0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde (680 puan) tarafından
Dün saat 5 gibi aradı beni bende o sırada görümcem le konuşuyordum görümcemi beklemeye alıp onun telefonunu actım konuştuk kapattım dün gece ben uyuduktan sonra görümcmle olan aramalarıma bakmış normalde telefonumu eline almaz bugünde bana sordu kacta konuştun dün benim aradığım saat tutmuyor diye cok üzüldüm 5 ten beri konuşmuyorum yemek vermedim hic acıklama yapmadım bacını ara sor dedim sadece bide 29 haftalık hamileyim zaten zor geciyor böyle sacma soruları beni öldürüyor

6 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Verseydin baksaydı bozulurdu kalırdı. Hiç tatlı canını bunun için bozamam. 
(680 puan) tarafından
Verdim zaten al bak dedim telefona şifre falan koyan biride değilim hep ortalıkta
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne var ki bunda anlamadım :angel::ermm:

(680 puan) tarafından
Canım onun ne manada söylediğini anlayınca cok zoruma gitti ona yalan söylediğimi düşünüyor
tarafından
Yabancıyla da konuşmamışsın ki kız kardeşi sonuçta. Ay aman bu erkekler herşeyde bi bit yeniği arar zaten boşver keyfine bak
(680 puan) tarafından
Sinirlerim bozuldu
0 oy
tarafından
Aman ailesiyle konuşsan suç konuşmasan suç 
0 oy
(414 puan) tarafından
Bos ver takma kafana arada brnimkide synisini yapiyor bende veriyorum eline telefonu bakiyor sozde kiskanmis oluyorlar bos ver takma kafana sinir olma 
0 oy
(48,275 puan) tarafından
neden guvenmiyor sana canim
(680 puan) tarafından
Yok canım sonradan böyle oldu
(48,275 puan) tarafından
Allah Allah sacmalamis resmen
(680 puan) tarafından
Telefona şifre koysam haklı diyecem ben onun için cok fedakarlık yaptım onun kendinden şüphe etmesi ama benden etmemesi lazım
(48,275 puan) tarafından
sacmalamis gercekten sifre degilde guvenini kiracak bisey yapsan neyse. kaynananla aran nasil bazılari dolduruyo ya esinide biri dolduruyo olmasin
(680 puan) tarafından
Kız yok öyle birini dinleyecek biri değil hamilelikten dolayı baya kilo aldım bana diyor ki millet seni böyle görmesin cok göze geliyorsun sacma sapan şeyler
0 oy
tarafından

Tövbe estağfurullah ithamda bulunduğu şeye bak sana inanmıyorum başka birisiyle konuşuyorsun imasında bulunmuş resmen pis düşünceli kişi kendinden bilir işi :angry:

(680 puan) tarafından
O kadar yoruldum ki bu sacma sapan kıskanclıklarından zaten tesettürlüyüm şuan 29 haftalık hamileyim cok sıcak bunalıyorum dışarı cıkınca elinden gelse kışlık hırka giydirecek komşularım yüzümü bile görmemiş daha en sonunda kafayı yiyeceğim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 739 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Fatmaaaa000 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 783 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Prensesiminannesi (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 598 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.