0 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
yan tarafımda komşuşuktan nasip almamış cazgır bir kadın var her gün her gün çocuk davası kendi çocukları arka mahallede oturan ne kadar çocuk varsa çağırıp top oynuyorlar biz kiracıyız birinci katta oturuyoruz sürekli top bizim kapıya pencereye çarpıyor kadına dedim abla çocuklardan rahatsızım sürekli oluyor madem çocuk sevmiyorsun neden hamile kaldın cinlerim tepeme çıktı tartıştık tüm mahalle kadından rahatsız dedim senin çocuğuna kapının önüne karışmaya hakkım yok ama 15. 20 çocuk geliyor kimse kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok ne gerizekalılığım kaldı ne salaklığım içeir girdim ağladım babam geldi kocası ile konuştu dedi ayıp değil ş kızım hamile bizi ilgilendirmez hamile ise bizene dedi babam da dedi kızım sahipsiz değil üstüne gelmeyin yeter kocası diyor iş oraya gelirse buraya adam yığarım falan kardeşimi aradım polis eşim de asker deidm adma koskoca otobüs getirip kapımıza koyuyor biz sesimizi etmiyoruz idare ediyoruz ayıp komşuyuz ama onlar anlamıyor kardeşimde dedi ara polisi de kapımızın önünü işgal ediyorlar Bi yandan diyorum arayayım sonra diyorum Allah İn üstüne atayım Allah tan bulsunlar hamileyim korkuyorum hemen tansiyonum çıkıyor zaten zar zor tedavilere hamile kaldım böyle pisliklerle uğraşmıyim 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aaa ne çirkef insanlar ayıp gerçekten aman kuzum uğraşma ya ara polisi 
(410 puan) tarafından
Yarın bekleyeceğim arabayı park ettiğinde eşime dileyeceğim çeksin çekmese arayacağım polisi sonuçta dağ başı değil adam yığarım buraya falan diye tehdit ediyor
(2,565 puan) tarafından
Adam yığıp napacakmış ben onu anlamadım Canım.insanlıktan nasibini almamış varlıklar yabu dünyada böyle kaba işlerini kavgayla çözen saygıdan anlamayan insanlar oldukca ne şiddet biter ne kadın cinayeti allah bizleri böyle insanlarla karsılastrmasın inşallah sende boşver canım bebeğini düşün onun için sabret ev sahibine söyle canım en basıtinden ama sıkma kendini strese girme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kapı önünde oynayan çocuklara bişey diyemezsin ki valla bizimde aynı sesten bende yatamiyom ama kapı önü dışarı sonuçta bana ait yer değil bişey diyemiyorum malesef seslere alışmaya çalışıyorum 
(410 puan) tarafından
kapı önü değil bizim balkonun demirine oturuyorlar top sürekli ya kapıya ya pencereye çarpıyor
(7,167 puan) tarafından
Ama gelinte topu kadının kapısına pencerisine atıyorlarms evde bir dalginliga gelse kadının ödü kopar sesten
(410 puan) tarafından
defalarca sıçradım sesten düşük riski vardı aylarca yattım 30 haftalık oldum ya sabır diyorum sağ salim kucağıma alayım diyorum ama cidden öyle böyle değil
0 oy
(13,570 puan) tarafından
Çocuk sevmiyosan niye hamile kaldın dediğinde burası çocuk esirgeme yurdu mu deseydin ya

Ay sinirlerimi bozdu o cümlesi
(410 puan) tarafından
ya normalde derdim kavga da ederdim ama tansiyonum fırladı ellerim titredi dondum kaldım kadın aşırı derece otomatik tüfek gibi senin konuşmana izin vermiyor
(13,570 puan) tarafından
Öylesine bizde bişey diyorlar da neyse diyemem şimdi burda ceza alırım

Sen sakın ol ve kiraciysan bence ayrık ordan
(410 puan) tarafından
taşınacağım canm annem de diyor böyleleri ile uğraşılmaz Allah korusun karnına vururlar bebeğimden önemli değil dişimi sıkacam ev bulacam
0 oy
(28 puan) tarafından
Bak canım dünyada okadar ***** ve beyinsizler varki bence hiç karismayin Allah korusun size zarar verebilirler taşının kurtulun 
(410 puan) tarafından
