0 oy
706 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Önceden de olurdu sanki ölecekmişim gibi, bu aralar iyşce azıttı. Bi de hamileyim her sn bi felaket olacakmış gibi hissediyorum, özellikle namazda çok tuhaf oluyorum. Doktora gitsem depresan dayayacak, annem uzakta desem sadece üzülür. Eşim çok halimden anlamıyo, akıl verin biraz bana lütfen

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnşirah inşirah inşirah sana şifa o olur ve de sürekli zikir çeker o kadar faydasını göreceksin ki 
(5,491 puan) tarafından
Aklıma geldikçe okuyorum, ama sanki bu aralar dini olarak uzaklaştım gibi hissediyorum. Dua edin bana
tarafından
Vesvese geliyor sana belli canım Rabbime bir tut kalbini camları açtığında nasıl eve rüzgar gelir ev tozlanır sende kalbini Rabbime uzak tutarsan içine pislik vesvese dolar açma o camları kapat kapat ki tertemiz kalsın yüreğin
(5,491 puan) tarafından
Kız ne güzel söyledin öyle, Rabbim inşallah tez zamanda kurtarır vesvelerden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Son haftalar öyle oluyo kuzum Allah gönlüne ferahlık versin inşallah dua zikir çek sürekli bakara suresi aç dinle 
(5,491 puan) tarafından
Daha 11. Hafta canım, günlük Kur'an'ı Kerim okuyorum ama sanırım hakkını veremiyorum
tarafından
Ay pardon :) vesvese veriyo şeytan vazgeçme okumaktan bence
(5,491 puan) tarafından
İnşallah canım yeneceğim şeytanı
0 oy
(233 puan) tarafından
Aklına böyle şeyler geldiği zaman bol bol salavat getir canım zikir çek vesvese verme kendine 
(5,491 puan) tarafından
Eşim de kızıyo kendine vesvese verip duruyorsun diye:))) kaynanam da aynı ben de bilmiyorum nereye kadar sürecek bu işin sonu
(233 puan) tarafından
Canım olur öyle şeyler insan psikolojisi ama dediğim gibi kendini çok yıpratırsın hayır da şerde rabbim den ona sığın hakkında hayırlısını iste
(5,491 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok teşekkür ederim
(233 puan) tarafından
Ne demek kuzum iyi ol.. Herkes iyi olsun rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın imtihan etmesin
(5,491 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(434 puan) tarafından
Bendede var uzun zamandır bu canım belki hamilelikle alakalıdır.
(5,491 puan) tarafından
Hamilelik gurbet, virüs, v.s derken iyice kötü oldum
(434 puan) tarafından
Evet benimde herşey  üst üste geldi
(5,491 puan) tarafından
Annemler gelecekler inşallah, o zaman bi parça olurum diye düşünüyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hormonlardandır canım .Doğumum yaklaştığında ben de öyle hissettim.Sezeryandan 2 gün önce eşimle bir konuşma yaptım çok uzun hepsini yazmayayım, ben ölürde oğlumuz yaşarsa köye götürme orda rezil olur şurda şöyle biri var onunla evlen o çocuğumuza iyi bakar merhametli iyi birisi dedim.

Sezeryandan şükürler olsun sağ selamet çıktım , oğlum şuan 11 aylık .Eşimle o günleri o konuşmayı hatırlayıp gülüyoruz.Hamillelik psikolojisi çok değişik acayip bişey
(5,491 puan) tarafından
Aynen öyle, bende öyle hissediyorum ya doğumda ölürsem v.s diye
0 oy
(235 puan) tarafından
Bak cnm kendini fazla dinleme dinledikçe artıcak yaşayan bilir kimse anlamaz halinden
(5,491 puan) tarafından
Çok haklısın yaşamayan bilmiyo
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım arkadaşım yok mu insan tek kalınca böyle hisseder kafanı dagitcak arkadaş iyi gelir
(5,491 puan) tarafından
Yan komşum var o da hastanede çalışıyor, sürekli görüşemiyoruz
(3,617 puan) tarafından
Keske yakın olsak arkadaş olurduk
(5,491 puan) tarafından
Sen hangi şehirdesin canım
(3,617 puan) tarafından
Elazığ canim
(5,491 puan) tarafından
Çok uzakmış kız ben Antalyadayım
0 oy
(707 puan) tarafından
Doktora gitsem depresan dayayacak demen cok dogru bir cumle degil.O ilaclar sayesinde cok rahatladigim zamanlar oldu.Belki senin rahatsizliginin cozumu de o ilaclar olur.Yardim almadan bazi seyleri atlatamayiz.
(5,491 puan) tarafından
Bence gayet doğru bi cümle, bebeğe çok büyük zarar veriyor çünkü
(707 puan) tarafından
Mecbur kalindigi zaman hamilelik doneminde de verilen ilaclar var.Psikoljik sorun olmasi bebege daha buyuk zarar verir.Doguma kadar dayanabilirim diyorsan kullanma ama dayanamazsan kullanmak ölüm demek degil.Cok hafif olan suruplar bile var verilen.Illa ki agir ilaclar kullanmana gerek yok.
0 oy
(235 puan) tarafından
Konuşmak iyi gelir cnm istediğin zaman özelden yazabilirsin
(5,491 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah'a sıgın canım .. neyi kafana takıyon kim seni üzüyo hepsini ama hepsini boşverbebegini düşün güzel şeyler düşün.. 
(5,491 puan) tarafından
Haklısın canım kşmse benden ve bebişimden kıymetli değil

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 293 göst.
0 oy
6 cevap 603 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 434 göst.
5 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy