0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir bavula yakın giymedigim kıyafet var çöpe  atmaya kıyamıyorum eski değil birine vereyim desem hiç kimseyi tanımıyorum letgodan satayim  dedim eşim izin vermiyor   bi defansında erkek le muhatap olmak zorumda kaldim iki hafta sonra tasinacaz götürmek istemiyorum sizce ne yapabilirim hepsi yeni gibi atılmaz yani 

14 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Yakinda cami yardım  kuruluşu vs varsa verebilirsiniz yada burda ihtiyaci olan gönderebilirsiniz bizim buralarda kutilar var kiyafetler atiliyo.iatiliyo.icine kizilay va bi arastir istersen
tarafından
Ben görmedim canım urfalı değilim öyle pek çıkıp gezmem  sadece  oturduğum yeri biliyorum burda da yok
tarafından
Verir cnm bnde veriyorum sen nerde oturuyorsun ben alabilirmiyim bilmiyorum ama karakopru osmanli pastanesinin otaraflara dikkatli bak buyuk bi koyteynir var oraya birakirsin
tarafından
Askerî tugaya yakın oturuyorum canım o pastane yi bilmiyorum malesef
tarafından
Anladm cnm bulursun insallh bi yoluni
tarafından
Burdan isteyenlerde  oldu dur bakalım hayırlısı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben topladım hepsini gittim mahalle muhtarına verdim cnm bir gün sonra markete giderken seslendi ihtiyacı olan birisi gelmiş hepsini ona verdim demişti mutlu oldum 
tarafından
Aslında güzel fikir ama muhtarlık nerde onu bile bilmiyorum:))
tarafından
Eşin biliyordur iizn vermezse koy poşetlere kendi götürsün :)
tarafından
Mantıklı canım hiç aklıma gelmemişti sağol  önerin  için
0 oy
tarafından
Muhtara yada belediyeye verebilirsn:)
tarafından
Evet  öyle  yapacam   çocuk  kıyafetleri falan da  verecem suriyelilere gider büyük ihtimalle ama olsun ben sevaba gireyim de :))
tarafından
Ihtiyac sahibine gider kim olursa olsun
0 oy
tarafından

Bizim burda kıyafet kutulari war ihtiyaç sahpleri için

image

tarafından
Cok güzelmiş  canım  ama burda  yol çevreye zararlı diye pilleri çöpe atmıyorum ama bi atik pil kutusu bile yok bi poşet pil var evde
tarafından
Bim warmi yakininda atık pilleri oraya götr canim kıyaftleri de muhtarlga birak onlar ihtyc sahplerini bilirler werirler
tarafından
Evet öyle yapacam canım  hiç aklıma gelmemişti burası ıyiki var
tarafından
Insallah ihtyc sahplernin duasi sna bska zamanda hızr gbi yetisir canım
tarafından
Inşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Giysi konteynırları oluyor onlara koyun. İhtiyaç sahipleri alsın.
tarafından
Urfada yok canım malesef hiç görmedim keşke olsaydi
0 oy
(410 puan) tarafından
Canım bızım burda her sokakda kıyafet toplama kutusu var beledıyeye aıt oyle kutular varsa atabilirsin oraya başkasının ısıne yarar hemde hayır yapmış olursun
tarafından
Oylekutular  yok canım ama muhtarlığa verecem o ihtiyaç aahibine verir
(410 puan) tarafından
Aynen canım o ulastırır yada yakın cevrene soz etsen ıllakı onunlarında önereceği bıldıgı kişiler vardır
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Atma tabiki kısmeti çıkar illaki canım komşu damı yok hiç
tarafından
Yok canım komşularımın  durumu iyi ama muhtarlığı verecem o ihtiyaç sahibine verir
0 oy
tarafından
Kıyafet kumbaralari var canım oraya at yada internetten bir araştır yardım derneğine kermese falan bağışla 
tarafından
Kumbara yok canım burda  öyle dernek falan da yok ama ama muhtarlığa verecem o ihtiyaç sahibine verir
tarafından
Inşallah gerçek ihtiyaç sahibine gider canım allah hayrını kabul etsin
tarafından
Inşallah canım âmin
0 oy
tarafından
belediyeye sor bizim burda aliyordu bir ara bide sevgi evleri oluyor yada mahallelerde kutular oluyor
tarafından
Muhtarlığa verecem o ihtiyaç sahibine verir
0 oy
tarafından
Bebek kıyafetleri unisex mi cnm. 
tarafından
Evet canım ikinci el
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Giyisi kumbaeaları var oraya  verebilirsin cnm
tarafından
Burda yok canım malesef muhtarlığa verecem o ihtiyaç sahibine verir
(5,311 puan) tarafından
O daha güzel olur
0 oy
(144 puan) tarafından
Canım artık her mahallede kızılayın giyim yardım kutuları var ben giymediklerimi çocukların kuculenlerini hep oraya atıyorum yardıma muhtaç kişilere gidiyo. ben kime gittigini bilmiyorum alan kimden geldiğini bilmiyor güzel bi uygulama bence:) 
tarafından
Herkes bunu yazmış canım ama burda yok malesef o kutulardan muhtarlığa verecem o ihtiyaç sahibine verir
0 oy
tarafından
dolap uygulamasina koy 
tarafından
Facebook  kullanmıyorum canım indirdim de olmuyor facebook la bağlan diyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.
0 oy
4 cevap 367 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 553 göst.
30 Mart 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeoksuzz (280 puan) tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,400 cevap

34,692 kullanıcı

...