taşınacağım canm ailemle de konuştum hepsi diyor taşın ev bul ev arayacm
0 oy
(28 puan) tarafından
Karışma onlara bak aileni düşün ınsanların hepsi aynı değil anlayissizlarda var tasinin bence 
(410 puan) tarafından
insan bile değiller inan ağzıma bir lokma koymadım sinşr strs her tarafına vurdu taşınmaya kadar verdik oturmam daha
(28 puan) tarafından
En iyisi taşınmak bazı insanlar değişik olası bi durumda bile adam vuranlar var karışma onlarida adam yerine insan yerine koyma bebegini düşün sadece onu düşün Allaha havale et beş para etmezler için bebegini strese sokma tasinin
0 oy
tarafından
Taşının ordan allah korusun böylelerinden her pislik beklenir. Şimdi sen rahatsızsın. Bebek gelince o gürültü de hiç uyuyamaz
(410 puan) tarafından
aynen canm ev bakmaya başladım intermwtten bir an önce kurtulmam lazım ev sahibi diyor klima aç kapıyı ört tamam da elektrik faturamı o mu ödeyecek hiç mi hava almayalım oturulmaz dediğin gibi bebek olsa o hiç duramaz paramla rezil oldum
0 oy
(143 puan) tarafından
Nufus müdürü muymus kendisi niye hamile kalmismissin dagda yaşasın çocuklarıyla o zaman apartmanda yasamayi insana saygı duymuayi bilmiyorsa aslinda hamile olmasan yanacaksa yansin diyeceksin vereceksin atesi ama bunlar belli ki dağ ayısı sana bisey mi sey yaparlar polisi arama bian önce sen taşınmaya bak ordan çocuğunu dogurcan bu sefer cocuk sürekli uyanacak rahatsiz olacak zsten uykusuz ve yorgun olacaksin sesten duramaSin
(410 puan) tarafından
biz buraya ilk geldiğimizde daha elektrik bağlanmamıştı klimacı lar geldi matkapla delecekler eşim tek gelmişti bu çirkef kadına demiş abla sizden iki dakka elektrik alabilir miyiz klima takılacak veremem deyip suratına kapıyı kapatmış eşimin biz olsak deriz lafı mı olur
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canim seni o kadar iyi anliyorum ki ayni benim evimin onu 20-25 cocuk birde onlarin anneleri bir araya gelir desikodu yaparlar. Cocuklarinin sesleri yetmez birde kendi dedikodulari olur. Cama cikip 40 kere bagiririm ama nafile bir kere cocuklara bagirmadan oynayin demezler., bir alt sokakta park var madem oynatacaksniz gidin parkta oynatin demi. Cocuklara oynama da demiyorum sessiz bagirmadan oynayin diyorum. Ben evden calismaya devam ettim bu surecte halen de oyle ama inan evimin camini acip bir kere havalandiramadim. Polis care degil. Kac kez aradim ... Cocuklara sokaga cikma yasagi oldugu halde hergun hem kendiler hem ailelri dipdibelerdi. Bir kere bile gelmediler.  Ben cocuklari korkutmak icin yalandan telden polis anonsu bile actim artik dusun yani. Canavarlar onu da anladilar surdaki abla acti polis falan yok devam edin diyolar.. Valla o derece bubnlar cocuk falan degil canavar diyordum yani esime. Kac kez  toplari mutfak camimdan girdi. Ve bende toplarini kestim. Sukurler olsun bayramoncesi tasindim . kurtuldum cocuk gurultusunden. Yok oyle yagmaaaaa neymis cocuk sevmiyorsan nye hamile kalmissmissin. Yok canim benim cocugum.yok elalemin veletinin suruce cenesini cekmek zorunda degilim yani. Insanlarda anlayis olsa zaten kimse bu durumda olmaz. Gerizekali seyler......sende aglayip uzme kendini onlara da komsu falan deme . benim hic konusmuslugum yok sahsen. Dusun yani cocuklari gunde 40 kere uyarmmama ragmen bir tane anne demedi ki oglum sessiz oynayin ya aprtmanimin altinda dedikodu yaotolar . birde onlari dinledim en son ciktim cama sizin de bi sucunuz yok suc sizi yetistiren ana da . basinizda ana olsa boyle olmazdiniz dedim. Kizim snaa siyluyorum gelinim sen anla hesabi . bana agizlarini acip laf bile rtmediler. Ah etselerdi ne tartisisrdim kiz. Ne kadar da uzun yazdim. Bir dijun bin ahhh isit misaliii :D
