimada boyle yapti
tarafından
Maşallah ilk günden kendini belli etmiş
tarafından
O kadını sil.hayatindan pis yalanci
0 oy
tarafından
Herkesi topla yuzlestır. Telefondan telekonferans yap. Kendını aklayınca cık konusmadan. 
(114 puan) tarafından
zaten gittigim kadin ve kocasi disinda herkes benim masum oldugumu sucsuz oldumu ve benim zaten onalrin isi hakkinda bi bilgim olmadigi icin boyle bisey soyleyemecegimin farkindalar  benim o cok samii 2 arkadasim ve esleri beni savundu fakat eslerimzn arasi bozuldu biri esimin ccukluk arkadasi  ama esim bu olayin yuzune beni heryerden mahrum etkis durumdaa :(( bunu anlayamiyirum hatta ben kizi aradim defalarca acmafi msj attm cvo vermedi bnde esime kayitlari gosterdimm ama yinede artik heryer yasak.olduu :((
tarafından
Yani eşinle muhabbetine bir sey dıyemem ama eşin yasak koyması bana her zaman abes gelmıstır. Eş yani bu gardiyanın degıl ki. Kendılerı gızlı ıs cevırmeselermıs suclu sen degılsın baskalarımm hatalarını sen nesen oduyorsun
0 oy
(15,769 puan) tarafından
Yarısını okudum bişey anlamadım gerisini okumadım anlamam diye. Noktalama işaretlerine uysanız güzel anlaşır ama anladigim kadarıyla ortalık biraz karışmış o onu demiş bu bunu demiş diye heralde 
(114 puan) tarafından
ewt kadin kendi oturfu isleriyle ilgili bi konus acti fakat bunu esine karsi benim uzeime atti bana karsida.samimi.oldugum arkadsin uzerine atti sonuc.olarak esler 3 arkadasin arasi acildii  ustrlik biri esimin cocukluk arkadasi  ama bunun bedelinj ben oduyorum :((emde sucsuz gunahsuz oldugum halde
0 oy
tarafından
Bence inanmamış sana inansaydi yasak koymazdi.Birde bunu anlamıyorum yasak koymak ne ya esir mi almış eş mi belli değil 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bisey anlasaydim fikrimi beyan ederdimde hiic birsey anlamadim canim
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Canım diğer arkadaşın ile eşini konuştur böyle birşey olmadığını anlatsın. Ama senin ağzın ile inanmıyorsa başkasına inanıyorsa eşini sorgula 
(114 puan) tarafından
suan beni savuna cok yakin arkadaslarimda anlatti zaten hatta esleride beni savundu ama hakli sucsuz oldugm halde esim bana neden yasak koyuyo anlamiyorum ama o kadin kocasi kendisini dover diye benim ustume atti veya diger arkadaslarimla olan bagimi kiskandi hazmedemedi esled arasinida acilmasini istedi belkide ki oylede oldu suan bilemiyorum yaa :((

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 423 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 651 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gul2528 (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 562 göst.

377,150 soru

11,287,160 cevap

34,692 kullanıcı

...