(410 puan) tarafından
haha deli ya :) kız hiç deme burada üç tane park var işlerine gelmiyor kendisi çalışıyor ses duymuyor ben ev hanımıyım hep evdeyim olan bana oluyor dur bakalım yarın otobüsü çekecekler mi
(1,327 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim :)
(410 puan) tarafından
Amin canm benim ah ahh kiracı olmak çok zor çok kendi evim olsaydı güzel bir muhştte tutardım sırf ucuz diye geldim ama her gün stres babam üzülmüş diyor her gün hastanedesin inan babam 1 saatlik yol geliyor bana yemek getirmek için hem zor hamile kaldım hem zor geçiyor en az haftada bir dpktordayım kardeşm diyor ailece senle hamile kaldık sanki çocuğum olmuyor diye her gün ağlıyordum onlar da o yüzden diyor bebeğe dikkat et strese gitme ev bul çık
(1,327 puan) tarafından
Aman canim stresse girme hicbisey senden ve bebeginden degerli degil.  Allah yardimcin olsun inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ya Rabbim yâr ve yardımcınız olsun inşallah  benimde 2 kat ama. En geniş yer benim bolkonun altı heryer bina çok ses gürültü oluyor kimi zaman kapıyı tüm camları kapiyom.  Kızamıyorum. Oyuncak yerleri yok    bazen dayanamiyorsun sese ama çocuk işte   
(410 puan) tarafından
Üç tane park var boş bir arazi var kendi evlerinin önü kocaman ama gidip gelip bizim balkonun önünde toplanıyorlar
0 oy
(501 puan) tarafından
Alt katimda oturan kari koca psi.ko.pat herkese satasiyorlar.hamileydim tartistik kari koca etmedigi hakaret kalmadi ustune ustluk kocasi tehdit etti beni sen bi kadinla nasil konuşuyorsun  ustelik hamile bi kadinla dedm banane hamilelginden dedi sonra yine hamileyken bi aksam ben bi koltukta esim bi koltukta oturuyoruz ikimizin elinde tel. Bi Bagirma  sesi geldi ustumuze alinmadik evde ses yok diye sonra balkona ciktik bi bagiris cagiris ben yine agladim esim asagi indi idda ediyorlarms esime evde spor yapiyosunuz diye son olarak gecen aylarda evde kimse yok su an ailemin yanindayim yoneticiyi arayip gurultu yapiyorlar diye yine sikayet etmsler hatta adam kapiya gelmis kapiciyla karsilasmislar kapici evde kimse yok demis hala karisi iddia ediyorms evde onlar gelip gidiyorlar camasir asiyorlar diye evime de bin km uzaktayim su an.ole ******** cirkef insanlar var malesef uzme kendini. Ustelik bu insanlar yeni tasindgmzda balkona astgm carsafima camasir suyu döktü uzun asmisim diye uyarmadan.ucuncu katta oturuyorum neymis kedim onlarin camina pislemis 
(410 puan) tarafından
biz buraya ilk geldiğimizde daha elektrik bağlanmamıştı klimacı lar geldi matkapla delecekler eşim tek gelmişti bu çirkef kadına demiş abla sizden iki dakka elektrik alabilir miyiz klima takılacak veremem deyip suratına kapıyı kapatmış eşimin biz olsak deriz lafı mı olur
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım öyle cahil insnların yanından sessizce taşınmaktan başka çaren yok malesef ben aynı şeyleri yaşadım. Cahil insandan hiç bi zaman üste çıkamazsın karısıda aynıdır kocasıda aynı kafadır onlar aman hiç uğraşma başına bela olurlar o insanlar her şey yapar. Allahından bulsun.  Ben de en son çare taşındım şimdiki evimde çok şükür rahatım iyikide taşınmışım diyorum psikoloji kalmamıştı bende buraya geldikten sonrada aylardır kendime gelemedim. Sırf gıcıklık olsun diye kadın kapıma çöp bile dökyodu. Ama hep diyorum hakkımı helal etmiyorum taşınmak için bir sürü masraf yaptırtırdılar. Her şeyde vardır bi hayır. 
(410 puan) tarafından
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Boşuna dememişler ev alma komşu al diye komşuluk çok önemli birşey :(

(410 puan) tarafından
(3,275 puan) tarafından
Herkes insan olamıyor ne yazik ki cnm o hemen belli etmiş kendini o gün ztn
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ara polisi sikayet et bi guzel görsünler günlerini dağ başımı be orasi tehdit ediyor bide şikayet et direk ya tehdit ediyo diye terbiyesiz edepsiz insanlar 
(410 puan) tarafından
Hamile olmasam hakkından gelirdim ama tansiyonum fırlıyor hemen daha da başımın ağrısı geçmedi zoruma gitti söyledikleri
(7,098 puan) tarafından
Kiyamam ya kuzum bi daha olursa hic uğraşma direk ara polisi boyle edepsizlerle hic uğraşıp sıkma canini
(410 puan) tarafından
çok duygusal oldum ben babam çok gariban biri altında kırık dökük bir bisiklet 1 saatlik yol geliyor bana yemek getirmek için 66 yaşında görsen ne halde kadına dedi ben kızım için 1 saat yol geliyorum yemek vermek için sizin ne hakkınız var ağlatmaya ayyy öyle deyince bir ağladım babamı hiç böyle bilmezdim duygulandım ya
(7,098 puan) tarafından
Ay kurban olurum ellerinden öperim ya ne guzel yürekli bir insan rabbim uzun ömür versin
(410 puan) tarafından
sağol canm amin gitmiş ablamın yanına demiş bundan sonra kızımın yanına daha çok giderim sahipsiz sanmasınlar doktorlara para harcıyorlar bebek için yazarken gözlerim doluyor ya neyse off yine geldiler bana :(
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Sen yazarken sinirlerim bozuldu aynı sorun bende de var alt kata camın demirleri ne vura vura dan dan bıktım artık bende ama çıkıp da bişey demiyorum kavga etmemek için kendi mi strese sokmaya gerek yok diyorum yalandan yere 
(410 puan) tarafından
(1,772 puan) tarafından
Valla ne tuhaf insanlar var ya sinirlerini bozuyorlar insanın Allah sabır versin ne diyim
0 oy
(670 puan) tarafından
Hiç kimse için bebeğini ve kendini strese sokma onlara bsy olmaz ama sana olur Allah korusun eşin asker kardeşin mi polis yanlış anlamadım dimi adamın yaptığı tehdite giriyo yani kardeşin iyi bilir suç oda
(410 puan) tarafından
evet doğru canm eşim jandarma kardeşim polis kardeşim dedi kapının önünü işgal ediyor kocaman otobüs koymuş ben şimdiye kadar ses etmedim ama madem onlar tehdit ediyor bende derim bundan sonra istemiyorum koyma arabanı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 337 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Elanur888 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 499 göst.